ایران پرسمان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

قرارگاه ایمنی کالبدی کلانشهر تهران تشکیل می‌شود/شهرداری به تنهایی مسئول ایمنی پایتخت نیست

ایران پرسمان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تشکیل قرارگاه ایمنی کالبدی به دستور شهردار تهران با هدف ارتقای ایمنی شهری کلانشهر تهران خبر داد.

روابط عمومی‌ها وکیل مدافع سازمان و نماینده افکار عمومی هستند

ایران پرسمان - شهردار منطقه۱۱ در دیدار صمیمانه با پرسنل اداره روابط عمومی این منطقه گفت: روابط عمومی ها وکیل مدافع و سخنگوی سازمان و در عین حال نماینده افکار عمومی شهروندان در انتقال و رفع مشکلات هستند.

اجرای ویژه برنامه «سیگار خاموش با اراده روشن» به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات

ایران پرسمان - معاون اجتماعی منطقه ۱۷ گفت:به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات که از تاریخ ۴ الی ۱۰ خردادماه است، ویژه برنامه هایی با شعار "سیگار خاموش با اراده روشن" در سطح منطقه برگزار می شود.

احداث بزرگراه ۱۶ کیلومتری شهید شوشتری در شرق تهران| عبور از پارک ملی سرخه حصار به شکل تونل

ایران پرسمان - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت احداث بزرگراه شهید شوشتری در شرق تهران گفت: در صورت جذب سرمایه‌گذار این پروژه را به طور کامل تا پایان این دوره مدیریت شهری یعنی در سال۱۴۰۴ تحویل خواهیم داد.

بزرگراه شهید چمران ایمن‌سازی شد

ایران پرسمان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ گفت: به منظور ارتقای ایمنی تردد در معابر شهری و بزرگراهی، عملیات تعمیر و نگهداری گاردریل و تجهیزات ترافیکی در بزرگراه شهید چمران اجرا شد.

فعالیت دوباره پارک آبی آزادگان و مجموعه ورزشی صدف| دریافت شهریه ورزشی بیشتر از نرخ مصوب را به ۱۳۷ گزارش کنید

ایران پرسمان - رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: پارک آبی آزادگان که چندین سال به دلیل فرسودگی و ناایمنی تعطیل شده بود را پس از برون سپاری فعال خواهیم کرد و همچنین ورزشگاه صدف در منطقه ۴ نیز به زودی فعال می‌شود.

پایانه جدید شرق به قطب گردشگری و اقتصادی شرق تهران تبدیل می‌شود/ ارائه ۸ پروژه تحولی به شهردار تهران

ایران پرسمان - مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری شهرداری تهران اظهار کرد: برای فضای باز پایانه جدید شرق طراحی صورت گرفته تا تبدیل به قطب گردشگری و اقتصادی شرق تهران شود؛ مدل‌های سرمایه‌گذاری آن دیده شده چرا که ارتفاع و پستی و بلندی‌ها یک ظرفیت است و شرایط را مهیا می‌کند.

پایانه شرق در سالیان اخیر، ۱۰ درصد پیشرفت معکوس داشته است/ افتتاح فاز اول پایانه جدید شرق تا پایان سال

ایران پرسمان - علی‌احمدی در بازدید از پایانه جدید شرق که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار کرد: این پروژه در دوره ۴ سال اخیر به طور کامل رها شده و تجهیزات آن به کرات مورد سرقت قرار گرفته و این مسأله باعث شده که حداقل ۱۰ درصد پیشرفت معکوس داشته باشد.

تشییع پیکر دو شهید گمنام در منطقه ۱۴

ایران پرسمان - مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام با حضور آیت الله «ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور و با همراهی خانواده شهدا در منطقه ۱۴ برگزار شد.

