ایران پرسمان
مکانیزم جبهه اصلاحات برای انتخاب گزینه نهایی انتخابات 1400
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 22:53:32
ایران پرسمان - باشگاه خبرنگاران / عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: مکانیزم جبهه اصلاحات این است که از کاندیدایی حمایت کند که سبد رای بالایی نسبت به سایر کاندید‌ها داشته باشد.
علی محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره گزینه اصلی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری 1400، اظهار کرد: باید منتظر بمانیم تا نتیجه بررسی صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان اعلام و به طور دقیق مشخص شود که کدام یک از چهره‌های اصلاح طلب که ثبت نام کرده اند، تایید صلاحیت شده اند.
وی افزود: بعد از آن مکانیزم جبهه اصلاحات این است که از کاندیدایی حمایت کند که سبد رای بالایی نسبت به سایر کاندید‌اها داشته باشد و رای آوری بیشتری دارد.
نمازی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کدام یک چهره‌های اصلاح طلب سبد رای بالایی دارند؟ گفت: فعلا باید صبر کنیم تا نتیجه بررسی صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان اعلام شود و تا آن روز نمی‌توان در این خصوص نظری داد.
عضو حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه فکر می‌کنید در انتخابات این دوره رقابت بین کدام یک از چهره‌های سیاسی است؟ بیان کرد: با توجه به شرایط جامعه که جو سردی در روز‌های مانده به انتخابات برقرار است و مشارکت مردم کم است، به نظر من حیف نظام جمهوری اسلامی است که بخواهد با ریزش رای قابل توجهی روبه رو شود؛ پس همه مردم مشارکت حداکثری را در دستور کار قرار دهند.

http://www.PorsemanNews.ir/fa/News/290782/مکانیزم-جبهه-اصلاحات-برای-انتخاب-گزینه-نهایی-انتخابات-1400
بستن   چاپ