ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تحویل ۲۳۶۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی سیستان و بلوچستان

ایران پرسمان - مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای فعالیت دولت مردمی سیزدهم تا امروز، دو هزار و ۳۶۰ واحد مسکونی به معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی در استان تحویل شده است.

عاملیت یکهزار فروشگاه خُرد و ۱۳۴ شعبه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در زنجان

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مرحله جدید طرح کالا برگ الکترونیکی با عنوان "طرح فجرانه" در راستای حمایت مضاعف از سبد غذایی خانوار یارانه بگیر برای دهک‌های اول تا هفتم درآمدی استان در دهه مبارک فجر آغاز شده است.

رعیتی‌فرد خبر داد: کاهش نرخ فوتی‌های ناشی از حوادث شغلی در کشور

ایران پرسمان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تلاش‌ها و اقدامات صورت‌گرفته در حوزه ایمنی و بهداشت کار، سال گذشته میزان فوتی‌های ناشی از حوادث شغلی در کشور ۱۱ درصد کاهش یافت.

عیدی بازنشستگان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری امروز پرداخت می‌شود/ عیدی سال‌جاری خویش‌فرمایان این صندوق نیز واریز می‌شود

ایران پرسمان - معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: عیدی سال‌جاری بازنشستگان و وظیفه‌بگیران کشوری و همچنین خویش‌فرمایان تحت پوشش این صندوق امروز (دوشنبه) و تا ساعاتی دیگر پرداخت می‌شود.

چکشیان: موانع فرهنگی مهم‌ترین‌ چالش پیش‌ روی تولید است

ایران پرسمان - معاون امور فرهنگی‌ و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بهره‌وری در تولید، رشد اقتصادی و استقلال کشور همگی از مسیر فرهنگی با ارتقای فرهنگ کار محقق می‌شود.

خرید ۲۰۷ میلیارد تومانی با کالابرگ در گیلان

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، با بیان این که بیش از ۲۲۰ خانوار یارانه بگیر دهک‌های یک تا هفت از طرح کالابرگ الکترونیکی استفاده کرده‌اند، گفت: ۵۶۹ هزار و ۶۳۲ تراکنش با اعتبار یارانه به مبلغ ۲۰۷ میلیارد و ۸۶۹ میلیون و ۴۲۴ هزار و ۶۹۷ تومان انجام شده است.

حرکت در مسیر توانمندسازی تعاونی های سیستان و بلوچستان با برگزاری ۱۴ هزار نفر ساعت آموزش

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: این اداره کل از ابتدای امسال در راستای توانمند‌سازی‌ تعاونگران استان، بالغ بر ۱۴ هزار نفر ساعت آموزش عمومی و تخصصی برای جامعه مخاطب برگزار کرده است.

ورود ۳۰ هزار میلیارد تومان خوراکی به سفره مردم با اجرای طرح فجرانه "کالابرگ"

ایران پرسمان - معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه ۲۲۰ هزار فروشگاه متصل به طرح کالابرگ هستند، گفت: با گذشت ۱۱ روز از اجرای طرح فجرانه کالابرگ، مجموعاً ۳۰ هزار میلیارد تومان وارد سفره مردم شده که چرخ تولید را نیز وادار به تحرک کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ایمنی را باید در تمامی واحدهای تولیدی و کارخانه‌ها فرهنگ‌سازی کنیم

ایران پرسمان - همایش تبیین قرارگاه آموزش ایمنی و توانمندسازی کارفرمایان کارگاه های زیر ۱۰ نفر با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئوکنفرانسی با ادارات کل استانی به همت مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کانون عالی کارفرمایی ایران برگزار شد.

افتتاح ۲۹۴ طرح کسب و کار کوچک در زنجان

ایران پرسمان - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: از ۸ هزار طرح کسب و کار خرد و کوچک در کشور، سهم زنجان از افتتاح این طرح‌ها ۲۹۴ کسب و کار کوچک و متوسط بود.