لزوم رفع ناامنی اماکن پرخطر از مسیر قانونی و حقوقی/وجود ۵۹ ساختمان ناایمن در منطقه ۸

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۸ در نخستین جلسه کمیته ایمنی ۱۴۰۱ این منطقه گفت: در موضوع ایمنی به دلیل اهمیت داشتن جان و مال شهروندان، در صورت نیاز از مسیر قانونی و حقوقی استفاده شود.

عبور خط ۱۱ مترو از ۶ منطقه و تبادل مسافر با ۷ خط

ایران پرسمان - خط ۱۱ مترو با گذر از ۶ منطقه پایتخت، عملاً بخش قابل توجهی از نیازهای حمل و نقلی مناطق جنوب، جنوب غرب و غرب تهران را پوشش داده و پای شبکه مترو را به شکلی پررنگ به این محدوده‌ها باز خواهد کرد.

اگر مقاومت کردیم و تنه به دولت نزدیم، پیروزیم

ایران پرسمان - امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه دولت در جهاد تبیین را همراهی کنیم، تاکید کرد:‌ تکانه‌های جهانی نیز بر ما اثر دارد ولی بدانید عین جنگ هشت ساله است. اگر مقاومت کردیم و تنه به دولت نزدیم، پیروزیم.

آخرین وضعیت همراه‌سراهای بیمار در منطقه۶/علت اصلی حضور برخی همراهان بیماران در چادر

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۶ گفت: همراه‌سرای امیرلویی با ظرفیت ۱۱۰ تا ۱۷۰ نفر و همراه‌سرای خردمند با گنجایش ۱۳۰ نفر با تمرکز بر تجهیز امکانات بیشتر در ماه‌های آینده افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

نوزدهمین کنگره سرداران و ۳۰۰ شهید محله وصفنارد

ایران پرسمان - همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع) روز جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ نوزدهمین کنگره سرداران و ۳۰۰ شهید محله وصفنارد در جوار حرم مطهر شهدای گمنام زمزم با سخنرانی آیت‌الله احدی و دکتر علیرضا زاکانی شهردار تهران و با حضور آقای گل محمدی؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۷و آقای رضا شنگی؛ شهردار منطقه ۱۷ برگزار گردید.

راند اول مسابقات سوپربایک کشور

ایران پرسمان - عصر امروز جمعه ششم خرداد ماه ۱۴۰۱ راند اول مسابقات سوپر بایک کشور به مناسبت سالرزو آزاد سازی خرمشهر با حضور مسئولان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و ورزشکاران در پیست آزادی برگزار شد.

جابه‌جایی ۱۳۸ هزار نفر از شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» با مترو

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: بیش از ۱۳۸ هزار نفر از شرکت کنندگان در اجتماع سلام فرمانده، در مجموع رفت و برگشت با مترو تهران و حومه جابجا شدند.

هشدار درباره افزایش وقوع طوفان‌ ریزگردها در تهران/ دستور رئیس جمهور برای مذاکره با ۳ کشور

ایران پرسمان - وضعیت خطرناک هوا به دلیل گرد و غبار، پایتخت و برخی از شهرهای کشور را به تعطیلی کشاند. مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران می‌گوید وقوع طوفان‌ها بیشتر می‌شود. رئیس جمهور هم خواستار شده که طی مذاکره با کشورهای همسایه این موضوع در اسرع وقت رسیدگی شود

اجتماع ۱۰۰ هزار نفری «سلام فرمانده»

ایران پرسمان - همزمان با ایام هفته مقاومت، اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» با حضور دهه هشتاد و نودی‌ها و خانواده‌هایشان همراه با اجرای سرود «سلام فرمانده» و دیگر سرودهای انقلابی پنج شنبه ۵ خرداد در ورزشگاه آزادی تهران در برگزار شد.

خدمات ویژه مترو تهران در مراسم سلام فرمانده

ایران پرسمان - امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران و مهدی شایسته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران عصر روز پنجشنبه پنجم خردادماه با حضور در ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی از خدمات و فعالیتهای صورت گرفته در خصوص مراسم سلام فرمانده از این ایستگاه بازدید میدانی به عمل آوردند.

