ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

رعیتی فرد در مشهد خبر داد: تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کار کاهش یافت

ایران پرسمان - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کاهش تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کارگر و کارفرما گفت: هم اینک تعداد بنگاه های مشکل دار به ۸۳۰ مورد کاهش یافته که نتیجه تلاش همکاران در حوزه روابط کار و بیمه بیکاری ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور است.

هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال جاری محقق می‌شود/ بهره‌وری بالای طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی/ لبخند رضایت جامعه روستایی با توسعه اشتغال و کارآفرینی

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی را دارای بهره‌وری بالا توصیف کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال با هم‌افزایی ایجادشده در سطح ملی و تأکید ویژه رئیس‌جمهور، مشکل تأمین منابع برای ایجاد اشتغال نداریم و به هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل خواهیم رسید.

اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری

ایران پرسمان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصویب اصلاحیه آئین‌نامه اجرایی قانون اشتغال روستایی و عشایری مصوب در سال ۱۳۹۶ برای ارسال به هیات وزیران و تخصیص‌مانده اعتبار ارزی توسط صندوق توسعه ملی به میزان ۳ هزار میلیارد تومان را از مهم‌ترین مصوبات کارگروه ملی توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: شوراهای اسلامی کار، محور همدلی در تولید و کار باشند

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با در دیدار با روسای شوراهای اسلامی کار بر محوریت بودن شوراهای اسلامی در مجموعه های تولیدی و صنعتی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: رعایت درست قوانین کارگری از مشکلات واحدهای اقتصادی پیشگیری می‌کند

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: یکی از مهمترین راههای پایداری و تداوم یک واحد اقتصادی رعایت درست قوانین کارگری است که از بروز مشکلات این واحدها پیشگیری می کند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: انعکاس دستاوردهای دولت مصداق جهاد تبیین است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه حق مردم است که از مهمترین دستاوردها، خدمات دولت و نظام آگاه شوند، گفت: اطلاع رسانی این دستاوردها وظیفه مسئولان و مصداق جهاد تبیین است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه گردشگری بهترین مسیر برای ایجاد اشتغال در استان است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: یکی از بهترین مزیت‌های توسعه و گسترش صنعت گردشگری امکان دست‌یابی به توسعه پایدار و ایجاد اشتغال است.

رقابت ۲۱۶ قرآن پژوه در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تولید استان یزد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در این دوره از مسابقات که با استقبال پرشور جامعه کار و تلاش استان همراه بود در مجموع ۲۱۶ نفر در بخش بانوان، آقایان و خانواده کارگران با هم به رقابت پرداختند.

افتتاح و تجهیز اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور

ایران پرسمان - اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر افتتاح و تجهیز شد.

صندوق پژوهش فناوری بخش تعاون تا پایان امسال افتتاح می‌شود/ اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است

ایران پرسمان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد تعاون این وزارتخانه از شرکت‌های تعاونی استان سمنان بازدید و اعلام کرد: اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان کرمانشاهی، سرآمد هستند

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در آئین تجلیل از کارآفرینان برتر گفت: نرخ بیکاری استان کرمانشاه به کمترین میزان در طول ۸ سال گذشته حدود ۱۳.۶ درصد و نرخ مشارکت اقتصادی از ۴۳ به ۴۳.۲ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: حمایت از قشر ارزشمند و تاثیرگذار کارگر جزء اولویت‌هاست

ایران پرسمان - گردهمایی سالروز تصویب قانون کار با حضور دکتر عین الله کشاورز مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کارگران، بازنشستگان، اعضاء خانه کارگر و تشکلات کارگری و مسئولین در دانشگاه کار برگزار گردید.

نظارت و پایش اشتغال در سیستان و بلوچستان در سه مرحله انجام می شود

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: برای دستیابی به اشتغال واقعی و نظارت بر اشتغال ایجادی دستگاه های اجرایی و نهادهای حمایتی، در سه مرحله کار نظارت و پایش اشتغال در این استان انجام می شود.