اجرای طرح اقتصاد مقاومتی برنامه راهبردی برای نجات کشور است

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت سالگرد ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی "مدظله العالی" اجرای طرح اقتصاد مقاومتی را برنامه راهبردی برای نجات کشور دانست.

جذب ۷۰۰ هزار بیمه‌شده جدید در دولت سیزدهم

ایران پرسمان - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: در دولت سیزدهم ۷۰۰ هزار نفر بیمه شدند که اقدام مهمی محسوب می‌شود.

بیانیه هیئت داوران نخستین جشنواره ملّی روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ایران پرسمان - ارزیابی آثار دریافتی نخستین دوره جشنواره ملی روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (امتداد) در سه سطح سازمان‌های تابعه، ادارات کل استانی و شرکت‌های زیر مجموعه، اقدام مبارکی است که به همت مرکز روابط‌عمومی و امور بین الملل با هدف تقدیر از خلاقیت های حوزه روابط عمومی، تشویق به اثرگذاری بیشتر و ارتقای سطح دانش مدیران و کارشناسان روابط عمومی مد نظر قرار گرفته و امید است در سال‌های بعد نیز امتداد داشته باشد.

بیانیه هیئت داوران نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ایران پرسمان - ارزیابی آثار دریافتی نخستین دوره جشنواره ملی روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (امتداد) در سه سطح سازمان‌های تابعه، ادارات کل استانی و شرکت‌های زیر مجموعه، اقدام مبارکی است که به همت مرکز روابط‌عمومی و امور بین الملل با هدف تقدیر از خلاقیت های حوزه روابط عمومی، تشویق به اثرگذاری بیشتر و ارتقای سطح دانش مدیران و کارشناسان روابط عمومی مد نظر قرار گرفته و امید است در سال‌های بعد نیز امتداد داشته باشد.

پوشش صندوق‌های بازنشستگی از ۱۶ درصد در قبل از انقلاب، امروز به ۸۰ درصد رسیده است/ عضویت یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در صندوق بیمه روستایی و عشایر

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: براساس گزارش‌های آماری مجموع ایرانیانی که قبل از انقلاب تحت پوشش صندوق‌های بازنشستگی بودند کمتر از ۱۶ درصد بود اما امروز با قاطعیت عنوان می‌کنیم که این رقم به ۸۰ درصد رسیده است.

برگزاری آزمون انتخاب نمایندگان تشکل‌ها در هیئت‌های تجدیدنظر/ شفاف‌سازی فرآیندها در دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی دنبال می‌شود

ایران پرسمان - رئیس دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه گفت: آزمون انتخاب هیئت‌های تشـخیص‌ مطالبات در دو سـطح‌ هیئت‌های بدوی و تجدیدنظر برگزار می‌شود.

سالانه یک میلیون فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد شد/ هفت میلیون بازنشسته تحت پوشش صندوق‌های بیمه اجتماعی وزارت رفاه هستند

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دولت سیزدهم سالانه یک میلیون فرصت شغلی ایجاد شد که ۸۰۰ هزار مورد آن خالص یعنی منهای افرادی است که بازنشسته شده یا بیمه بیکاری دریافت می‌کنند.

تأمین رفاه اجتماعی مردم در اسلام از فضیلت‌های بزرگ است

ایران پرسمان - آیت‌الله حسین نوری‌همدانی از مراجع عظام تقلید گفت: در دین مبین اسلام تأمین رفاه اجتماعی مردم از فضیلت‌های بزرگ به‌شمار آمده و به تلاش برای رفع فقر،‌ ظلم و جهل در جامعه تأکید فراوان شده‌ است.