نشست رئیس سازمان حراست شهردای تهران با اعضای کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر تهران

ایران پرسمان - نشست مشترک رئیس سازمان حراست شهرداری با اعضای کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر تهران عصر روز سه شنبه سوم خردادماه در سالن اجتماعات شهید سید مرتضی رضاقدیری این سازمان برگزار شد.

خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی تهران به شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ خانوادگی«سلام فرمانده»

ایران پرسمان - روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان گرامی جهت شرکت در مراسم اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» که روز پنجشنبه، پنجم خرداد ماه در محل ورزشگاه آزادی برگزار می شود، خبر داد.

انتصاب شهردار منطقه ۱۱ به عنوان مسئول هماهنگی اجرای ماموریت‌های مرز مهران در اربعین

ایران پرسمان - طی حکمی از سوی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، سید محمد موسوی به عنوان مسئول هماهنگی اجرای ماموریت های مرز مهران در اربعین۱۴۰۱ به اتفاق شهرداری منطقه۵ منصوب شد.

اجرای طرح پزشک خانواده در محله دولتخواه منطقه ۱۹

ایران پرسمان - دومین جلسه شورای هماهنگی اجرای طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات کم برخوردار با حضور رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و رئیس ستاد مرکزی توانمندسازی محلات کم برخوردار در کل کشور، شهردار منطقه ۱۹ و رؤسای دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی برگزار شد.

توقف تمام قطارهای تندرو در ایستگاه ورزشگاه آزادی همزمان با برگزاری همایش «سلام فرمانده»/افزایش تعداد حرکت قطارها در خط ۵

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از به‌کارگیری حداکثر توان ناوگان مترو برای خدمت‌رسانی به شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی خبر داد.

تداوم کیفیت هوای «خطرناک» در پایتخت/ شهروندان از ورود به فضای آزاد خودداری کنند

ایران پرسمان - امروز چهارشنبه -۴ خرداد ۱۴۰۱- شاخص کیفیت هوای شهر تهران روی عدد ۳۸۶ و محدوده خطرناک قرار دارد. شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته برابر با ۴۳۶ بوده است.

چراغ خانه‌های تاریخی روشن می‌شود

ایران پرسمان - شهرداری تهران ‎در راستای اجرای طرح جامع شهر تهران مبنی بر حفظ و صیانت از میراث تاریخی شهر بناهای ارزشمند و بازگرداندن حیات شهری به بافت‌های تاریخی اقدام به صدور پروانه مرمت و احیا کرده است

تشییع پیکر شهید صیاد خدایی

ایران پرسمان - مراسم تشییع پیکر سردار شهید مدافع حرم «صیاد خدایی» با حضور پرشور مردم، از میدان امام حسین(ع) به‌سمت میدان شهدا برگزار شد.

"اصفهان" میزبان سی و هشتمین نشست کمیسیون معاونان محیط زیست و خدمات شهری شد

ایران پرسمان - سی و هشتمین نشست کمیسیون معاونان محیط زیست و خدمات شهری مجمع کلانشهرها در روزهای نخستین خردادماه ساری جاری به میزبانی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

بازدید میدانی و نشست تخصصی اداره کل حمل و نقل عمومی و امور مناطق از منطقه ۴

ایران پرسمان - امروز،سه‌شنبه سوم خردادماه ۱۴۰۱، نظارت ستادی حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه ۴ با حضور مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق، معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران به همراه هیات همراه در منطقه ۴ اجرا شد.

