ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: شوراهای اسلامی کار، محور همدلی در تولید و کار باشند

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با در دیدار با روسای شوراهای اسلامی کار بر محوریت بودن شوراهای اسلامی در مجموعه های تولیدی و صنعتی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: رعایت درست قوانین کارگری از مشکلات واحدهای اقتصادی پیشگیری می‌کند

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: یکی از مهمترین راههای پایداری و تداوم یک واحد اقتصادی رعایت درست قوانین کارگری است که از بروز مشکلات این واحدها پیشگیری می کند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: انعکاس دستاوردهای دولت مصداق جهاد تبیین است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه حق مردم است که از مهمترین دستاوردها، خدمات دولت و نظام آگاه شوند، گفت: اطلاع رسانی این دستاوردها وظیفه مسئولان و مصداق جهاد تبیین است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه گردشگری بهترین مسیر برای ایجاد اشتغال در استان است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: یکی از بهترین مزیت‌های توسعه و گسترش صنعت گردشگری امکان دست‌یابی به توسعه پایدار و ایجاد اشتغال است.

رقابت ۲۱۶ قرآن پژوه در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تولید استان یزد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در این دوره از مسابقات که با استقبال پرشور جامعه کار و تلاش استان همراه بود در مجموع ۲۱۶ نفر در بخش بانوان، آقایان و خانواده کارگران با هم به رقابت پرداختند.

افتتاح و تجهیز اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور

ایران پرسمان - اولین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کشور با حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر افتتاح و تجهیز شد.

صندوق پژوهش فناوری بخش تعاون تا پایان امسال افتتاح می‌شود/ اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است

ایران پرسمان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد تعاون این وزارتخانه از شرکت‌های تعاونی استان سمنان بازدید و اعلام کرد: اقتصاد تعاونی‌ یک‌ میلیون و ۸۴۷ فرصت شغلی در دولت سیزدهم ایجاد کرده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان کرمانشاهی، سرآمد هستند

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در آئین تجلیل از کارآفرینان برتر گفت: نرخ بیکاری استان کرمانشاه به کمترین میزان در طول ۸ سال گذشته حدود ۱۳.۶ درصد و نرخ مشارکت اقتصادی از ۴۳ به ۴۳.۲ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: حمایت از قشر ارزشمند و تاثیرگذار کارگر جزء اولویت‌هاست

ایران پرسمان - گردهمایی سالروز تصویب قانون کار با حضور دکتر عین الله کشاورز مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کارگران، بازنشستگان، اعضاء خانه کارگر و تشکلات کارگری و مسئولین در دانشگاه کار برگزار گردید.

نظارت و پایش اشتغال در سیستان و بلوچستان در سه مرحله انجام می شود

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: برای دستیابی به اشتغال واقعی و نظارت بر اشتغال ایجادی دستگاه های اجرایی و نهادهای حمایتی، در سه مرحله کار نظارت و پایش اشتغال در این استان انجام می شود.

۳۲۳ نفر از مقرری‌بگیران بیمه بیکاری استان مرکزی به کار گرفته شدند

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۳۲۳ نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری این استان از ابتدای امسال تاکنون از طریق واحدهای متقاضی وام کارفرمایی، واحدهای کار و خود اشتغالی به کار گرفته شدند.

فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور/ اتحادیه‌ تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون

ایران پرسمان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور خبر داد و گفت: اتحادیه‌های تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: رویکرد کارآفرینان به سمت تشکیل شرکت‌های تعاونی و دانش‌بنیان شدن باشد

ایران پرسمان - در پنجمین روز از بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی نشست هم اندیشی صاحبان صنایع، کارآفرینان و فعالان حوزه کسب و کار شهرستان شیروان با حضور معاون فرماندار و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با رویکرد بررسی و رفع مشکلات کارآفرینان برگزار شد.

شورا‌های شهر و روستا نقش مهمی در زمینه بسترسازی ایجاد اشتغال و مسکن دارند

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شورا‌های شهر و روستا و شهرداری‌ها نقش منحصر به فردی در زمینه بسترسازی به منظور ایجاد اشتغال و مسکن به عنوان یکی از پیشران‌های اقتصادی دارند.

۲ هزار و ۴۰۹ فقره وام اشتغال روستایی در استان مرکزی پرداخت شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۲ هزار و ۴۰۹ فقره وام طرح اشتغال روستایی به مبلغ ۳ هزار و ۴۴۹ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال از (دی ماه سال ۹۶) تاکنون در این استان پرداخت شده است.

