ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

فروزان در نشست هم‌اندیشی با نمایندگان کشور «ساحل عاج» تاکید کرد: آمادگی وزارت مردم جهت برگزاری کمیسیون مشترک و توسعه همکاری‌ها

ایران پرسمان - مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آمادگی این وزارتخانه را برای توسعه همکاری‌های بین‌المللی با کشور «ساحل عاج» اعلام کرد.

طرح شناسایی افراد نیازمند به منظور ریشه کنی فقر مطلق در خراسان شمالی سرعت می گیرد

ایران پرسمان - جلسه هم اندیشی مشترک ویدئو کنفرانس مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، جانشین سپاه جوادالائمه(ع) استان، رئیس سازمان بسیج کارگری استان ، فرماندهان نواحی بسیج و روسای ادارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای تابعه به منظور تشریح برنامه های دستورالعمل رفع فقر مطلق در محل فرماندهی سپاه استان برگزار شد.

بختیار خلج: ورزش بانوان شاغل و ورزش بانوان کارگر را با جدیت دنبال می کنیم/ دانیالی: نوسازی و بهسازی مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران تهران به اتمام رسید

ایران پرسمان - مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده تاکید کرد: ورزش بانوان شاغل و بانوان کارگر را با جدیت دنبال می کنیم تا با داشتن خانواده و فرزندان موفق و سالم جامعه ای پویا و با نشاط داشته باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: پنجره جمعیتی محور جهش اقتصادی کشورهاست

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تاکید بر این که پنجره جمعیتی موضوع و محور جهش اقتصادی کشورهاست، گفت: جمعیت در سن کار می تواند شتاب رشد اقتصادی در کشور را بهبود بخشد.

بازدید سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از کارگاه های پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی خراسان رضوی

ایران پرسمان - آزیتا همتیان سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از کارگاه های پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی خراسان رضوی در مشهد بازدید کرد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تدوین بسته تشویقی کارفرمایان در مراحل پایانی قرار دارد

ایران پرسمان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بسته تشویقی جدید کارفرمایان برای جذب نیروهای جدید در مراحل پایانی تصویب در دولت قرار دارد که جزئیات آن پس از تصویب نهایی اعلام می شود.

استقرار نظام ملی احسان و نیکوکاری در کشور نیازمند کمک‌های حرفه‌ای است

ایران پرسمان - معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر اینکه دولت نیازمند حضور موثر آحاد مردم است، استقرار نظام ملی احسان و نیکوکاری و ایجاد پیوند میان ظرفیت‌های مردمی و دستگاه‌ها در کشور ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب را نیازمند کمک‌های حرفه‌ای دانست.

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از بسیج تمامی ادارات کار استان در پاسخگویی و خدمت رسانی به موقع به مراجعین و متقاضیان یارانه معیشتی خبر داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روند پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی در استان لرستان تسریع شود

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: بانکهای عامل روند پرداخت به متقاضیان حوزه مشاغل خانگی را تسریع کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: برنامه ریزی برنامه های متعدد ورزشی تا پایان سال برای جامعه کارگری

ایران پرسمان - با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، علیرضا پورسلمان مدیرکل ورزش و جوانان مسابقات فوتسال کارگران به کار خود پایان داد.

سرپرست اداره کل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی تهران: با انسجام و تعامل باید در راستای اجرای هر چه بهتر طرح یارانه ها اقدام کرد

ایران پرسمان - نشست بررسی موضوع یارانه ها و تصمیمات دولت در این خصوص در وزارت مردم برگزار و مدیران ادارات اجرایی تابعه وزارت مردم در سطح کشور هم از طریق ویدئو کنفرانس در این نشست حضور یافتند.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر پایداری بنگاه‌های اقتصادی با نگاه دانش‌بنیان

ایران پرسمان - در راستای تعهد بیش از ۱۶ هزار شغل تا پایان سال ۱۴۰۱ در خراسان شمالی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین این اداره کل پس از طی یک دوره بازرسی های میدانی از محیط کارگاههای تولیدی و صنعتی و پایش مشکلات آنها و مطرح کردن در جلسات تخصصی رفع موانع تولید این بار در جهت توسعه این قبیل کارگاهها در محل کار آنها حاضر خواهند شد.

