ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

حقوق مستمری بگیران در سقف مصوبه شورای عالی کار افزایش یافت / دولت برای بهبود معیشت سایر اقشار نیز برنامه دارد

ایران پرسمان - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح، مطابق مصوبه شورای‌ عالی کار یعنی ۳۸ درصد به اضافه مبلغ ثابتِ ۵۱۵ هزار و ۱۶۶ تومان خبر داد و گفت: افزایش حقوق و احکام اصلاح‌شده بازنشستگان از شهریورماه اعمال شده و افزایش مطابق با سقف مصوبه شورای عالی کار و هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

تقویت سرمایه‌های اجتماعی از راهبردهای رسانه‌ای کشور باشد/ نقش‌آفرینی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در توسعه منطقه‌ای و استانی/ مدیریت حرفه‌ای بر تصمیم‌گیری‌های وزارت کار حاکم می‌شود

ایران پرسمان - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مسیر جهش اقتصادی و رونق تولید اشتغال‌آفرین، رسانه‌ها باید به تقویت سرمایه‌های اجتماعی نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

کسب رتبه برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب

ایران پرسمان - بنا بر اعلام دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این وزارتخانه رتبه برتر ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب و اجرای شاخص‌های ابلاغی آن را کسب کرد.

مسکنی: شهرک‌های مسکونی جوارکارخانه‌ای در سراسر کشور با اولویت کارگران ساخته می‌شود / جعفری: بخش تعاون موتور محرک عمران و آبادانی کشور است

ایران پرسمان - تفاهم‌نامه همکاری معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های تعاونی‌ها در حمایت از تأمین مسکن در شهرهای جدید کشور امضا شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ تعاون در جامعه باید با کمک رسانه‌ها نهادینه شود

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعاون نقش بسیار کلیدی و موثری در چرخه تولید و اقتصاد جامعه ایفا می‌کند و باید فرهنگ آن در جامعه با کمک رسانه‌ها نهادینه شود.

مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: نشست‌های طرح تبیین «روایت جهاد - رقابت خدمت» با هدف افزایش توان دولت در خدمت‌رسانی است

ایران پرسمان - مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نشست های طرح تبیین «روایت جهاد - رقابت خدمت» با هدف افزایش توان دولت در خدمت‌رسانی، افزایش همکاری و تعامل بین دستگاه ها در تسریع روند حل مسائل و مشکلات استان ها برگزار می شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود برای رفع معضل بیکاری است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در نشست خبری مشترک جهاد دانشگاهی و اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با محوریت تشریح دستاوردهای طرح ملی مشاغل خانگی در استان اظهار کرد: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود در جامعه برای ایجاد اشتغال و از بین رفتن معضل بیکاری است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با توجه به حجم بالای خدماتی که دستگاه های تابعه به مردم ارائه می‌دهند، بنابراین روابط عمومی ها باید ارتباط قوی و محکمی با رسانه ها به خصوص رسانه ملی و شبکه استانی یزد داشته باشند.

ارزیابی آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج

ایران پرسمان - آخرین وضعیت پروژه استراحتگاه و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بهاران سنندج با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در خصوص مسکن مهر گفت: تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده در اولویت کاری ما قرار دارد و رسیدگی به تخلفات سال های گذشته به نوعی باشد که از سرعت تکمیل پروژه های باقیمانده کاسته نشود.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» اجرا می‌شود

ایران پرسمان - معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به منظور صیانت و حمایت از اقشار و گروه‌های هدف در فرآیند طرح مردمی‌سازی اقتصاد کشور، «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» تحت راهبری شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی اجرا می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تسهیلات حمایتی اگر در مسیر درست هدایت نشود تبدیل به آفت می شود

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: محور تسهیلات ما ایجادی هستند یعنی حدود ۷۰ درصد و مابقی آن شامل سرمایه در گردش لذا باید دقت شود تا به جای ایجاد اشتغال، وارد بازار و تبدیل به نقدینگی نشود.

​مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب فرض واجب است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان صبح امروز در نشست شورای معاونین این اداره کل با تاکید بر توجه ویژه مدیران و کارکنان مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام‌معظم رهبری (مدظله العالی) ابلاغ شده گفت: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب را بر خود فرض و واجب می دانیم.

۷۰ درصد از جامعه مخاطب خدمات دستگاه های زیرمجموعه وزارت مردم در استان اردبیل هستند

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در دیدار با فرماندار شهرستان اردبیل گفت: ۷۰ درصد از جامعه مخاطب خدمات دستگاه های زیرمجموعه این وزارت در استان اردبیل هستند.

