ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

احیای کارخانه های تعطیل شده در دستور کار وزارت مردم قرار دارد

ایران پرسمان - دکتر«حجت الله عبدالمکی» وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : احیای کارخانه های تعطیل شده و راه اندازی خط های تولید به طور جدی در دستورکار وزارت مردم قرار دارد.

برگزاری اولین نشست شاخص اختصاصی ابلاغ برنامه مانع‌زدایی ،ضابطه‌زدایی تولید و خدمات

ایران پرسمان - اولین نشست شاخص‌های اختصاصی «برنامه مانع‌زدایی، ضابطه‌زدایی تولید و خدمات» دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه برگزار شد.

پرداخت ۴۶ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی خراسان رضوی

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت:طی ۹ ماهه سال جاری ۴۶.۸۱۹ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به طرحهای مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.

نرخ بیکاری آذربایجان شرقی به ۷.۹درصد رسیده است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: نرخ بیکاری استان در سال ۱۳۹۹ برابر با هشت درصد بوده که در تابستان ۱۴۰۰ با ۰٫۱ درصد کاهش به ۷.۹درصد رسیده است.

اجرای طرح پیشگیری از آسیب های اجتماعی جامعه کارگری در واحدهای اقتصادی اردبیل

ایران پرسمان - سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از اجرای طرح پیشگیری از آسیب های اجتماعی جامعه کارگری در واحدهای اقتصادی و کارخانجات استان با موضوع اعتیاد خبر داد.

استان یزد با کمبود نیروی ماهر، نیمه ماهر و کارگر ساده روبرو است

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: نبود نیروی کار ماهر، نیمه ماهر و کارگر ساده مشکلی است که استان های صنعتی مانند یزد با آن روبرو هستند و از طرفی متاسفانه برخی فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدارک بالا چون مهارت خاصی را یاد نگرفته اند، توانایی ورود به بازار کار را ندارند.

بیش از ۴ هزار دادخواست کارگری و کارفرمایی در همدان بررسی شد

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان از بررسی ۴۹۴۸پرونده حل اختلاف کارگری و کار فرمایی در استان خبر داد و گفت: در ۹ ماهه سال جاری ۴۹۴۸دادخواست کارگری و کار فرمایی در مراجع حل اختلاف مستقر در ادارات تابعه این اداره کل ​واصل و پس از بررسی در هیات های تشخیص در مدت مذکور تعداد ۳۲۷۲رأی از سوی هیأتهای تشخیص صادر گردید.

تاکید سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر ضرورت تشکیل کارگروه تعاون در هر شهرستان

ایران پرسمان - نشست مشترک حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر و تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به منظور بررسی مسائل تعاونی های مشکل دار این شهرستان در محل فرمانداری شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

طالبی دارستانی در هرمزگان: شکایات مردم در خصوص رفتار نادرست، مسئولان استانی رسیدگی می شود

ایران پرسمان - مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سفرهای استانی همه مسائلی که مربوط به شکایات مردم از جمله رفتار ناصحیح مسئولان استانی است به دقت ارزیابی و بررسی می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی خبر داد: پنجمین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر برگزار می شود

ایران پرسمان - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام علیها) و روز زن، از سوم تا پنجم بهمن در تبریز برگزار می شود.

میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بندرعباس میزبان مردم خونگرم جنوب است

ایران پرسمان - با حضور حسینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و نماینده تام الاختیار وزیر، مدیران کل و کارشناسان معاونت های تعاون و توسعه کارآفرینی و اشتغال؛ میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بندرعباس میزبان مردم خونگرم جنوب است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: امنیت شغلی دغدغه‌ای فراتر از بیکاری است

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در نشست مشترک با مدیران کارخانه آرتاویل تایر با تاکید بر لزوم صیانت از نیروی کار امنیت شغلی را دغدغه‌ای فراتر از بیکاری دانست.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران:رفع موانع و گره گشایی از کار مردم تعطیلی ندارد

ایران پرسمان - مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در دیدار با مدیران ۱۲ شرکت تعاونی مشکل دار گفت: رفع موانع و گره گشایی از کار مردم تعطیلی ندارد.

بازدید از معدن زغال سنگ درکا در آمل /رعایت موازین ایمنی در همه کارگاه ها ضروریست

ایران پرسمان - سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با همراهی مدیر روابط کار، رییس اداره بازرسی اداره اداره کل، رییس اداره تعاون کار و بازرس کار آمل از معدن زغال سنگ درکا در شهرستان آمل بازدید کرد.