۳۲۳ نفر از مقرری‌بگیران بیمه بیکاری استان مرکزی به کار گرفته شدند

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۳۲۳ نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری این استان از ابتدای امسال تاکنون از طریق واحدهای متقاضی وام کارفرمایی، واحدهای کار و خود اشتغالی به کار گرفته شدند.

فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور/ اتحادیه‌ تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون

ایران پرسمان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور خبر داد و گفت: اتحادیه‌های تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: رویکرد کارآفرینان به سمت تشکیل شرکت‌های تعاونی و دانش‌بنیان شدن باشد

ایران پرسمان - در پنجمین روز از بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی نشست هم اندیشی صاحبان صنایع، کارآفرینان و فعالان حوزه کسب و کار شهرستان شیروان با حضور معاون فرماندار و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با رویکرد بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان برگزار شد.

شورا‌های شهر و روستا نقش مهمی در زمینه بسترسازی ایجاد اشتغال و مسکن دارند

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شورا‌های شهر و روستا و شهرداری‌ها نقش منحصر به فردی در زمینه بسترسازی به منظور ایجاد اشتغال و مسکن به عنوان یکی از پیشران‌های اقتصادی دارند.

۲ هزار و ۴۰۹ فقره وام اشتغال روستایی در استان مرکزی پرداخت شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۲ هزار و ۴۰۹ فقره وام طرح اشتغال روستایی به مبلغ ۳ هزار و ۴۴۹ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال از (دی ماه سال ۹۶) تاکنون در این استان پرداخت شده است.

تحقق ۱۰۰ درصدی تعهد اشتغال سیستان و بلوچستان

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در فاصله چهار ماه مانده تا پایان سال، تعهد اشتغال این استان ۱۰۰ درصد محقق شد.

بازدید رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از بافته‌های سنتی سنگسر سمنان

ایران پرسمان - آزیتا همتیان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سومین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی استان سمنان با سفر به شهرستان مهدیشهر از طرح پشتیبان خانم خادمیان در رشته بافته های سنتی سنگسر و دوزنده لباس های محلی بازدید کرد.

توسعه دانش مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است/ تأکید بر لزوم اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‌وری

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از شرکت‌های تابعه صندوق‌های بازنشستگی، روز پنج‌شنبه از شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارفرمایان به دو مقوله سلامت جسمی و روانی کارگران توجه ویژه داشته باشند

ایران پرسمان - نمایشگاه «کار و کتاب» همزمان با شروع هفته کتابخوانی با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و مسئولین شهرستان میبد در شرکت کاشی امین میبد گشایش یافت.

سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین می‌شود/ همراهی با مجلس برای تدوین برنامه هفتم توسعه با رویکرد عدالت اجتماعی

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و عدالت هم‌سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می‌شود.

سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید ارتقا پیدا می‌کند

ایران پرسمان - تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی‌واجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بهزیستی کشور با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید، امضا شد.

عنابستانی: فرآیند صدور مجوز کسب‌و‌کارها باید با رویکرد تأییدمحور تسهیل و تسریع شود/ همتیان: رشد ۳۶۸ درصدی صدور مجوزهای مشاغل خانگی نسبت به سال گذشته

ایران پرسمان - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند صدور مجوز کسب‌وکارها باید با رویکرد تأییدمحور، تسهیل و تسریع شود.

پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به بیش‌از هزار طرح در سیستان و بلوچستان

ایران پرسمان - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: یک‌هزار و ۳۶۰ طرح در سیستان و بلوچستان امسال از تسهیلات اشتغالزایی این صندوق استفاده کردند و به موجب آن، زمینه اشتغال حدود سه هزار نفر در استان فراهم شد.

اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با دانشگاه هرمزگان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

ایران پرسمان - آئین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با دانشگاه هرمزگان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی،ترویجی و برنامه های تحقیقاتی برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خبر داد: ایجاد و ثبت ۴۸ هزار اشتغال جدید در سامانه رصد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: این استان با ثبت حدود ۴۸ هزار اشتغال جدید در سامانه رصد اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم اینک رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه اقتصادی کردستان در گرو توان و همت جوانان تحصیلکرده است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه فناوری سنگ آهن شهرستان قروه، توسعه اقتصادی استان را مرهون دستان پرتوان و همت والای جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم دانست.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: صیانت از نیروی کار کارگاه ها اولویت بازرسی کار استان باشد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از بازرسان کار به عنوان مهمترین بازوی اجرایی اداره کل جهت نظارت بر حسن اجرای قانون کار نام برد و گفت: صیانت از نیروی کار در کارگاه ها اولویت بازرسی کار باشد.