جلسه هم اندیشی بازرسان کار استان تهران برگزار شد

ایران پرسمان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: وجود مرکز تحقیقات نقطه قوت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و با تشکیل کمیته تخصصی و حضور بازرسان کار خبره در مرکز تحقیقات می توان قوانین را بررسی و اصلاح کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: توجه به سلامت نیروی انسانی ارتباط مستقیمی با ارتقای بهره وری دارد

ایران پرسمان - با حضور حامد آرامش مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، کانون یاریگران کار و تولید در کارخانه آراد نشاطی زاهدان افتتاح شد.

سامانه پیگیری درخواست جاماندگان یارانه از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها راه‌اندازی می‌شود

ایران پرسمان - دومین اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اطلاع خانوارهای جامانده از دریافت یارانه که از ابتدای اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها در سال ۱۳۸۹ یارانه دریافت نکرده‌اند یا از سال ۱۳۹۳ به دلیل انصراف یا عدم ثبت نام، مشمول یارانه مذکور نبوده اند منتشر شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: امنیت شغلی کارگران از دغدغه های مهم است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در مراسم تجلیل از کارگران شرکت پگاه گفت: با دستور رییس جمهور کمیته ای به منظور ارتقای امنیت شغلی برای مشاغل با ماهیت مستمر تشکیل شد.

کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند

ایران پرسمان - رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور فرمودند: کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند و نگذاشتند این اتفاق بیافتد و آنچه که در این زمینه ستون اصلی این خیمه بود، کارگر بود.

دانشجویان کرمانشاه بیمه می‌شوند

ایران پرسمان - مدیر کل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه در نشست همکاری تامین اجتماعی و دانشگاه رازی کرمانشاه برای ارتقای پوشش بیمه دانشجویان کرمانشاه گفت: به منظور ارتقای رفاه اجتماعی و بیمه فراگیر، دانشجویان کرمانشاه بیمه تامین اجتماعی می شوند

نشست تخصصی" نیازسنجی رشته های مهارتی" در استان مرکزی برگزار شد

ایران پرسمان - نشست تخصصی" نیازسنجی رشته های مهارتی" به همت مرکز نوآوری کسب و کارهای اینترنتی و دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه انجمن علمی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک در سالن جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد.

جذب تمام اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی، روستاییان و عشایر استان اصفهان تا پایان اردیبهشت ماه

ایران پرسمان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در دیدار با مدیرعامل صندوق کارآفرین امید اصفهان از جذب اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی و روستاییان و عشایر تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.

افتتاح ۲۳ خانه بهداشت کارگری در استان اصفهان

ایران پرسمان - در مراسم تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان ۲۳ خانه بهداشت کارگری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی یزد: رعایت مسائل ایمنی و حفاظت فنی در کارگاه ها برای حفظ و صیانت از نیروی کار الزامی است

ایران پرسمان - با کارفرمایانی که مسائل ایمنی و حفاظت فنی را در کارگاه های خود رعایت نکنند بنابر دستورالعمل ها و قوانین برخورد می کنیم.

صندوق کارآفرینی امید برای ۲ هزار و ۷۴۰ نفر کرمانشاهی شغل پایدار ایجاد کرد

ایران پرسمان - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه گفت: این صندوق در سال ۱۴۰۰ با اعتبار ۱۲۴ میلیارد و ۵۴۴ میلیون تومان وام قرض الحسنه برای ۲ هزار و ۷۴۰ نفر در سطح استان شغل پایدار ایجاد کرد.

افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به هیات دولت ارسال شد/ نظام پرداخت یارانه‌ها یکپارچه می‌شود

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان در هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی تصویب شد که به هیئت دولت ارسال کردیم که به زودی در دستور کار قرار می‌گیرد تا مصوبه آن را بگیریم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: رفع مشکل ۱۰۶۷ بنگاه اقتصادی برای حفظ اشتغال

ایران پرسمان - کاهش ۱۷ درصدی کارگران‌ دارای حقوق معوق، رصد بنگاه‌های مشکل‌دار و تلاش برای رفع موانع و مشکلات آنها، نظارت و بازرسی‌های مکرر برای رعایت قانون کار، اقدامات ویژه برای ایمنی و بهداشت شغلی و پایش کار و بیمه بیکاری به‌صورت سامانه‌ای برای انتظام بخشی به این حوزه از جمله اقداماتی است که در معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حفظ اشتغال و حمایت از تولید در ۸ ماه گذشته انجام شده است.

مرکز مشاوره حقوقی ویژه کارگران و کارفرمایان استان همدان افتتاح شد

ایران پرسمان - سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان از افتتاح مرکز مشاوره حقوقی و قضایی ویژه کارگران و کارفرمایان با همکاری بسیج کارگری و مرکز وکلا و مشاورین قوه قضاییه استان خبر داد.

استان مرکزی ۲۶۹ شهید کارگری تقدیم انقلاب کرده است

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: جامعه کارگری استان مرکزی با حضور هزاران نیروی بسیجی، مردمی و با اخلاص از جامعه کارگری در جنگ تحمیلی، ۲۶۹شهید از این قشر را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

از خانواده شهدای کارگری فارس تجلیل شد

ایران پرسمان - همزمان با هفته کارگر با حضور مسئولان و نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی فارس در موزه دفاع مقدس این استان از خانواده ۱۱ شهید کارگری فارس تجلیل شد.

افزایش ۲۰ درصدی تولید داروی هلدینگ تیپیکو نسبت به سال گذشته/ آمادگی بازار روسیه برای صادرات داروی ایرانی

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد این وزارتخانه، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی «شستا» از شرکت کارخانجات داروپخش بازدید کرد و از افزایش ۲۱ درصدی تولید داروی هلدینگ سرمایه‌گذاری دارویی تأمین تیپیکو (TPICO) نسبت به سال گذشته خبر داد.

شبکه مشاورین امور زنان و خانواده در وزارت مردم ایجاد شد

ایران پرسمان - مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور زنان و خانواده گفت: شبکه مشاورین و نمایندگان امور زنان و خانواده در سطوح دستگاه‌ها، معاونتها، ادارات کل مستقل ستادی و ادارات کل استانی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ظرفیتهای اداری و جهادی شکل گرفته و همچنین کارگروه‌ها و کمیته های تخصصی با رویکرد حل مسئله و با هدف رصد، مطالعه وضع موجود، شناسایی نقاط قوت و ضعف، ارائه راهکارهای تخصصی و عملیاتی تشکیل شده‌اند.

ساير مطالب

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: ترور شهید صیاد خدایی مطمئنا بی پاسخ نخواهد ماند

امیر قطر: خواهان بازگشت همه طرف‌ها به برجام هستیم

گره مذاکرات به دست چه کسانی باز می‌شود؟

موسوی تبریزی: روحانی را در جلسه‌ منزل خاتمی انتخاب کردیم

نامزدهای فراکسیون انقلاب اسلامی در انتخابات هیات رئیسه مجلس اعلام شدند

وداع با پیکر شهید «صیاد خدایی» در معراج الشهدا

آملی لاریجانی: ترورهای کور موجب عقب‌نشینی مردم نخواهد شد

سردار سلامی: انتقام خواهیم گرفت

بیانیه مشترک ایران و عمان منتشر شد؛ توافق برای شراکت‌های جدید اقتصادی

اظهارات «تخت‌روانچی» درباره حق نظارت اعضای سازمان ملل بر سلاح‌های متعارف خود

دستور قالیباف برای شناسایی عاملان ترور شهید صیاد خدایی

هدیه متفاوت عمانی‌ها به رئیسی

اظهارات جانشین فرمانده کل سپاه در مورد ترور شهید "صیاد خدایی"