معاون روابط کار در هرمزگان: نفت ستاره خلیج فارس، الگوی بسیار خوبی برای صنایع تولیدی است

ایران پرسمان - معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از نفت ستاره خلیج فارس گفت: نفت ستاره، الگوی بسیار خوبی برای صنایع تولیدی و کسانی است، که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند.

معاون روابط کار در هرمزگان: شناسایی ظرفیت های بالقوه بازار کار برای توسعه فرصت های شغلی در دستور کار وزارت مردم

ایران پرسمان - معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: شناسایی ظرفیت های پنهان و بالقوه موجود در بازار کار برای حمایت از شاغلین و توسعه فرصت های شغلی در دستور کار وزارت مردم است .

رعیتی فرد در هرمزگان: مراکز تولیدی و صنعتی، سنگر های اصلی جنگ اقتصادی هستند

ایران پرسمان - معاون روابط کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از مراکز صنعتی و تولیدی هرمزگان با اشاره به اهداف این سفر گفت: در راستای سفر رییس محترم جمهور به استان هرمزگان ، به عنوان نماینده وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه رفع موانع تولید از مراکز مختلف تولیدی و صنعتی بازدید کردم.

مدل تعاونی برای مدیریت مردم بر سرخابی‌ها

ایران پرسمان - مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با روزنامه ایران پیرامون دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت وگو کرده است که در زیر می خوانید:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: انتقال ارزش ها و دستاوردهای انقلاب به جوانان باید محور برنامه های دهه مبارک فجر قرار گیرد

ایران پرسمان - نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، مدیران دستگاه های تابعه، اعضاء کمیته کارگری و کارآفرینی و سایر مدعوین در سالن جلسات مدیریت اداره امور شعب بانک رفاه کارگران استان برگزار شد.

بیش از ۱۵ هزار شغل در استان بوشهر ایجاد می شود

ایران پرسمان - تفاهم نامه سه جانبه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و ۲۰ دستگاه اجرایی استان بوشهر منعقد شد.

در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان مرکزی تاکید شد: عزم دولت سیزدهم بر مهار تورم است

ایران پرسمان - در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان مرکزی عنوان شد که عزم و راهبرد اصلی دولت سیزدهم بر مهار تورم است و امیدواریم همان‌طور که شیوع کرونا مهار شد، تا پایان سال دستاوردهای خوبی در کنترل تورم به دست آید.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ایده های برتر در حوزه اشتغال، به سرمایه گذاران متصل می شوند

ایران پرسمان - افراد برگزیده در جشنواره ملی ایده های برتر اشتغالزا و کارآفرینی کشور؛ تسهیلات لازم را برای اجرایی کردن ایده های شان دریافت و به سرمایه گذاران متصل می شوند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مدیریت جهادی در واحدهای تولیدی کشور را در بسیاری از زمینه ها خودکفا می کند

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: می توان به جرأت گفت که شرکت کوشش کاران شهرستان ابرکوه نمونه ای از یک واحد تولیدی است که با مدیریت جهادی کشور را در زمینه صنایع بسته بندی غذایی خودکفا کرده است.

عبدالملکی: حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، محصول مدیریت غلط گذشته

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با انتشار توییتی در حساب کاربری خود، حذف دو باشگاه بزرگ و محبوب پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا را محصول مدیریت غلط گذشته دانست.

بیش از ۴۵ خانه فرهنگ کار در کارخانجات کردستان راه اندازی شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از راه‌اندازی بیش از ۴۵ خانه فرهنگ کار در کارخانجات استان خبر داد و گفت: راه اندازی این خانه ها با هدف ترویج فرهنگ کار شایسته ادامه می یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: ساخت مسکن برای جامعه کارگری شهرستان ساوه ضروری است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: احداث واحدهای مسکونی با توجه به نیاز صنایع ساوه به نیروی کار و با هدف ایجاد انگیزه برای ماندگاری کارگران این شهرستان ضروری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: کارگران جهادگران عرصه اقتصادی و تولید هستند

ایران پرسمان - نخستین گردهمایی کارگران در خراسان شمالی از زمان شیوع بیماری کووید ۱۹ با فروکش کردن تب کرونا، افزایش واکسیناسیون و خارج شدن استان از وضعیت قرمز کرونایی، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: گسترش مشاغل خانگی راهکاری برای بیکاران فارغ التحصیل دانشگاهی است

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: برای بهبود وضعیت اشتغال و بیکاری برنامه‌هایی از جمله گسترش مشاغل خانگی برای بیکاران فارغ التحصیل پیشنهاد شد که افراد مهارت‌های لازم را کسب و صدور مجوز‌های مشاغل خانگی هدفمند در این حوزه صورت بگیرد.