رویکرد اصلی وزارت رفاه افزایش بهره‌وری شرکت‌های اقتصادی است

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش بهره‌وری را رویکرد اصلی وزارت رفاه در مدیریت شرکت‌های اقتصادی زیرمجموعه این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: وظیفه اصلی مدیران شرکت‌های اقتصادی وزارت رفاه، دفاع از حقوق و اموال ملت است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شورای سازش درون کارگاهی اجرا می شود

ایران پرسمان - کارگاه آموزش نحوه اجرای دستورالعمل سازش درون کارگاهی در راستای حل اختلافات کارگر و کارفرما و کمک به اشتغال پایدار و پیشگیری از قطع رابطه کاری ویژه تشکلات کارگری و کارفرمایی در خراسان شمالی برگزار شد.

رویکرد اصلی دولت مردمی سیزدهم مقابله با فساد است / رکن اصلی حکمرانی مطلوب، نظارت دائمی و مردمی است

ایران پرسمان - مدیرکل بازرسی، نظارت و کنترل عملکرد نهاد ریاست‌‌جمهوری، مردم را پایه اصلی انقلاب‌اسلامی دانست و تأکید کرد: رویکرد اصلی دولت‌ مردمی‌ سیزدهم مقابله با فساد و انسداد گلوگاه‌های فسادخیز است.

ارائه آموزش های مهارتی به بیش از ۷ هزار نفر در سیستان و بلوچستان

ایران پرسمان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۷ هزار و ۴۸۹ نفر در ۶ ماهه نخست سال جاری با شرکت در دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد استان فنون مهارتی را فرا گرفتند.

نهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و زیمبابوه برگزار می‌شود/ زیمبابوه متحد راهبردی جمهوری‌اسلامی‌ایران در قاره آفریقا است

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برگزاری نهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های جمهوری‌اسلامی‌ایران و جمهوری زیمبابوه روابط دو کشور در تمام ابعاد خصوصاً در حوزه اقتصادی بیش از پیش توسعه خواهد یافت.

شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان قم برگزار شد

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ ترویج قرآن پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان در اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

سالانه بیش از ۱۰ هزار بازرسی کار در سطح کارگاه های کرمانشاه انجام می شود

ایران پرسمان - ‌مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: به منظور اجرای صحیح قانون کار و ضوابط حفاظت فنی در محیط های کارگری سالانه بیش از ۱۰ هزار بازرسی کار در سطح کارکاه های استان کرمانشاه انجام می شود.

صادرات ۱۰ هزار دلاری تعاونی های سیستان و بلوچستان در نیمه نخست سال

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در نیمه نخست امسال، بالغ بر ده هزار و ۸۴۹ دلار صادرات غیر نفتی به کشورهای مختلف توسط تعاونی های این استان انجام شده است.

تعداد واحدهای تولیدی با حقوق معوق استان مرکزی هفت درصد کاهش یافت

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد واحدهای تولیدی دارای حقوق معوق این استان در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه قبل، هفت درصد کاهش یافته است.

ساير مطالب

آینده کارگران باید تأمین و تضمین شود/ دولت نخ تسبیح اتحاد و همدلی کارگران و کارفرمایان است/ تکثر تشکل‌های کارگری یک نعمت بزرگ است

آغاز اجرای طرح زیست‌بوم ملی اشتغال در استان خراسان‌رضوی

بهره‌مندی 90 درصدی جمعیت تهران از خدمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

25 هزار و 635 فرصت شغلی امسال در کرمانشاه ایجاد شد

نخستین شرکت تعاونی دانش‌بنیان در کرمانشاه ثبت شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روسای ادارات تمام تلاش خود را برای جذب کامل اعتبارات اشتغالزا به‌کار گیرند