ایجاد بیش از ۵ هزار شغل در استان سمنان

ایران پرسمان - از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار و ۲۲۶ شغل توسط دستگاههای اجرایی در استان سمنان ایجاد و در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.

میز خدمت جهادی در مناطق محروم اردبیل برگزار شد

ایران پرسمان - مردم منطقه محروم عنبران به صورت مستقیم و حضوری در قالب میز خدمت مسائل و مشکلات خود را با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در میان گذاشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر خبر داد: تعهد اشتغال هزار نفری بنیاد علوی در استان بوشهر

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از انعقاد تفاهم نامه سه جانبه مشترک ایجاد اشتغال هزار نفری بنیاد علوی در استان بوشهر خبر داد.

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

ایران پرسمان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مباحث مرتبط با تضمین امنیت شغلی و قراردادهای کار با اجماع نظر جامعه کارگری و کارفرمایی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

ایران پرسمان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش رشته های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه های فنی و حرفه ای مطرح است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید از تمامی ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها استفاده کنیم، اظهار کرد: عملکرد حوزه های مختلف در مجموعه ادارات ضمن ارتقای سطح رضایتمندی مردم، رشد بالایی در توسعه خدمات و توسعه اشتغال در حوزه های خدمات، صنعت و بخش های دیگر برخوردار بوده است.

برگزاری نشست هم‌اندیشی مراجع حل اختلاف کار در آذربایجان شرقی

ایران پرسمان - نشست هم اندیشی مسئولین و کارشناسان مراجع حل اختلاف کار استان آذربایجان شرقی با حضور حسین فتحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، عبدحافظ مدیر روابط کار استان، حاتمی رئیس اداره روابط کار و روسای و کارشناسان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی به میزبانی کارخانجات تولیدی شرکت مهراصل، در شهرک صنعتی شهید سلیمی برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

ایران پرسمان - همزمان با روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای مراسم گرامیداشت این روز و تقدیر از مربیان و آموزشگاه های برتر استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بیش از ۷۰ درصد مردم تحت پوشش خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

ایران پرسمان - ششمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، همزمان با گرامیداشت هفته کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، با حضور محسن فتحی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد.

به‌زودی ۵۳ فرایند حوزه روابط کار به بستر وب منتقل می‌شود

ایران پرسمان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز ظرفیت مردمی بسیج در کنار دولت تلاش می کند تا مشکلات را به حداقل برساند. این تعامل، هم افزایی و انتقال تجربیات می تواند لازمه پیشرفت کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تامین اجتماعی خدمات ارزنده ای به جامعه کارگری ارائه می کند

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: سازمان تامین اجتماعی استان در راستای حمایت از جامعه کارگری خدمات ارزنده ای ارائه کرده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

ایران پرسمان - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازدید از شرکت تعاونی کیمیا پژوهان صنعت سبز گفت: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است.

پیگیر خدمات‌رسانی به بازنشستگان هستیم/ از پیشنهادهای اصلاحی مدبرانه برای ارتقای وضع موجود صندوق‌های بازنشستگی استقبال می‌کنیم

ایران پرسمان - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه پیگیر خدمات‌رسانی به بازنشستگان هستیم، گفت: از هرگونه پیشنهاد اصلاحی مدبرانه برای ارتقای وضع موجود صندوق‌های بازنشستگی استقبال می‌کنیم.

ابلاغ ۱۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به چهارمحال و بختیاری

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۳۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، از محل بازگشت اقساط به استان چهارمحال‌وبختیاری ابلاغ شده است.

حدود ۶ درصد، نرخ بیکاری بهار ۱۴۰۱در استان سمنان

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: بر اساس اعلام درگاه ملی مرکز آمار ایران نرخ بیکاری کشور در بهار سال جاری ۹ و دو دهم درصد و نرخ بیکاری استان شش و یک دهم درصد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه کارگری گفت: ورزش کارگری یکی از مقوله های مهم در جامعه محسوب می شود. اهمیت دادن به این بخش می تواند در افزایش انسجام و همدلی کارگران در محیط کار نیز موثر باشد.

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

ایران پرسمان - در دومین روز از گرامیداشت هفته ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای استان در خانه کرد سنندج با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان و جمعی از مدیران ارشد استانی، افتتاح شد.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه زنجان مطرح شد: توسعه متوازن استان نیازمند نگاه عدالت محور مدیران است

ایران پرسمان - نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه عدالت محور در توزیع منابع توسط مدیران موجب توسعه متوازن استان می‌شود.