معرفی قم به‌عنوان استان پایلوت توسعه مشاغل خُرد و خانگی کشور/ افزایش گرایش حدود ۴۸ درصد دانش‌آموزان به هنرستان‌های مهارت‌محور در دولت مردمی سیزدهم

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از معرفی قم به‌عنوان استان پایلوت توسعه مشاغل خُرد و خانگی کشور خبر داد و گفت: نظام آموزش و پرورش کشور باید طبق نیازهای شغلی کشور برنامه‌ریزی کند که براساس این راهبرد در دولت مردمی سیزدهم افزایش گرایش حدود ۴۸ درصد دانش‌آموزان به این هنرستان‌های مهارت‌محور را شاهد بوده‌ایم.

قانون افزایش سن بازنشستگی از سال ۱۴۰۵ عملیاتی می‌شود/ نرخ بیکاری برای اولین بار در چهل سال اخیر به کانال هفت درصد رسیده است

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد زمان اجرای قانون افزایش سن بازنشستگی گفت: این قانون در سال ۱۴۰۳ و ۱۴۰۴ اجرایی نمی‌شود بلکه در سال ۱۴۰۵ عملیاتی خواهد شد.

آیین پایانی نخستین دوره جشنواره ملّی امتداد برگزار می‌شود/ تجلیل از روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ایران پرسمان - با حضور رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت، آیین پایانی نخستین دوره جشنواره ملّی امتداد برگزار و از مدیران برتر روابط‌عمومی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل می‌شود.

۱۲۰ خدمت نوین صندوق بازنشستگی کشوری رونمایی شد

ایران پرسمان - همایش و نمایشگاه رونمایی از ۱۲۰ خدمت نوین و دستاورد ارزش‌آفرین صندوق بازنشستگی کشوری با اعتباری بالغ بر ۶/۵ همت، صبح امروز با حضور وزیر کار برگزار شد.‌

باید نگاه‌ها به صندوق بازنشستگی کشوری تغییر کند/ پرداخت حقوق به دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر ذی‌نفع صندوق

ایران پرسمان - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه می‌توان بحران بازنشستگی را به فرصت تبدیل کرد، گفت: باید صندوق‌ها را در ریل حل مسائل استراتژیک قرار داد.

دغدغه اصلی دولت سیزدهم بهبود معیشت بازنشستگان است/ ماهانه ۲۲ همت برای حقوق بازنشستگان پرداخت می‌شود/ برنامه‌ریزی برای کاهش سالانه ۱۰ تا ۱۵ درصد از کسورات صندوق از خزانه عمومی

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دغدغه اصلی دولت سیزدهم را بهبود معیشت بازنشستگان و مستمری‌بگیران عنوان کرد و گفت: در طی دو سالی که از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد تعداد قابل توجهی طرح جدید به بهره‌برداری رسیده تا صندوق‌های بازنشستگی به بهره‌وری مناسب برسند و امیدواریم بتوانیم هر سال ۱۵ درصد از کسری صندوق‌ها را از خزانه کم کنیم و با سرمایه‌گذاری مشکلات بازنشستگان را کاهش دهیم.

آئین پایانی نخستین دوره جشنواره ملی امتداد برگزار می‌شود/ تجلیل از روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ایران پرسمان - با حضور رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، آئین پایانی نخستین دوره جشنواره ملی امتداد برگزار و از مدیران برتر روابط‌عمومی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل می‌شود.

۱۲۴ خدمت نوین صندوق بازنشستگی کشوری رونمایی شد

ایران پرسمان - همایش و نمایشگاه رونمایی از بیش از ۱۲۴ خدمت نوین و دستاورد ارزش‌آفرین صندوق بازنشستگی کشوری با اعتباری بالغ بر ۶ همت، صبح امروز با حضور وزیر کار برگزار شد.‌

حضور ۶۶ واحد تولیدی در دومین المپیاد ورزش کارگری یزد

ایران پرسمان - مسابقات نهایی رشته های انفرادی دومین المپیاد ورزش کارگری استان یزد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در مجموعه ورزشی کارگران غدیر برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: جامعه کار، تلاش و تعاون در همه عرصه‌ها پای کار انقلاب بوده‌اند

ایران پرسمان - در چهل و پنجمین طلیعه فجر انقلاب اسلامی، جامعه بزرگ کار، تلاش و تعاون استان فارس با حضور پرشور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، جلوه‌ای از اقتدار و عظمت ملت ایران را به نمایش گذاشتند.

جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان مدافع ارزش های انقلاب اسلامی هستند

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: جامعه کار و تولید این استان بیست و دوم بهمن امسال همچون گذشته در صحنه حاضر خواهند بود و نشان می‌دهند که پای کار انقلاب و مدافع ارزش های این نظام الهی هستند.

رویکرد دولت ایجاد اشتغال پایدار است/ اجرای طرح‌های توسعه در کریدور استان‌های زاگرس‌نشین

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توجه دولت ایجاد اشتغال پایدار و با کیفیت است و در این راه با همکاری بخش خصوصی با توسعه مهارت آموزی تأکیدات مقام معظم رهبری را دنبال می کنیم.

استخر کارگری شهرکرد افتتاح شد

ایران پرسمان - استخر مجموعه ورزش کارگری شهرستان شهرکرد با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

خدمت مستقیم و پاسخگویی سریع به مردم، رسالت اصلی دولت سیزدهم است/ طرح ملّی «دولت مردمی؛ وزارت پاسخگو» به‌مناسبت دهه فجر در سراسر کشور برگزار می‌شود

ایران پرسمان - رئیس مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمت مستقیم و پاسخگویی سریع به مردم را رسالت اصلی دولت مردمی سیزدهم دانست و گفت: طرح میز خدمت تحت عنوان «دولت مردمی؛ وزارت پاسخگو» به‌مناسبت ۴۵اُمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به‌طور همزمان در سراسر کشور در دهه فجر امسال به محوریت ادارات‌کل استانی برگزار می‌شود.

ساير مطالب

استخر کارگری فارسان با حضور مرتضوی افتتاح شد

کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی کارگری فارسان با حضور وزیر کار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد شهرکرد شد

دومین نشست هیئت امنای مؤسسه کار و تأمین اجتماعی برگزار شد

عیدی بازنشستگان تا اوایل اسفندماه پرداخت می‌شود

آغاز اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی در سیستان و بلوچستان

سالن ورزشی بازنشستگان کشوری خراسان شمالی افتتاح شد

کارفرمایان کارگاه‌های زیر 10 نفر در سیستان و بلوچستان توانمند می شوند

آیین‌نامه اجرایی مقاوله‌نامه 155 ایمنی و بهداشت شغلی تدوین و تصویب شد/ فعالیت بیش از 25 هزار کمیته حفاظت فنی در سراسر کشور

یک‌هزار پروژه سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور افتتاح شد

مهارت‌آموزی لازمه ایجاد اشتغال پایدار در کشور است/ همسان‌سازی حقوق و مزایای کارکنان سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای در دستورکار است/ علم و مهارت دو ضلع اصلی نهضت ملّی مهارت

یکصد هزار پروژه سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور افتتاح شد

ارتقای ایمنی کار، بسترساز رشد تولید است

مرتضوی در مراسم افتتاح میز خدمت وزارت کار: سرمایه اصلی ایران، «مردم» و شکرانه آن «خدمت بدون منت به مردم» است

«اصفهان» قهرمان پنجمین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری شد/ «گیلان و فارس» در جایگاه دوم و سوم مسابقات

افتتاح اولین کاریابی بین المللی همزمان با دهه مبارک فجر در یزد

افتتاح 3 طرح تعاونی در شهر قدس با 18 میلیارد تومان اعتبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: سلامت جسمی کارگران موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می شود

نواخته شدن زنگ چهل و پنجمین جشن پیروزی انقلاب در مجتمع پتروشیمی ایلام

قرارگاه آموزش ایمنی در کشور آغاز به کار کرد

صدور حدود 5200 مجوز مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان

جمهوری اسلامی ایران به‌ سمت خودکفایی دارویی می‌رود/ تمرکز شرکت‌های تابعه وزارت کار بر رشد تولید