قیام مردم قم، نقطه عطف نهضت بی بدیل اسلامی بود

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی تاکید کرد؛ قیام دلیرانه مردم قم در ۱۹ دی، نقطه شروع مبارزه بی‌امانی بود که تا لحظه سقوط حکومت مستبد رژیم پهلوی ادامه یافت.

‏‎نظام خدمات رسانی و اجرایی اصلاح می شود

ایران پرسمان - ‏‎وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در موکب شهید سردار سلیمانی وزارت مردم، به درخواست ها و مطالبات افراد مراجعه کننده در حوزه فعالیت این وزارتخانه رسیدگی کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: واحدهای تولیدی بزرگ استان با حساسیت بیشتری رصد می شوند

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در بازدید از شرکت دخانیات گفت: بازدید های دوره ای با هدف شناسایی موانع تولید و بررسی رعایت نکات ایمنی در محیط کار انجام می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: هم افزایی و همکاری متقابل بخش های خصوصی و دولتی، عامل بهبود شاخص های فضای کسب و کار است

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در آیین افتتاح دومین نمایشگاه مدیریت کسب و کار گفت: عامل مهم بهبود شاخص های فضای کسب و کار هم افزایی و همکاری متقابل بخش های خصوصی و دولتی است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد: برنامه‌ریزی در جهت آموزش و توانمندسازی تعاونی‌ها

ایران پرسمان - سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: باید با برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های استان در جهت آموزش و توانمندسازی تعاونی‌ها بکوشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: حمایت و گسترش مهارت آموزی از سیاست‌های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در نشستی با مدیرکل زندانهای استان به منظور برقراری تعاملات و همکاری هرچه بهتر بین دو دستگاه گفت: حمایت و گسترش مهارت آموزی از سیاست‌های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: عمده فعالیت اقتصادی استان اردبیل در بخش کشاورزی است

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در بازدید از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان عمده فعالیت اقتصادی در استان اردبیل را حوزه کشاورزی اعلام کرد.

پیگیری و حل مشکلات کارگران پیمانکاری شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس

ایران پرسمان - با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور کورش یزدان ، مدیرکل روابط کار ‌و جبران خدمت وزارت تعاون، کار ‌و رفاه اجتماعی، خواسته های کارگران پیمانکاری شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس مبنی بر دریافت حقوق مساوی با کارگران قرارداد مستقیم شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس در کارهای هم ارزش و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل بررسی و اقدامات لازم در این زمینه انجام شد.

معاون امور تعاون: تعاونی‌ها، بازوی قدرتمند اقتصاد کشور هستند

ایران پرسمان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توجه به مقوله تعاونی را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: تعاونی‌ها، بازوی قدرتمند اقتصاد کشور هستند و بسیاری از مناسبات اقتصادی باید حول محور تعاونی‌ها شکل بگیرد.

ساير مطالب

سامانه جامع کاریابی در استان یزد راه اندازی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: مهارت آموزی باید با توجه به ظرفیت و امکانات موجود مناطق باشد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تاکید کرد: انسجام بخشی فعالیت‌های مشاغل خانگی البرز با استفاده از ظرفیت تعاونی ها

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: بخش عظیمی از مردم از خدمات مجموعه ادارات و سازمانهای تابعه بهره مند هستند

وضعیت تعاونی تولیدی کشاورزی «وردیج» با حضور دانیالی بررسی شد

روابط تجاری و اقتصادی بین ایران و صربستان تسهیل می شود

مهارت آموزی بیش از 21 هزار البرزی در 9 ماهه اول سال جاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: حاج قاسم سلیمانی نماد بارز ولایت مداری، دفاع از مظلوم و وطن دوستی است

سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری منصوب شد

شانزدهمین مرکز ترک اعتیاد اقامتی میان مدت ایلام افتتاح شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: تقویت ارتباط بین صاحبان ایده و سرمایه از گام های بزرگ در حوزه کارآفرینی است