کردستان مستعد تشکیل تعاونی های دانش بنیان است

ایران پرسمان - مجمع عمومی و همایش اتحادیه شرکت های تعاونی اعتبار استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در محل سالن جلسات کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.

نوسانات قیمت بازار، چالش بزرگ صنایع سیمان

ایران پرسمان - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به چالش‌های کارخانجات سیمان در حوزه نوسانات قیمت بازار، گفت: باید با مطالعه نوسانات بازار، قیمت‌ها را به شکلی تنظیم کرد تا کارخانجات برنامه‌ریزی سالانه برای تولید داشته باشند.

رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا برای کمک به گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید آمادگی دارد/ ابراز امیدواری سرپرست وزارت کار برای بهبود فضای کسب‌و‌کار در جامعه با همکاری هر ۳ قوه

ایران پرسمان - ​رئیس قوه قضائیه گفت: با همفکری مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به تثبیت و گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید در کشور آمادگی کامل وجود دارد. ​

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ظرفیت کامل مجموعه ورزشی کارگران باید در خدمت همه مردم استان باشد

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به استقبال جمع زیادی از کارگران و ورزشکاران و مردم در استفاده از مجموعه ورزشی کارگران باید با تمام توان در خدمت رسانی درست و به موقع تلاش کنیم .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای احیای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به برنامه های مبنایی و تاثیرگذار داریم

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: برنامه های مبنایی و اثرگذار در دستور کار کمیته های عفاف و حجاب و اعضاء شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل قرار گیرد.

۲۳ طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

ایران پرسمان - مدیر کل بهزیستی استان زنجان از افتتاح ۲۳ طرح اشتغال زایی در هفته بهزیستی در سراسر استان خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۱۳۹ شغل و در سال گذشته ۶۷۵ برای مددجویان ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توسعه اشتغال روستایی متضمن ایجاد اشتغال پایدار در کشور است

ایران پرسمان - نشست گروه کاری اشتغال استان خراسان شمالی با موضوع ابلاغ منابع قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری ،با حضور فخر موحدی معاون امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی ،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و اعضای کمیته اشتغال روستایی و عشایری برگزار شد.

حلقه مفقوده توسعه بخش تعاون، باور به تعاون است/ عزم جدی و اعتماد مردم برای ورود به بخش تعاون

ایران پرسمان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حلقه مفقوده توسعه بخش تعاون، باور به تعاون است، گفت؛ عزم جدی و اعتماد مردمی برای ورود به بخش تعاون وجود دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: آموزش نیروی انسانی ، عامل اصلی توانمند سازی تعاونیها

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از ارائه بیش از ۱۲ هزار نفر ساعت آموزش به جامعه تعاونگران استان کرمان در زمینه های حقوقی، مدیریتی و تخصصی طی ۴ ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: قریب به ۶۰۰ نفر ساعت از این آموزش‌ها به‌صورت مجازی در حوزه های حقوقی و مدیریتی بوده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:فرهنگ کار و تلاش در بین جامعه نهادینه شود

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: با توجه به تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در سطح جامعه ترویج فرهنگ کار و تلاش باید در جامعه نهادینه شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: مهارت، خلاقیت و نوآوری از مولفه های مهم توسعه است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در بازدید از واحد تولیدی کفش پیشگامان دنیلی در منطقه صنعتی منطقه آزاد تجاری ارس با اشاره به اینکه استان آذربایجان شرقی و صنعتگران و کارگران تلاشگر در مجموعه های مختلف در عرصه اقتصادی و توسعه استان پیشگام هستند، افزود: مهارت خلاقیت و نوآوری از مولفه های مهم توسعه به شمار می‌رود که آذربایجان شرقی مهد آن است.

ساير مطالب

آموزش های مهارتی باید متناسب با نیازهای بازار کار برای کارجویان تدوین شود

در کارگروه پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران گیلان تاکید شد: قوانین و اهداف تعاونی های توسعه و عمران تبیین شود

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان قم با موضوع عفاف و حجاب

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: سرمایه انسانی مهم ترین دارایی این اداره کل است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل زنجیره های ارزش، اولویت سرمایه گذاری و هدایت تسهیلات اشتغالزایی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: صیانت از ایمنی و حقوق قانونی کارگران، مهمترین ماموریت حوزه روابط کار است

تاسیس نخستین شرکت تعاونی دانش بنیان در ساخت تجهیزات صنعتی در اهواز

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: بررسی امکان تامین مسکن کارگری در استان البرز