مرتضوی: ضریب خطای داده‌های «پایگاه رفاه ایرانیان» کم می‌شود

بازنشستگان ارزشمندترین و مهم‌ترین سرمایه کشور هستند/ دولت پیگیر متناسب سازی حقوق و حل مشکلات درمانی بازنشستگان تأمین اجتماعی است/ حداقل حقوق ماهیانه بازنشستگان را به 10 میلیون تومان نزدیک می‌کنیم

دولت سیزدهم‌ وارث خزانه بدهکار بو‌د/ توسعه خدمات درمانی و افزایش حقوق بازنشستگان در دستور کار است

132 درصد از تعهد اشتغال استان ایلام در سال جاری محقق شد

برنامه‌های کمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجر استان همدان تشریح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه فضاهای ورزش کارگری از اولویت های وزارت کار است

مطالبات مردم کرمان در حوزه «تعاون، کار و رفاه» در میز خدمت بررسی شد

سرپرست اداره‌کل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

سرپرست مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد خبر داد: مشاغل خانگی علامت تجاری دریافت می‌کنند

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تلاش می‌کنیم دغدغه و نگرانی جامعه کارگری و کارفرمایی را به حداقل برسانیم

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز: دهه فجر جلوه خودباوری و استقلال ایران عزیز است

2833 دادخواست در مراجع حل اختلاف کار سیستان و بلوچستان رسیدگی شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: با تمام توان از کارگران آسیب دیده حمایت می کنیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برگزاری میز ارتباطات مردمی عدالت دسترسی به مسئولان را برای همه مردم محقق می‌کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: وزارت کار همواره خود را پاسخگوی مطالبات منطقی مردم می‌داند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: خانه‌های بهداشت کارگری سفیران سلامت در کارگاه‌های صنعتی و تولیدی هستند

جامعه کارگری لرستان بیش از 200 شهید را تقدیم انقلاب کرده است

سامانه شناسه ملّی، تشکل‌های واقعی از غیرواقعی را تشخیص خواهد داد

استقرار میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در صحن مسجد جامع سنندج

بیش از 92 درصد تعهد سالانه اشتغال‌ استان اردبیل تحقق یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: شرایط اشتغال در صنایع استان مرکزی فراهم است

اجرای 500 برنامه و فعالیت کمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجر استان مرکزی

نشست کمیته تخصصی نظارت بر طرح های مشاغل خانگی خراسان شمالی برگزار شد

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان

هرمزگان قطب تحول اقتصاد دریا محور است/ بیشترین کاهش نرخ بیکاری در هرمزگان رقم خورد

فاز جدید 112 تختخوابی بیمارستان فوق تخصصی کودکان بندرعباس افتتاح شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون: گزینش درست، دست فاسدان را از نظام کوتاه می‌کند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت پالایش نفت بندرعباس بازدید کرد

بازدید مرتضوی از طرح توسعه صبا فولاد خلیج فارس در هرمزگان

بازدید مرتضوی از خط تولید کارخانه تن بندرعباس

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد هرمزگان شد

پیشرفت زنان پس از انقلاب اسلامی خیره‌کننده است

اطلاعیه مرحله جدید کالابرگ‌ الکترونیکی(طرح فجرانه)

«مدیرکل نظارت و ارزیابی بخش تعاون» منصوب شد

مرتضوی: کارکنان بیمارستان گاندی بیمه بیکاری می‌گیرند

اهتمام مسئولین در راستای توسعه قراردادهای درمانی بازنشستگان تامین اجتماعی در خراسان شمالی

947 مورد مقرری بیمه بیکاری در 10 ماه گذشته در خراسان جنوبی برقرار شد

دوره آموزشی نظام‌نامه چرخه مدیریت بهره‌وری برگزار شد

برقراری: پیشرفت زنان پس از انقلاب اسلامی خیره کننده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تبیین فرهنگ سلامت در بین جامعه کار و تولید از اولویت‌های وزارت کار است