خدمات ناباروری برای اولین بار تحت پوشش بیمه درمان تامین اجتماعی قرار گرفت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از تشکیل میز توسعه سواحل مکران خبر داد

افزایش 7 برابری اعتبارات مشاغل خانگی استان بوشهر

کارگروه تخصصی آسیب شناسی بنگاه‌های اقتصادی تعطیل و نیمه تعطیل در لرستان تشکیل می شود

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برگزار شد

هشتمین نشست شورای سیاستگذاری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: شناسایی گلوگاه‌های فساد اداری احتمال بروز خطا را کاهش می دهد

بانک توسعه تعاون خراسان شمالی بیش از 100 میلیارد ریال وام ازدواج داد

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: "مدیر کل حقوقی" منصوب شد

استعلام و دریافت گواهینامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور الکترونیکی شد

مددجویان بهزیستی ایلام 125 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال دریافت کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر خبر داد:نمایشگاه دائمی صنایع دستی در شهرستان ها راه اندازی می شود

مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی منصوب شد

78 درصد تعهد ایجاد اشتغال بر اساس سند اشتغال در کرمانشاه محقق شد

انعقاد تفاهم نامه تعاون، کار سمنان با ورزش و جوانان

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و مشاغل خانگی راه برون رفت از مشکل بیکاری است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز: حل مشکلات جامعه کار و تولید البرز گامی موثر در مسیر پشتیبانی از تولید و مانع‌زدایی از آن است

کریمی بیرانوند در یزد: طرح زیست بوم ملی اشتغال نیاز به گفتمان سازی و اطلاع رسانی در جامعه دارد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال در یزد: توسعه مجوز کاریابی ها، در راس سیاست های اشتغال

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رشد و توسعه تعاون در گرو استفاده از ایده های نوین و خلاق است

کسب مدال های رنگارنگ ورزشکاران سیستان و بلوچستان در مسابقات کارگران کشور

شریعت : با تشکیل شورای پژوهش، امیدواریم شاهد ارتقاء ظرفیتها در حوزه پژوهش ها باشیم

بیش از 1000 کارگر در سی وسومین جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان نام نویسی کردند

نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی تحت عمل جراحی قرار گرفت

عبدالملکی: استراتژی دولت برای رفع بیکاری لرستان، فعال‌سازی واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: محور اصلی اقدامات دولت سیزدهم، عدالت است

عبدالملکی: در زیست بوم اشتغال، تولیدات با اشتغالزایی بیشتر در اولویت هستند

عبدالملکی: با تکمیل طرح های نیمه تمام ، اشتغال قابل توجهی در لرستان ایجاد می شود

عبدالملکی: طبابت بدون پرستاری نتیجه بخش نخواهد بود

تسریع در تدوین برنامه اقدام مشترک

سامانه جامع ایثارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد

دکتر عبدالملکی : مدیران ناکارآمد و مردم گریز در دولت جدید قطعا" تمدید نخواهند شد+فیلم

عامریان: افق تولید امسال، 12 میلیارد نخ است

فاز 4 سیمان دورود، تا دو سال آینده تکمیل می‌شود

باید به سمت تولید ارزش افزوده حرکت کنیم

موضوعات اشتغال و تعاونی ها، صدرنشین شکایات مردمی

700 معلول ضایعه نخاعی زیر پوشش بهزیستی کرمانشاه قرار دارند

مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه تاکید کرد: بیمه دانشجویی فرصتی برای تکمیل سوابق بیمه‌ای

70 شناگر از 15 استان در بجنورد رقابت می کنند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بازنشستگان مخزن تجربه، خرد و آگاهی هستند

رتبه برتر صندوق بیمه کشاورزان و روستائیان البرز در جذب بیمه شده در کشور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایجاد اشتغال پایدار جوانان با توسعه آموزش‌های مهارتی امکان‌پذیر است

معاون مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی: مهمترین سیاست‌ در وزارت مردم تکریم ارباب رجوع است

تاکید معاون روابط کار بر تشکیل شورای سازش با هدف کاهش پرونده های حل اختلاف

مشکل مردم، با پشت میزنشینی مدیران حل نمی شود

رئیس هیئت اندیشه ورز مرکز بسیج وزارت کار: مشکلات و چالش های اشتغال، رصد و شناسایی شود