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت مردم در زنجان مطرح شد: هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید

تخصیص اراضی ملی جهت ایجاد اشتغال برای اقشار ضعیف جامعه

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: اقدامات بزرگ وزارت کار در رفع حداقل نیازهای جامعه تحت پوشش خود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:خدمت به مردم، اساس کار وزارت مردم است

پیام تبریک دکتر عبدالملکی در پی قهرمانی تیم فوتبال ساحلی کارگران فولاد هرمزگان در مسابقات کارگری جهان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: در میز خدمت، مطالبات مردم در شهرستان های تابعه پاسخ داده می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:طرح های ویژه ای برای ایجاد اشتغال و احیای بنگاههای اقتصادی تدوین شده است

صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان از مشاغل مناطق درگیر خشکسالی حمایت می کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: جایگاه ویژه مهارت در ایجاد اشتغال پایدار

نگاه راهبردی نظام به کار شایسته در کنفرانس سازمان بین‌المللی کار تبیین شد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران: همه دستگاههای اجرایی برای تحقق هدف دولت در راستای ایجاد اشتغال قدم بردارند

پرداخت 384 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی

احداث مجتمع 100 هکتاری گلخانه‌ای در اردل/ ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان از مصوبات سفر رئیس‌جمهور است

وزیر کار به شهدای شهرستان اردل ادای احترام کرد

​ادای احترام دکتر عبدالملکی به شهدای شهرستان کیار

استقرار میز ارتباطات مردمی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

تعاون بستر حقوقی تحقق عدالت اجتماعی است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: اجرای طرح افزایش حقوق بازنشستگان در دولت سیزدهم بسیار مهم است

کسب رتبه سوم کشوری استان سمنان در سامانه رصد اشتغال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: یافتن شغل برای کارجویان با رویکرد دانش بنیان و فناور در دستور کار قرار گیرد

پیگیری مشکلات مسکن کارگران از اولویت‌های اداره کل تعاون،کار و رفاه قزوین است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان: نمایندگان مجلس شرایط را برای اختصاص اعتبارات اشتغالزا فراهم کنند

تعاونی‌های سهامی عام، ظرفیت مغفول مانده ورود مردم به بورس

قزوین، پایلوت حمایت از مشاغل خانگی حوزه پوشاک و قارچ در کشور شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: کارگر و کارفرما دو بال تولید و چرخه اقتصادی هستند

حمایت نماینده مردم شهرستان اسفراین از برنامه های محوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

تعاون و محیط‌ زیست / جعفرامیرآبادی زاده _ سرپرست دفتر تعاونی های خدماتی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: ظرفیت های معدنی استان به تنهایی می تواند نقش مهمی در جهش اشتغال ایفا کند

تعهد ایجاد اشتغال برای 80 هزار و 329 نفر در استان اصفهان در سال 1401

مشاورین امور زنان و خانواده ادارات کل استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شدند

استاندار یزد: هلدینگ‌هایی مانند شستا در استان یزد سرمایه‌گذاری نکرده‌اند/ وضعیت بیمارستان بافق برازنده این شهر معدنی نیست

دکتر عبدالملکی: با سنگ‌اندازی در مسیر اشتغال کشور برخورد می‌کنیم/ اعلام آمادگی وزارت مردم برای سرمایه‌گذاری‌های کلان در حوزه معدن

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد استان قنات، قنوت و قناعت شد

راه‌اندازی سامانه پایش بنگاه‌های اقتصادی صندوق‌های تابعه در دستور کار قرار دارد

وزیر تعاون‌ در تبریز: برنامه امسال 30 میلیون نفر_ساعت آموزش در مشاغل آینده و دانش‌بنیان است

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز: با پشت میزنشینی نمی‌توان به مشکلات مردم رسیدگی کرد

دیدار چهره به چهره دکتر عبدالملکی با مردم شهرستان ورزقان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی مطرح کرد: حضور 100 نفر از کارشناسان در میز ارتباطات مردمی برای رسیدگی به مشکلات مردم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: سازش و تسریع در زمان رسیدگی به پرونده ها در اولویت مراجع حل اختلاف باشد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: شرکت های دانش بنیان، بر پایه دانش و تحقق اهداف علمی و اقتصادی تشکیل می شوند

اجرای طرح مبارزه با فقر مطلق در چهارمحال و بختیاری آغاز شد

عزل مدیرعامل یکی از زیرمجموعه‌های صندوق عشایری به دلیل مدرک جعلی

پرداخت 387 میلیارد ریال اعتبار مشاغل خانگی به 1643 طرح در گلستان

وزارت تعاون آماده همکاری با صنعت پوشاک کشور برای توسعه صادرات

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اشتغال و بکارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر در واحدهای اقتصادی استان اولویت دارد