35 درصد آرا صادره مراجع تشخیص و حل اختلاف استان کرمانشاه سازشی است

88 درصد از تعهد اشتغال سیستان و بلوچستان محقق شد

200 نفر در سیستان و بلوچستان دارای شغل پایدار شدند

پرداخت بیش از 500 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه اشتغالزایی به روستاییان و عشایر

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

«دستورالعمل سازش درون کارگاهی» ابلاغ شد

شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی 42 درصد کاهش یافت

بازرسی از معادن سیستان و بلوچستان تشدید می شود

پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی‌(شاهچراغ)شیراز

سهم 30 درصدی هلدینگ تیپیکو از شبکه تولید و توزیع دارو کشور/ تولید ماهانه 6 میلیون واحد سرُم تا پایان سال

دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

تعاونی‌های استان همدان زمینه اشتغال حدود 15 هزار نفر را فراهم کردند

بکارگیری اتباع بیگانه در واحدهای اقتصادی لرستان ممنوع است

کاهش نرخ بیکاری در استان سمنان

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشانی پاسخگویی دولت به جامعه است/ نمایندگان مجلس حلقه اتصال مردم و دولت هستند/ خدمات و اقدامات دکتر مرتضوی در دولت سیزدهم قابل تقدیر است

رفاه کارگران و بازنشستگان از اولویت های اصلی دولت است/ توجه به حوزه تعاون می تواند بستر انتقال اقتصاد را به مردم فراهم کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: بانوان می توانند با سرمایه های بسیار اندک، اشتغال خوبی ایجاد کنند

آمار و اطلاعات، برنامه ریزی و سیاستگذاری حلقه های مهم توسعه

با تأسیس 14 خانه بهداشت جدید در استان اصفهان 1843 کارگر تحت پوشش خدمات بهداشتی قرار گرفتند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: برای رفع موانع تولید هماهنگی خوبی بین دستگاه های استان برقرار است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دادخواستها و زمان رسیدگی به دعاوی کارگری و کارفرمایی در استان کاهش یافت

از ظرفیت تعاونی ها در گسترش پوشش بیمه ای استان کرمانشاه استفاده می شود

ابلاغ 13809 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خوداشتغالی و خانگی به استان مرکزی

فروزان : روابط تجاری و اقتصادی ایران و اندونزی تقویت می شود

بیش از یک هزار نفر در استان لرستان مقرری‌ بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

دکتر «سید صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

دوره "دانش افزایی و توانمندسازی" در حوزه روابط کار در آذربایجان غربی برگزار شد

پرداخت تسهیلات به 596 طرح مشاغل خانگی در کرمانشاه

چهاردهمین نشست هم‌اندیشی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خراسان شمالی برگزار شد

افزایش نظارت ها بر حسن اجرای قانون کار در سیستان و بلوچستان

دکتر «مرتضوی» به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: هفته جهانی کارآفرینی بیش از یک رویداد اطلاع‌رسانی هماهنگ است

120 طرح با سرمایه گذاری 13 هزار میلیارد تومان، مصوب سفر هیات دولت به کرمانشاه تامین مالی شد

نشست آموزشی توجیهی بازرسان تیم خود ارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: ایجاد بیش از 8 هزار شغل در سال جاری توسط دستگاههای اجرایی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هزینه کردن در زمینه ورزش کارگری منجر به رونق تولید می شود

یزد میزبان ورزشکاران کارگر کشور در دو رشته ورزشی/دومین المپیاد ورزش کارگری استان یزد برگزار می شود

رقابت کارگرانی از جنس آهن در مسابقات قویترین مردان کارگر کشور در بافق

افزایش آموزشهای مهارتی در بخشهای دولتی و خصوص استان لرستان

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بر افزایش گشت‌های شناسایی و برخورد با اشتغال غیرمجاز اتباع خارجی

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایلام: سند تحول مجموعه های ورزش کارگری تدوین شده است

46 درصد تعهد ایجاد اشتغال در شش ماهه اول سال در استان کرمانشاه محقق شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: هویت بخشی به روستاها منجر به توسعه استان می شود

اجرای طرح سراسری بازرسی از کارگاه های پرخطر در استان البرز

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید خدمات متنوع و با کیفیت به اقشار سالمند و بازنشسته ارائه شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: هفته گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