تحقق ۱۰۰ درصدی تعهد اشتغال سیستان و بلوچستان

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در فاصله چهار ماه مانده تا پایان سال، تعهد اشتغال این استان ۱۰۰ درصد محقق شد.

بازدید رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از بافته‌های سنتی سنگسر سمنان

ایران پرسمان - آزیتا همتیان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سومین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی استان سمنان با سفر به شهرستان مهدیشهر از طرح پشتیبان خانم خادمیان در رشته بافته های سنتی سنگسر و دوزنده لباس های محلی بازدید کرد.

توسعه دانش مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است/ تأکید بر لزوم اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‌وری

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از شرکت‌های تابعه صندوق‌های بازنشستگی، روز پنج‌شنبه از شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارفرمایان به دو مقوله سلامت جسمی و روانی کارگران توجه ویژه داشته باشند

ایران پرسمان - نمایشگاه «کار و کتاب» همزمان با شروع هفته کتابخوانی با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و مسئولین شهرستان میبد در شرکت کاشی امین میبد گشایش یافت.

سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین می‌شود/ همراهی با مجلس برای تدوین برنامه هفتم توسعه با رویکرد عدالت اجتماعی

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و عدالت هم‌سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می‌شود.

سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید ارتقا پیدا می‌کند

ایران پرسمان - تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی‌واجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بهزیستی کشور با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید، امضا شد.

عنابستانی: فرآیند صدور مجوز کسب‌و‌کارها باید با رویکرد تأییدمحور تسهیل و تسریع شود/ همتیان: رشد ۳۶۸ درصدی صدور مجوزهای مشاغل خانگی نسبت به سال گذشته

ایران پرسمان - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند صدور مجوز کسب‌وکارها باید با رویکرد تأییدمحور، تسهیل و تسریع شود.

پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به بیش‌از هزار طرح در سیستان و بلوچستان

ایران پرسمان - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: یک‌هزار و ۳۶۰ طرح در سیستان و بلوچستان امسال از تسهیلات اشتغالزایی این صندوق استفاده کردند و به موجب آن، زمینه اشتغال حدود سه هزار نفر در استان فراهم شد.

اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با دانشگاه هرمزگان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

ایران پرسمان - آئین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با دانشگاه هرمزگان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی،ترویجی و برنامه های تحقیقاتی برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خبر داد: ایجاد و ثبت ۴۸ هزار اشتغال جدید در سامانه رصد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: این استان با ثبت حدود ۴۸ هزار اشتغال جدید در سامانه رصد اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم اینک رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه اقتصادی کردستان در گرو توان و همت جوانان تحصیلکرده است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه فناوری سنگ آهن شهرستان قروه، توسعه اقتصادی استان را مرهون دستان پرتوان و همت والای جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم دانست.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: صیانت از نیروی کار کارگاه ها اولویت بازرسی کار استان باشد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از بازرسان کار به عنوان مهمترین بازوی اجرایی اداره کل جهت نظارت بر حسن اجرای قانون کار نام برد و گفت: صیانت از نیروی کار در کارگاه ها اولویت بازرسی کار باشد.

رویکرد اصلی وزارت رفاه افزایش بهره‌وری شرکت‌های اقتصادی است

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش بهره‌وری را رویکرد اصلی وزارت رفاه در مدیریت شرکت‌های اقتصادی زیرمجموعه این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: وظیفه اصلی مدیران شرکت‌های اقتصادی وزارت رفاه، دفاع از حقوق و اموال ملت است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شورای سازش درون کارگاهی اجرا می شود

ایران پرسمان - کارگاه آموزش نحوه اجرای دستورالعمل سازش درون کارگاهی در راستای حل اختلافات کارگر و کارفرما و کمک به اشتغال پایدار و پیشگیری از قطع رابطه کاری ویژه تشکلات کارگری و کارفرمایی در خراسان شمالی برگزار شد.

رویکرد اصلی دولت مردمی سیزدهم مقابله با فساد است / رکن اصلی حکمرانی مطلوب، نظارت دائمی و مردمی است

ایران پرسمان - مدیرکل بازرسی، نظارت و کنترل عملکرد نهاد ریاست‌‌جمهوری، مردم را پایه اصلی انقلاب‌اسلامی دانست و تأکید کرد: رویکرد اصلی دولت‌ مردمی‌ سیزدهم مقابله با فساد و انسداد گلوگاه‌های فسادخیز است.