رویکرد برنامه‌های دهه فجر، امید‌آفرینی با محوریت جامعه کار و تولید است

استان مرکزی از تعهد اشتغالی خود 40 درصد جلوتر است

217 کودک گیلانی از طرح بهبود تغذیه کودکان بهره‌مند شدند

تاکید بر امید آفرینی و افزایش نشاط اجتماعی در برنامه های کمیته کارگری دهه فجر سیستان و بلوچستان

بررسی 1162پرونده مشاغل سخت و زیان‌آور در کمیته بدوی و تجدیدنظر خراسان شمالی

به پاس نام و یاد شهدا انجام شد؛ کاشت 10 اصله نهال در محوطه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: رعایت مسائل ایمنی باید در واحدهای تولیدی فرهنگ‌سازی شود

ستاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برترین‌های پنجره واحد خدمات دولت هوشمند شد

طرح ویژه روبیکا برای کسب‌وکارهای خانگی راه‌اندازی شد

رونمایی از سامانه صدور شناسه ملّی سازمان‌های ذیل فصل شش قانون کار در دهه فجر

​سرپرست مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار: زنگ ایمنی برای آموزش 6 هزار کارفرمای کارگاه‌های کوچک نواخته می‌شود

نظارت میدانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از دریافت‌کنندگان تسهیلات اشتغالزا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی: واریز یارانه 2 ماهه «امنیت غذایی کودکان»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: شبانه‌روزی در جهت رفع مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی تلاش خواهیم کرد

دیدار هیئت عالی کارگری بلاروس با معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

«سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران» منصوب شد

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ معاون امور تعاون منصوب شد

اجرای بیش از 87 طرح و برنامه در ایام الله دهه مبارک فجر

بیش از 145 هزار خانوار البرزی در قالب کالابرگ الکترونیکی خرید کردند

بررسی بیش از یک هزار 900 درخواست بازنشستگی بیش از موعد در لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:کاهش تورم و معیشت کارگران از اولویت‌های اصلی وزارت کار است

تحقق 110 درصدی تعهد اشتغال استان یزد در 10 ماهه امسال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: ایام الله دهه‌فجر فرصت مناسبی برای ایجاد امیدآفرینی و نشاط آفرینی در کشور است

برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر وحدت‌آفرین و امیدبخش باشد

چند فرصت شغلی با اشتغال خانگی ایجاد شد؟

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید با جهاد تبیین میدان روایتگری را از دشمن گرفت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: بیان صحیح دستاوردهای انقلاب از جنبه‌های اصلی جهاد تبیین است

67 درصد از تسهیلات مشاغل خانگی در استان کرمانشاه پرداخت شد

امضای سند همکاری‌های جامع اقتصادی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران با نیجر

واریز یارانه 2 ماهه «امنیت غذایی کودکان» از فردا/ استقبال 50 درصدی از طرح ارتقای امنیت غذایی کودکان زیر پنج سال

امام علی(ع)؛ اسوه ایثار و الگوی مددکاری اجتماعی/ هادی بهداد، مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی

نشست هم‌اندیشی و کارگاه آموزشی مشاغل سخت و زیان‌آور در کهگیلویه بویراحمد برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: گره‌گشایی از مشکلات مردم از مهم‌ترین اهداف و سیاست‌های وزارت کار است

درگاه ارتباط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی می‌شود

تحقق 97 درصد هدفگذاری اشتغال در استان کرمانشاه

مدیر کل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی کردستان: مشارکت جامعه کار و تلاش کردستانی در انتخابات نقشه دشمنان نظام را نقش بر آب می کند

شورای نگهبان اساسنامه سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور را تصویب کرد

امروز میدان دفاع، مواجهه با دشمن در جبهه اقتصادی است