ایران پرسمان
طعنه سنگین لاریجانی به جلیلی
سه شنبه 4 خرداد 1400 - 03:46:34
ایران پرسمان - خبرآنلاین / سعید جلیلی از کاندیداهای ریاست جمهوری در توییتر نوشت: در همین تبادلات بانکی، یک راه تهاتر است. حالا به تهاتر میگویند پوست بز!
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سعید جلیلی از کاندیداهای ریاست جمهوری در توییتی کنایه آمیز خطاب به علی لاریجانی نوشته بود: در همین تبادلات بانکی، یک راه تهاتر است. حالا به تهاتر میگویند پوست بز! باید انتخاب کنیم که چهارسال آینده با یک نگاه حداقلی انفعالی دوباره کشور معطل می شود یا این که می خواهیم جهش کنیم و از فرصت هایی همچون جوانان متخصص؛ صاحب نظر و مبتکر استفاده کنیم؟! چرا توان کشور را پوست می دانید؟ شما اصلا میدانید توانایی کشور چیست؟ این توهین به ملت است، تحقیر کشور است! تقلیل و تحقیر توانمندی های داخلی است.
این توئیت جلیلی اما با پاسخ علی لاریجانی روبرو شد. او در توئیتی نوشت: اگر شما توانستید یک ماه زندگی شخصی خود را با تهاتر اداره کنید، نسخه آن را برای کشور هم بپیچید. برخی مواضع خطرناک را آنچنان با اعتماد به نفس بیان می کنید که هر انسان عاقلی متعجب می شود. مملکت داری با تهاتر پوست بره و بز محال است آقا ...محال! برگشتن به 3 هزار سال پیش که افتخار ندارد.

ایران پرسمان


http://www.PorsemanNews.ir/fa/News/291100/طعنه-سنگین-لاریجانی-به-جلیلی
بستن   چاپ