ارائه آموزش های مهارتی به بیش از ۷ هزار نفر در سیستان و بلوچستان

ایران پرسمان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۷ هزار و ۴۸۹ نفر در ۶ ماهه نخست سال جاری با شرکت در دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد استان فنون مهارتی را فرا گرفتند.

نهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و زیمبابوه برگزار می‌شود/ زیمبابوه متحد راهبردی جمهوری‌اسلامی‌ایران در قاره آفریقا است

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برگزاری نهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های جمهوری‌اسلامی‌ایران و جمهوری زیمبابوه روابط دو کشور در تمام ابعاد خصوصاً در حوزه اقتصادی بیش از پیش توسعه خواهد یافت.

شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان قم برگزار شد

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ ترویج قرآن پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کار و تلاش استان در اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

سالانه بیش از ۱۰ هزار بازرسی کار در سطح کارگاه های کرمانشاه انجام می شود

ایران پرسمان - ‌مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: به منظور اجرای صحیح قانون کار و ضوابط حفاظت فنی در محیط های کارگری سالانه بیش از ۱۰ هزار بازرسی کار در سطح کارکاه های استان کرمانشاه انجام می شود.

صادرات ۱۰ هزار دلاری تعاونی های سیستان و بلوچستان در نیمه نخست سال

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در نیمه نخست امسال، بالغ بر ده هزار و ۸۴۹ دلار صادرات غیر نفتی به کشورهای مختلف توسط تعاونی های این استان انجام شده است.

تعداد واحدهای تولیدی با حقوق معوق استان مرکزی هفت درصد کاهش یافت

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد واحدهای تولیدی دارای حقوق معوق این استان در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه قبل، هفت درصد کاهش یافته است.

آینده کارگران باید تأمین و تضمین شود/ دولت نخ تسبیح اتحاد و همدلی کارگران و کارفرمایان است/ تکثر تشکل‌های کارگری یک نعمت بزرگ است

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اصل ۲۹ قانون اساسی وظیفه حاکمیت را تضمین عدالت دانست و گفت: آینده کارگران باید تأمین و تضمین شود.

آغاز اجرای طرح زیست‌بوم ملی اشتغال در استان خراسان‌رضوی

ایران پرسمان - نشست سراسری زیست‌بوم ملی اشتغال با هدف تبیین برنامه اشتغال‌زایی دولت سیزدهم در خراسان‌رضوی و با حضور معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران و معاونین اشتغال سراسر کشور برگزار شد.

۲۵ هزار و ۶۳۵ فرصت شغلی امسال در کرمانشاه ایجاد شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به تعهد اشتغال ۴۶ هزار و ۸۲ نفری استان در سال ۱۴۰۱ گفت: براساس این تعهد تاکنون ۲۵ هزار و ۶۳۵ یعنی ۵۶ درصد سند اشتغال؛ فرصت شغلی در استان کرمانشاه ایجاد شده است.

ساير مطالب

سردار نقدی: در قدرت نظامی، رتبه اول جهان هستیم

بهادری جهرمی: دشمنان ما از دانش‌آموزان می‌ترسند

جمیله کدیور: تضعیف تیم ملی فقط کار اپوزیسیون نبود، تندروهای داخلی هم موثر بودند

مهاجرانی: دلیل پیدا نکردن راه‌حل عاقلانه برای مشکلات این است که هیچ‌کس در جای خود نیست

محمود صادقی: به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به دادسرا می‌روم

نماینده مجلس: ضرغامی به‌جای اداره وزراتخانه‌اش، در امور مربوط و نامربوط اظهارنظر می‌کند

رئیس دانشگاه صدا و سیما: فکر می‌کنند اگر فردا جمهوری اسلامی نباشد، ایران سوئیس می‌شود

لاجوردی: برای مقابله با بی‌حجابی، محرومیت اجتماعی جایگزین برخورد قضایی می‌شود

انتقاد رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها از آبگوشت بزباشِ «اکبر ترکان»