سخنگوی نیروهای مسلح: ابعاد ترور سردار شهید «صیادخدایی» در دست بررسی است

روزنامه اطلاعات: اگر وضع درآمدی کشور خوب است،این همه گرانی چرا؟

سردار صفوی: باید در مقابل هرگونه تهدیدات ترکیبی آماده شویم

امیر سیاری: پهپادهای ما توان حمل موشک را دارند

دفاع نماینده مجلس از کارنامه قالیباف

موسی‌پور: بعد از فتح خرمشهر صدام و همه دنیا فهمیدند ایران پیروز جنگ خواهد بود

قالیباف: امروز در کشور ما با کسانی کار دارند که دارند کار می‌کنند

خاطره جالب امیر ایرانی در برخورد با کشتی رژیم صهیونیستی در دریای مدیترانه

معاون هماهنگ کننده ارتش: جنگ های امروز ترکیبی است

دیدار امیرعبداللهیان با وزیر خارجه عمان در مسقط

نظر علی مطهری درباره حذف ارز ترجیحی: دولت شجاعت به خرج داد

دستور قاضی‌القضات درخصوص ترور شهید صیاد خدایی

نعل وارونه پایگاه ساختگی سعودی درباره مذاکرات وین

واکنش سفارت ایران در سوریه به شهادت صیاد خدایی

برگزاری نشست معاونان وزرای خارجه کشورهای عضو اکو در تهران

جزئیات دیدار «باقری» با معاون وزیر خارجه آفریقای جنوبی

آمادگی ایران برای ارتقاء سطح همکاری‌های تخصصی با بلغارستان

سوء‌قصد به وزیر دولت روحانی تکذیب شد

مدعیان کرسی ریاست!

واکنش «غریب آبادی» به ترور شهید صیاد خدایی

پالس‌های دولت برای افزایش قیمت بنزین؟

امضای 12 سند همکاری در حوزه‌های مختلف بین ایران و عمان

دستور ویژه رئیس‌جمهور برعکس اجرا شد

روایت سردار نقدی از حضور رهبر انقلاب و روحانیون در جبهه

جزئیات دیدار خانم دلامینی با امیرعبداللهیان در تهران

اعضای هیئت رئیسه جبهه اصلاحات ایران ابقا شدند

مجالس اصولگرا؛ ترمز اجرای هدفمندی یارانه‌ها

نماینده مجلس: بهارستان اصرار دارد مصوبه‌ ارائه کالابرگ به دقت اجرا شود

دیدار وزیر نفت ایران با وزیر امور خارجه عمان

ابوترابی: برخی کشورهای دنیا 7 قوه مستقل دارند

سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی: در مذاکرات وین کار ما تمام شده؛ غربی‌ها برمی‌گردند تا کار ناتمام را تمام کنند

اطلاعیه سپاه در خصوص شهادت یکی از پاسداران مدافع حرم در اقدامی تروریستی

کدام تصمیم سخت؟

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: ما قرار است تا ابد از نظریه انقلابی دفاع کنیم

روزنامه عمانی: روابط مسقط و تهران، منطقه را نجات داد

تصاویر جالب از لباس ضرغامی در اولین نشست خبری اش

ترور یکی از مدافعان حرم در تهران

کاشت بذر ناامنی پشت مرزهای ایران!

روایت "روزنامه جوان" از زندگی اقتصادی روحانیون

تعیین مجازات عدم اجرای قانون شفافیت؛ نیروهای مسلح، وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی مستثنی شدند

