ایران پرسمان
محدودیت تردد مقامات دولتی به مجلس در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 22:45:07
ایران پرسمان - فارس / سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به جز معاونت پارلمانی ریاست جمهوری و مهمانان دعوت شده برای اظهار نظر در صحن علنی، معاونان‌ پارلمانی و سایر مدیران دولتی حضور نخواهند داشت.
محمدحسین فرهنگی با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه هیات رئیسه مجلس، یکشنبه دوم خرداد، مقرر شد انتخابات هیات رئیسه کمیسیونها مطابق ماده 60 آئین نامه داخلی یک سال پس از انتخابات سال قبل همان کمیسیون برگزار شود. 
وی افزود: همچنین سه شنبه و چهارشنبه به جز معاونت پارلمانی ریاست جمهوری و مهمانان دعوت شده برای اظهار نظر در صحن علنی، معاونان‌ پارلمانی و سایر مدیران دولتی حضور نخواهند داشت. 
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: همچنین مقرر گردید روز سه شنبه جز دفاتر ملاقات نمایندگان و مدعوین کمیسیونها از سایر ترددهای مجلس منع شود. 
فرهنگی خاطرنشان کرد: ثبت نام برای داوطلبی عضویت در هیات رئیسه مجلس، از ساعت 18 روز سه شنبه تا ساعت 8 صبح چهارشنبه، با تحویل نامه کتبی به دبیرخانه دفتر هیات رئیسه انجام و رای گیری برابر اعلام قبلی به صورت الکترونیکی و در صحن مجلس خواهد بود.
وی افزود: همچنین پس از این، در مورد فرصت ثبت نام برای موافقت و مخالفت با کلیات طرحها و لوایح و سایر موارد مشابه، از زمان قرارگرفتن در دستور هفتگی تا آغاز ورود به کلیات ادامه داشته و پس از ورود به کلیات قرعه کشی خواهد شد.
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در پایان گفت: روز پنجشنبه دیدار ویدئو کنفرانسی نمایندگان با مقام معظم رهبری به مناسبت سالگرد آغاز به کار مجلس یازدهم برگزار خواهد شد. 

http://www.PorsemanNews.ir/fa/News/290748/محدودیت-تردد-مقامات-دولتی-به-مجلس-در-روزهای-سه‌شنبه-و-چهارشنبه
بستن   چاپ