فرمانده نیروی دریایی ارتش: دشمنان ما، کمتر از میکروب هستند و قابل دیدن نیستند

جزئیات جلسه مشترک سران قوا به میزبانی رئیسی

تأکید کارشناس شبکه صهیونیستی بر حق ایران در دفاع از خود مقابل اسرائیل

زمان سفر نخست‌وزیر عراق به تهران اعلام شد

نخست‌وزیر عراق پیام دعوت ایران را دریافت کرد

علت اصلی حوادث اخیر از نگاه عباس عبدی

موازنه‌گری تهران بین شرق و غرب

نماینده مجلس: برخی حرف‌های رئیسی در دولت صاحب ندارد

شعار بسیجیان پیش از شروع بیانات رهبر انقلاب

روایت یک نماینده از پیام آژانس به ایران؛ مواضع اِعلامی با مواضع اِعمالی متفاوت است

تصاویری از رژه نیروهای مسلح در نوشهر

رهبر انقلاب: مذاکره، مشکل ما با آمریکا را حل نمی‌کند

پنج وزیر به کمیسیون‌های تخصصی مجلس می‌روند

ربیعی: اصلاح امور و مواضع متعادل، عقب نشینی نیست

عضو موتلفه: کشورهای تروریست پرور حامی حقوق بشر در ایران شده اند!

پیام تبریک رئیس‌جمهور برای پیروزی تیم ملی ایران

قالیباف: پیروزی تیم ملی بار دیگر ثابت کرد پیوند و یکپارچگی مردم ایران پایان‌ناپذیر است

پست اینستاگرام سایت رهبر انقلاب پس از پیروزی ایران مقابل ولز

اولیانوف: آمریکا در مذاکرات هسته‌ای دچار اشتباه اساسی شد

شاید فرصت آخر برجام باشد

آیت‌الله جوادی آملی، توییت فوتبالی زد

پیام عمار حکیم به مناسبت پیروزی تیم ملی ایران

واکنش مهاجرانی به پیروزی ایران در جام جهانی قطر

واکنش مدیر مسئول روزنامه کیهان به پیروزی تیم ملی فوتبال

دستگیری عوامل حمله به گشت انتظامی زاهدان توسط وزارت اطلاعات

عصبانیت عجیب مجریان اینترنشنال از بُرد ایران

توئیت مرندی در واکنش به صدور قطعنامه‌ حقوق بشری علیه ایران

کوروش احمدی: زمستان سرد هم نتوانست باعث بازگشت اعضا به میز مذاکرات هسته‌ای شود

اولیانوف: فقط «پنج ثانیه» تا خط پایان احیای برجام فاصله هست

سوتی عجیب مجری بی‌بی‌سی فارسی روی آنتن زنده: چقدر زر می‌زنه!

اظهارات باقری درباره رایزنی پیوسته و مستمر ایران و هند

پیشنهادی برای پاسخ به اقدام شورای حقوق بشر علیه ایران

اینستاگرام حساب کاربری سخنگوی دولت را مسدود کرد

سفیر ایران در عراق با رئیس حشد الشعبی دیدار کرد

سردار سلیمانی: شاهد ساقط شدن رژیم صهیونیستی خواهیم بود

علی‌اف: چرا ایران 2 رزمایش در مرز با ما برگزار کرده است؟

واکنش متفاوت دستیار امیرعبداللهیان به قطعنامه حقوق بشری: هنر آن است که تهدید را به فرصت تبدیل کنیم

غریب‌آبادی: آلمان به سیاست مزورانه خود در حوزه حقوق بشر پایان دهد

سردار جوانی: بخشی از حوادث ماه‌های اخیر به زخم‌های داخلی برمی‌گردد

جزئیات مهم نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره ایران

سخنگوی بورل: برنامه‌ای برای قطع رابطه دیپلماتیک با ایران نداریم

سرلشکر سلامی: حق و باطل فتنه اخیر واضح است و غبارآلود نیست

آیت الله سبحانی: مسئولان باید گرفتاری‌های مردم را حل کنند

سید عباس صالحی: دوقطبی‌سازی مقدمه تجزیه ملی است

واکنش امیرعبداللهیان به صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حقوق بشر

انتقاد تند نماینده مجلس: خاک بر سر وزارت ورزش کند که این افراد را برای مسابقات برگزیدند

رئیس‌جمهور: پیشرفت ایران دشمن را عصبانی می‌کند

نماینده مهاباد: بارها احضار شده‌ام

ابراز امیدواری امیرعبداللهیان برای افزایش همکاری‌های ایران و «نامیبیا»

واکنش زاکانی به شادی عده‌ای برای بُرد انگلیس؛ «این‌قدر بی‌ریشه و بی‌هویت؟!»