منابع سفرهای استانی دولت چگونه تامین می شود؟

روزنامه جمهوری اسلامی: مشکلات اقتصادی را حل کنید، مشکل کاهش جمعیت هم حل می‌شود

معاون نخست وزیر قزاقستان به تهران آمد

دریادار سیاری: حقیقتا حماسه خرمشهر یک معجزه الهی بود

فرماندار سابق شهر قدس: زن خانه دار گزارش 20:30 من نیستم

نشست فراکسیون روحانیت مجلس با دستورکار انتخابات هیات رئیسه

«قالیباف» رئیس می‌ماند؟

وزیر دولت اصلاحات: روحانی حیثیت اصلاح‌طلبان را برد

پاسخ «ایرنا» به بیانیه حزب اتحاد ملت درباره سیاست‌های اقتصادی دولت

روایت قطر از تصمیم جدید ایران درباره برجام

انتشار ویدئویی از زندگی عجیب و فقیرانه‌ نمایند‌ه‌ سه دوره‌ مجلس

واکنش سخنگوی دولت به ادعای افزایش قیمت بنزین

رئیس جمهور: قرار است تصمیم‌های سختی بگیریم

نقل قول معاون اسبق وزارت خارجه از امیر سابق کویت درباره خلیج همیشه فارس

نوباوه: اقدام قالیباف درباره نگهداشتن «طرح صیانت» غیر قانونی است

تاجیک: فهم اشتباه اصلاح طلبان از پوپولیسم موجب جدایی آن ها از مردم شد

دریادار سیاری: کوچک‌ترین تهدید علیه ایران را در بالاترین حد پاسخ می‌دهیم

خبرِ سخنگوی دولت درباره تشکیل شورای جدید به ریاست رئیس‌جمهور

کیهان: اصلاح‌طلبان می‌خواهند «شغال برجام» را در خم رنگرزی فرو و به جای «طاووس علیین» به مردم قالب کنند

نماینده مجلس: حواشی معمولا وجود دارد؛ دلیل نمی‌شود که سوابق درخشان قالیباف را نادیده بگیریم

دادگاه‌های انقلاب و حکم اعدام شاه

بازداشت چند ایرانی از سوی گارد ساحلی کویت

پی‌گیری توافقات سفر معاون نخست‌وزیر آذربایجان به ایران

مقام سابق عراقی: آمریکا توان اجرای «نوپک» علیه ایران و روسیه را ندارد

قدیری ابیانه: اصلاح‌طلبان، غرب را نشناخته‌‌اند

معاون رئیسی: اسنادی وجود دارد که پروژه تهدید نسل، از آمریکا کلید خورده است

بیانیه دربار سلطنتی عمان درباره سفر رئیسی به این کشور

رئیس اسبق بانک مرکزی: به نفع‌مان است در برجام به توافق برسیم هر چند که آمریکا عهدشکنی کند

سلیمی: امروز و فردا کردن در مورد افزایش حقوق بازنشستگان به مصلحت نیست

بررسی وضعیت بازار کالاهای اساسی و جاماندگان یارانه در کمیسیون‌های مجلس

پیش‌بینی متفاوت یک نماینده: 50 درصد ترکیب هیات رئیسه مجلس تغییر می‌کند

زمان و مقصد سفر خارجیِ رئیس جمهور مشخص شد

فعال اصلاح‌طلب: مجلس با این توجیه که «قانون خوب اجرا نشده» خود را از مشکلات کنار نکشد

جزئیات برنامه فراکسیون انقلاب اسلامی برای انتخابات هیئت رئیسه مجلس

دومین شهر دریایی متحرک سپاه در راه است؟

خاطره دیپلمات سابق از تعجب ظریف درخصوص ماجرایی درباره عربستان

رئیس‌جمهور: نمایشگاه کتاب می‌تواند جوان‌ها را مشتاق به کتاب خواندن کند

طرح فروش مسکن ارزان در تهران

پیش‌بینی 2 نماینده: قالیباف به احتمال زیاد رئیس مجلس باقی خواهد ماند

سالیوان: توافقی منصفانه و منطقی روی میز وین قرار دارد

درخواست صدراعظم آلمان از طرف‌های مذاکرات وین

ظریف: مشاوره غلط در زمینه حقوق بین الملل مشکل ساز می شود

گفت و گوی امیرعبداللهیان و بورل درباره مذاکرات وین

روایت یک سفر؛ ابراهیم در موقعیت مهدی

پیام رئیس دولت اصلاحات در پی درگذشت عثمان محمدپرست

درخواست تخت روانچی از جامعه بین‌المللی درخصوص اتباع خارجی مستقر در ایران

روایت یک خبرنگار از دیدار اخیر دانشجویان با رهبر انقلاب