برگزاری کارگروه استانی اجرای تفاهم نامه معاونت تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در کردستان

مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان خراسان رضوی برگزار شد

مانور پایش و بازرسی وضعیت ایمنی در کارگاه های پرخطر استان کردستان برگزار شد

بازرسان کار، سربازان خط مقدم صیانت از کارگران

اجرای طرح ضربتی بازرسی از کارگاههای پر خطر استان خراسان شمالی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بازرسی کار در راستای پیشگیری از تکرار حوادث است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تعاون می تواند نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی ایفا کند

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی لرستان تاکید شد: افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان ضروری است

شناسایی موانع توسعه طرح های نوآورانه واحد های اقتصادی استان خراسان شمالی در دستور کار قرار گرفت

پرداخت 103 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی در کرمانشاه

برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: خدمت به زائرین عتبات عالیات از بزرگترین افتخارات مردم استان ایلام است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سرمایه گذاری در بخش تعاون منجر به توسعه و اشتغال می شود

28 درصد از تعهد اشتغال استان خراسان شمالی محقق شده است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالی: فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی ارکان پیشـرفت و توسـعه پایـدار جامعـه

اشتغال بیش از 700 مددجوی بهزیستی زنجان طی یکسال گذشته

مدیرکل بهزیستی گیلان خبرداد: آغاز اجرای برنامه پیشگیری از معلولیت های دوران سالمندی

رونمایی از «میدان کارآفرینی» در سایت کارگاهی زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی باید از تسهیلات و حمایت های دولت آگاه شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تشکیل تعاونی های دانش بنیان از مهمترین اولویت های پیش رو است

بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر راه‌اندازی می شود

گیلان از لحاظ تعداد تعاونی های توسعه و عمران در رتبه دوم کشور قرار دارد

استان بوشهر قطب شرکت های تعاونی آبزی پروری کشور

رییس فدراسیون ورزش کارگری: گیلان یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است

ایران آماده انعقاد تفاهم‌نامه گسترش تعاملات اقتصادی بخش تعاون/ تعاون عامل تحکیم‌بخش صلح و دوستی در جهان

حل بهتر مشکلات با مفهوم تعاون

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: تعاونگران دلسوزان و نقش آفرینان عرصه اقتصاد و اشتغال هستند

شرکت های تعاونی برتر استان کرمانشاه تجلیل شدند

دو هزار و 469 تعاونی با 32 هزار عضو در گیلان فعالیت دارند

بازدید دکتر زاهدی‌وفا از نمایشگاه «رسم تعاون»

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تاکید کرد: تقویت تعاونی ها برای هم افزایی و عدالت محوری

پاسخگویی به 30 هزار نفر از متقاضیان یارانه در سمنان

تعاونی‌های کردستان تاکنون برای بیش از 17 هزار نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند

بازسازی روحیه تعاون کاری اساسی است

فرهنگ تعاون باید به فرهنگ غالب تبدیل شود

اجرای طرح شمیم خدمت در مصلای الغدیر خرم آباد به مناسبت هفته تعاون

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مشکلات تعاونی‌های قزوین رصد و پیگیری می‌شود

136 مددجوی زنجانی خانه دار شدند

بانک توسعه تعاون زنجان در پرداخت تسهیلات تبصره 18 پیشرو است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: 1938 تعاونی در کردستان با 184 هزار نفر عضو وجود دارد

اجرای بیش از 50 برنامه اجرایی در بزرگداشت هفته تعاون در استان کرمانشاه

تعاونی‌های استان مرکزی 14 میلیون دلار از تولیدات خود را صادر کردند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دستگاه‌های اجرایی شورای هماهنگی خدمات گسترده ای به جامعه کار و تولید ارائه می کنند

آغاز عملیات اجرایی فاز اول شهرک شیلاتی پرورش میگوی عامری بندر دیلم

تشکیل قرارگاه مهارت افزایی و اشتغال زنان خانه‌دار در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تحقق نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش و الگوسازی است

اشتغال بیش از 19 هزار بوشهری و افزایش 2 درصدی میزان اشتغال استان