آرزوی بهبودی و سلامتی کامل رئیس‌جمهور برای آیت‌الله شبیری زنجانی

رئیس سازمان بسیج: آمریکایی‌ها به پنتاگون نامه زدند که ما در این توطئه شکست خوردیم

نامه محمود صادقی خطاب به رئیس قوه قضائیه؛ به جای احضار منتقدان دلسوز، اندکی پای سخن معترضین بنشینید

آملی‌ لاریجانی: حجاب در کشور ما قانون است و باید رعایت شود

احتمال قطع برخی همکاری‌های ایران با آژانس از دیدگاه تحلیلگر الجزیره

بیانیه بایدن براى نشست شوراى حقوق بشر علیه ایران

آصفری: اتهام وکیل‌الدوله بودن به مجلس نمی‌خورد

چامسکی: آمریکا به دنبال تضعیف نظام جمهوری اسلامی است

نتیجه جلسه اصلاح‌طلبان با اژه‌ای و شمخانی چه بود؟

جروزالم‌پست: ایران ضربه می‌زند، اسرائیل از شرمندگی پنهان می‌کند

مهاجری در واکنش به وداع زیدآبادی با سیاست؛ آدم در این فضا باید فحش‌خورش هم ملس باشد

رئیسی: نباید یک پروژه 14 سال به‌طول انجامد!

عناوین طرح‌ها و لوایح اعلام وصول شده در مجلس

متکی: ریل اداره کشور غلط است

شورای امنیت ملی عراق: نیروهای عراقی در مرزهای ایران با اقلیم کردستان مستقر می‌شوند

ابراز همدردی ایران با ملت و دولت اندونزی در پی وقوع زلزله‌ای مرگبار

پاسخ زیدآبادی به درخواست‌ها برای انصراف از وداع با سیاست

«روایت یک آلبوم»؛ از اصفهان تا حسینیه امام خمینی

روایتی از آنچه که این روزها در جوانرود کردستان می‌گذرد

سردار سلیمانی: راه مقابله با دشمن، بالا بردن سرمایه اجتماعی است

کنعانی خطاب به وزیر خارجه انگلیس: رسما از اتاق جنگ علیه ملت ایران حمایت می‌کنید

سخنگوی دولت: اهدای نفت رایگان به لبنان کذب است

نخستین ویدئو از اعترافات عوامل دستگیر شده گروهک تروریستی منافقین در روزهای اخیر

گزارش صدا و سیما درباره خبرهای جعلیِ علی کریمی

جزئیات جلسه مجمع تشخیص مصلحت؛ آیین‌نامه هیات عالی نظارت در حضور سران قوا بررسی شد

طائب: باید روشن شود، مردم طرفدار حجاب هستند یا بی‌حجابی

«شاهد-136 ایران»؛ الگوی تایوان در ساخت پهپاد «کامیکازه»

شبکه صهیونیستی ادعا کرد؛ شبیه‌سازی حمله به ایران در رزمایش هفته‌ آینده آمریکا و اسرائیل

خضریان: کدام فرهنگ غیر از فرهنگ بسیج می‌توانست داعش را شکست دهد

انتقاد نماینده ادوار مجلس از «هتک حرمت دانشجو»

تصویری از شهید داوود جعفری در کنار رهبر انقلاب

عباس‌زاده: اگر زبان مردم را نمی‌فهمیم چگونه در جایگاه مدیریت اداره امور مردم می‌نشینیم؟

اسلامی: ظرفیت جدید ایجاد شده در فردو و نطنز، بر اساس قوانین آژانس است

برنامه مجلس برای نشست مشترک با قوه قضاییه و دولت

رئیس‌جمهور: دولت برای شنیدن حرف معترض و مخالف گوش شنوا دارد

سردار نقدی: ظالم تر از صدام و منافقین کسانی بودند که بچه های مارا فرستادند زیر فضای مجازی تحت نظر غرب

کنایه مداح معروف به «کیهان»: ‌روزنامه نیست که، ماشین تولید نفرت عمومی‌ است

ادعای وزارت دفاع انگلیس درباره همکاری‌های نظامی روسیه و ایران

توضیح فرمانده نداجا درباره ویژگی‌های بالگردی که در دریا «توفان» به پا خواهد کرد

واکنش رئیس دفتر رئیس جمهور به ادعاهای حقوق بشری اروپایی‌ها علیه ایران

خطیب نمازجمعه این هفته تهران مشخص شد