داستان افشاگری‌های دروغ در شهرداری چیست؟

ایران پرسمان - حدود ۸ ماه است از انتصاب شهردار اصول گرا و فساد ستیز تهران گذشته است، در افکار و رسانه‌های کوچک بارها و بارها شاهد افشاگری و بیان مطالب بعضا دروغ، اما چالش برانگیز برای مدیران و مدیریت شهری بوده ایم داستان از چه قرار است؟

نقشه جی.آی.اس فضای سبز بارگذاری شود تا منتقدان در جریان توسعه فضای سبز قرار گیرند

ایران پرسمان - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه نقشه جی.آی.اس فضای سبز که در حال گسترش است در سایت شهرداری تهران بارگذاری شود تا مردم ببینند، تصریح کرد: با توجه به انتقاداتی که در این مدت مطرح شد بهتر است این نقشه ها در اختیار قرار بگیرد تا مردم و تحلیل گران در جریان توسعه فضای سبز باشند.

برگزاری نمایشگاه «عکاسی، جنگ، طبیعت» به مناسبت روز آزادی خرمشهر

ایران پرسمان - نمایشگاه «عکاسی، جنگ، طبیعت» با مشارکت منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد و انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر سه‌شنبه، سوم خرداد ماه ۱۴۰۱ آغاز و تا ۹ خرداد ماه بر روی «پل طبیعت» ادامه خواهد داشت.

تلاش مدیریت شهری برای افتتاح همراه‌سراها تا پیش از آغاز فصل سرما

ایران پرسمان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران درباره فعالیت همراه‌سراها گفت: همراهان به ویژه مادران کودکان بیمار رضایت ندارند که از محیط بیمارستان خارج شوند و در این زمینه تلاش می‌کنیم تا پیش از آغاز فصل سرما همراه‌سراهای مرکز شهر تهران افتتاح شود.

شهرداری تهران همواره در کنار آلام مردم بوده است

ایران پرسمان - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران درخصوص حادثه ریزش ساختمان در آبادان گفت: شهرداری تهران همواره در کنار آلام مردم بوده و درخواست می‌کنیم که شهردار تهران نامه‌ای ارسال کرده و اعلام کند که اگر مشکلی وجود داشته باشد، ما کنار آنها خواهیم بود.

ساير مطالب

سرمقاله جام جم/ ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

سرمقاله خراسان/ لبنان ؛آوردگاه جدید غرب و شرق؟

سرمقاله کیهان/ گزارشی که ارائه آن ضروری است!

سرمقاله وطن امروز/ صلح افغانستان؛ مقدمه صلح منطقه

سرمقاله فرهیختگان/ مروری بر 6 بستر انتقاد به عملکرد شورای نگهبان در انتخابات 1400

سرمقاله شرق/ حکومت سدّ و سیل ‌

سرمقاله اعتماد/ امریکا و گفت‌وگوهای استراتژیک با روسیه

سرمقاله ایران/ انسجام در برابر کرونا

سرمقاله دنیای اقتصاد/ همه محرک‌های قیمتی

سرمقاله سیاست روز/ روشنگری رسانه های داخلی و سخنان سنجیده مسئولین

سرمقاله ابتکار/ خوزستان و رویکرد جدید سیاست‌ورزی

سرمقاله مردم سالاری/ آیا مردم از شرایط واکسیناسیون راضی هستند؟

سرمقاله خراسان/ دونالد بایدن!

سرمقاله کیهان/ سیاست خارجی دولت جدید

سرمقاله وطن امروز/ اعتیاد به التماس از اعتیاد به تحریم بدتر است!

سرمقاله رسالت/ به بهانه شهادت شهید بهشتی

سرمقاله شرق/ پالس‌های نگران‌کننده‌

سرمقاله اعتماد/ حکیمی و بازگشت به قرآن

سرمقاله ایران/ مسیر پیموده شده در دستگاه قضایی تکمیل شود

سرمقاله دنیای اقتصاد/ سه سرعت‌گیر احیای برجام

سرمقاله جوان/ آقای روحانی از کدام توافق سخن می‌گوید

سرمقاله جهان صنعت/ ولادیمیر و عماد علیه اصلاح‌طلب‌ها در اسپوتنیک