اصلاح احکام و پرداخت کامل معوقات اجرای طرح متناسب‌سازی بازنشستگان

باید فاصله‌مان را با مردم کمتر و کمتر کنیم/ خنثی‌سازی و رفع تحریم‌ها با قوت دنبال می‌شود/ در یکصدمین روز فعالیت دولت بیش از 100 میلیون دوز واکسن تزریق شده است/ پرداخت حقوق و دستمزد بدون استقراض از بانک مرکزی

کسب رتبه برتر پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی توسط استان قم

ایجاد 460 فرصت شغلی با پرداخت 700 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید یزد

مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار در چابهار ایجاد می شود

صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان کشت گیاهان دارویی در سیستان و بلوچستان تسهیلات می دهد

توسعه آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای در کردستان بررسی شد

تور بازدید دانشجویان از موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی برگزار می شود

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده از شرکت کروز بازدید کرد

صدور 115 مجوز مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی و گردشگری البرز در سال جاری

مسکنی در بازدید از شرکت بیمه تعاون: مردمی بودن، هویت تعاون است

چهار هزار نفرآسیب دیده اجتماعی از خدمات بهزیستی البرز بهره‌مند شدند

اقدامات سه ماهه معاونت امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح شد

رشد600 درصدی صدور مجوز تأسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد / ابلاغ طرح صدور سه روزه مجوز ایجاد مراکز کارآموزی جوارکارگاهی و بین‌کارگاهی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: همدلی و تعامل مسئولان برای توسعه ضروریست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: حوزه روابط کار استان ها نیازمند پشتیبانی ویژه از سوی وزارت کار است

6 هزار نفر متقاضی دریافت خدمات بهزیستی ایلام هستند

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه نخست شفافیت و خدمات الکترونیک را به دست آورد

عبدالملکی خبر داد: افزایش پوشش بیمه‌ای و تقویت تولیدات داخلی تجهیزات توانبخشی

رتبه‌های برتر کنکور کارشناسی 1400 عضو خانواده صندوق، تحت حمایت مالی قرار می‌گیرند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: صدا و سیما بهترین بستر برای آموزش و ترویج فرهنگ تعاون است

معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در البرز : تحقق سیاست‌های فنی حرفه ای با همکاری بخش دولتی و خصوصی میسر است

20 واحد مسکونی به معلولان بهزیستی در زنجان واگذار شد

فعالیت 179 تشکل کارگری و کارفرمایی در واحدهای اقتصادی استان آذربایجان غربی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال و ازدواج مهمترین دغدغه دولت در حوزه جوانان است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رفع موانع و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی با سه جانبه گرایی،همفکری و تعامل درست امکانپذیر است

مهارت افزایی فعالان صنعت ساختمان در قزوین هدفگذاری شد

952 کارگر در مشاغل سخت و زیان لرستان بازنشسته شدند

امسال 10 میلیارد ریال سرمایه تعاونی در گلستان جذب شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: توجه به توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باعث تحقق شعار سال می شود

مدیر کارآفرینی و اشتغال البرز تاکید کرد: پایدار شدن فعالیت مشاغل خانگی با استفاده از ظرفیت تعاونی های البرز

راه اندازی مرکز منتا در گیلان/ جذب 497 نفر نیروی کار از طریق کاریابی ها/ایجاد 3 هزار و 204 فرصت شغلی

دولت جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری با کشورهای منطقه در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی در حوزه تعاون است

عملکرد سه ماهه مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری تشریح شد: راه اندازی فاز اول سامانه «داشبوردهای مدیریتی »/ راه اندازی فاز سوم «سامانه جامع هوشمند تعاون» برای تسریع صدور مجوز تشکیل تعاونی

20هزار نفر گلستانی بیمه بیکاری کرونایی دریافت کردند

45 تعاونی در بخش های مختلف اقتصادی در لرستان تشکیل شد

کمک 18 میلیارد تومانی خیرین زنجانی به بهزیستی

نرخ بیکاری آذربایجان شرقی به 7.9درصد رسیده است

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران: ارتقای آموزش های مهارتی در اجرای طرح زیست بوم اشتغال نقش مهمی دارد

مدیرکل بهزیستی استان البرز: ایجاد اشتغال پایدار در البرز با ارایه یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی به هر معلول

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: ارتباط گرفتن با مردم یکی از وظایف مهم روابط عمومی است