بازرسی ویژه از «معدن زغال‌سنگ ملچ آرام» گلستان

مشکلات مگاپروژه در حال احداث پتروپالایش مکران بررسی شد

گیلان پنجمین استان مورد استقبال مردم از خدمات الکترونیکی سازمانی تامین اجتماعی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: انجام دقیق و سریع امور ارباب رجوع در دستور کار همه کارکنان باشد

کارگاه مدیریت جلسات و تبیین نهج‌البلاغه در وزارت مردم برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: بیمه اجتماعی در توسعه و ماندگاری مناطق روستایی نقش مهمی دارد

بازارچه محصولات مشاغل خانگی شهرستان های شرقی هرمزگان راه اندازی می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: نظارت بر عملکرد انجمن ها و تشکل های کارگری و کارفرمایی با جدیت دنبال شود

زیرساخت‌های مبارزه با فساد در وزارت مردم ایجاد شده است/ ریل‌گذاری حوزه دانش‌بنیان در سال 1401

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: سوم خرداد فرصتی برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: روابط‌عمومی‌ها در جهاد تبیین نقش کلیدی دارند

جشنواره تعاونی‌های برتر استان البرز با رویکرد دانش بنیان برگزار می شود

رئیس سازمان حراست کل کشور: حراست وزارت کار در 9 ماه گذشته از برترین حراست های کشور بوده است

دکتر «عبدالملکی» در همدان: مردمی‌سازی یارانه‌ها باعث کاهش شکاف طبقاتی خواهد شد

کارخانه دولومیت کلسینه نهاوند در استان همدان افتتاح شد

فروزان در نشست هم‌اندیشی با نمایندگان کشور «ساحل عاج» تاکید کرد: آمادگی وزارت مردم جهت برگزاری کمیسیون مشترک و توسعه همکاری‌ها

همایش جهادگران امیدآفرین وزارت مردم+ فیلم

طرح شناسایی افراد نیازمند به منظور ریشه کنی فقر مطلق در خراسان شمالی سرعت می گیرد

بختیار خلج: ورزش بانوان شاغل و ورزش بانوان کارگر را با جدیت دنبال می کنیم/ دانیالی: نوسازی و بهسازی مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران تهران به اتمام رسید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: پنجره جمعیتی محور جهش اقتصادی کشورهاست

آیین رونمایی ساخت واگن تولیدی شرکت تعاونی برفره در استان مرکزی

افتتاح همزمان کانون یاریگران کار و تولید در کارخانجات آرد زاهدان

بازدید سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از کارگاه های پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی خراسان رضوی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تدوین بسته تشویقی کارفرمایان در مراحل پایانی قرار دارد

کاریابی‌ها در سراسر کشور با هدف اشتغال‌زایی تقویت می‌شوند

یک میلیون فرصت شغلی در سال 1401 ایجاد می‌شود

سرپرست اداره کل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

استقرار نظام ملی احسان و نیکوکاری در کشور نیازمند کمک‌های حرفه‌ای است

وزارت مردم، جلوه جهاد تبیین و امیدآفرینی - حجت الله عبدالملکی / وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام تسلیت دکتر عبدالملکی در پی درگذشت حجت الاسلام فاطمی نیا

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روند پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی در استان لرستان تسریع شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان عنوان کرد: تمرکز بر صنایع دستی برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سال جاری

88 درصد جمعیت استان چهارمحال و بختیاری یارانه دریافت می کنند

کمک معیشتی ماه اول به حساب همه مشمولان قبلی که متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی فعلی هستند، واریز شود/ وزارت رفاه ظرف یک ماه درخواستها را بررسی و اعلام نظر نماید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: برنامه ریزی برنامه های متعدد ورزشی تا پایان سال برای جامعه کارگری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: شرکت‌های تعاونی دانش بنیان به صورت جدی حمایت می‌شوند

کمیته احیای واحدهای تولیدی در استان زنجان راه‌اندازی شد

سرپرست اداره کل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی تهران: با انسجام و تعامل باید در راستای اجرای هر چه بهتر طرح یارانه ها اقدام کرد

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر پایداری بنگاه‌های اقتصادی با نگاه دانش‌بنیان

جلسه هم اندیشی بازرسان کار استان تهران برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: توجه به سلامت نیروی انسانی ارتباط مستقیمی با ارتقای بهره وری دارد