ایران پرسمان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ارائه خدمات شهری در محدوده محلات منطقه ۱۳

ایران پرسمان - طرح پنجشنبه های نگهداشت شهر با هدف آراستگی و زیبایی منظر شهر و رضایت شهروندان و ارتقای خدمت به آنها در سومین پنجشنبه خرداد ماه اجرایی شد.

تا این لحظه مشکل حادی پیش نیامده است

ایران پرسمان - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به توفان عصر امروز گفت: تا این لحظه مشکل حادی پیش نیامده است.

همه عوامل خدمات شهری در آماده‌باش هستند

ایران پرسمان - مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به توفان عصر امروز گفت: با توجه به هشدار هواشناسی همه عوامل خدمات شهری در آماده‌باش کامل هستند.

برپایی میز خدمت شهرداری منطقه۱۳ در نماز جمعه ۱۹ خرداد دانشگاه تهران

ایران پرسمان - شهردار منطقه۱۳ از برپایی میز خدمت به منظور پاسخگویی به مطالبات شهروندان و تسریع در رسیدگی به مشکلات شهری در نماز جمعه تهران همزمان با نوزدهمین روز خرداد ماه خبر داد.

ارتقاء فرصت‌های اکوتوریسم در سایه بسترسازی و سرمایه گذاری بخش خصوصی محقق می شود

ایران پرسمان - حاجوی اظهار کرد: منطقه ۲۲ به دلیل قرار گرفتن در ابتدای کریدور غربی شهر تهران و به عنوان دروازه تهران جدید و به دلیل دارا بودن شرایط ویژه آن، یکی از بهترین مناطق شهر تهران به لحاظ فضای گردشگری، رفاهی و خدماتی است و به دلیل رویکرد فرامنطقه ای که دارد، دارای پتانسیل های بسیار مناسبی است و قطب اصلی در جذب توریسم نام گرفته و دارای قابلیتهای طبیعت گردی بالا و برخوردار از جاذبه های غنی در زمینه گردشگری است.

عملیات اطفا حریق در انبار چسب به پایان رسید

ایران پرسمان - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: عملیات اطفا حریق در پاساژ موسوی مهر تهران( انبار چسب) بعد از حدود ۵۵ ساعت به پایان رسید.

ضرورت پرهیز از سفرهای برون شهری و صعود به ارتفاعات

ایران پرسمان - رییس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به احتمال وقوع طوفان های لحظه ای و بارش باران از شهروندان خواست که از تردد و اتراق در حاشیه و بستر مسیل‌ها و رودخانه‌ها پرهیز کنند.

افزایش فاصله حرکت قطارهای خط ۷ مترو در روز جمعه

ایران پرسمان - سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: بدلیل بهسازی و ایمن‌سازی بستر ریل خط ۷ مترو تهران، روز جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ سرویس دهی در محدوده ایستگاه های بوستان گفتگو تا برج میلاد، با تغییراتی همراه خواهد شد.

آموزش کمک‌های اولیه به شهروندان در مساجد منطقه ۲۲

ایران پرسمان - دوره آموزشی آشنایی با کمک های اولیه در راستای توانمند سازی شهروندان و به منظور اقدام مؤثر در مواجهه با انواع حوادث، با همکاری جمعیت هلال احمر، سازمان مدیریت بحران و خانه های سلامت محلات منطقه ۲۲ در مساجد برگزار می شود.

آموزش انضباط شهری به متصدیان ۳۵ رسته شغلی غرب پایتخت

ایران پرسمان - شهرداری منطقه۹ با هدف کاهش آلایندگی ها و رفع مزاحمت ها صنفی و ایجاد شهری ایمن، آموزش و فرهنگ سازی به متصدیان صنفی در قالب بروشور با محتوای آموزشی ابلاغ شده به صورت آموزش چهره به چهره توسط کارشناسان اداره ساماندهی را انجام داد.

زنده کردن شهرها در گرو احیای بافت‌هاست

ایران پرسمان - علی شماعی کارشناس مسکن گفت: برخی محله‌های قدیمی که در زمان‌های نه چندان دور دارای اعتبار بودند هم‌اکنون به بافت‌های فرسوده و مکانی مستعد برای بزهکاری اجتماعی تبدیل شده‌اند که دولت و شهرداری‌ها می‌توانند با احیای این محله‌ها حس تعلق و امید را به ساکنان قدیمی بازگردانده و موجب بازگشت آن‌ها به چرخه تولید و بهره‌وری و بازآفرینی شهری شوند.

آتش‌نشانان ظرف ۳۰ دقیقه در محل آتش‌سوزی انبار چسب حاضر شدند/ محل وقوع حادثه ۸ بار اخطار گرفته بود

ایران پرسمان - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت:همکاران من در ۳۰ دقیقه به محل حادثه انبار چسب در بازار سیدولی رسیدند و باتوجه به شعله‌وری بالای چسب، آتش به تمام پاساز سرایت کرد.

اعزام ۱۵ ایستگاه آتش نشانی با ۲۵۰ آتش نشان به انبار چسب/ محل وقوع حادثه ۸ بار اخطار گرفته بود

ایران پرسمان - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: همکاران من در ۳دقیقه به محل حادثه انبار چسب در بازار سیدولی رسیدند اما باتوجه به شعله‌وری بالای چسب، آتش به تمام پاساژ سرایت کرد.

هیاهوی مخالفان تهران ارزان

ایران پرسمان - در حالی که برخی ادعا می‌کنند کمیسیون ماده ۵به‌دنبال تخلف و حراج پایتخت است، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در گفت‌وگو با همشهری اظهار می‌کند که از منظر ضوابط و مقررات شهرداری، در ۲سال گذشته هیچ‌گونه تخلفی نسبت به طرح جامع و تفصیلی انجام نشده است.

زمان ادغام شماره‌ سازمان‌های امدادی؛ شماره جدید چند رقمی است؟

ایران پرسمان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران می‌گوید: ایران از معدود کشورهایی است که شماره‌های تماس اضطراری آن جداگانه هستند و عجیب هم هست. فکر مردم وسط یک حادثه نباید درگیر این باشد که باید با کدام سازمان امدادی تماس بگیرند تا برای کمک بیاید. برای همین شماره تماس ۴ سازمان امدادی ادغام خواهند شد.

گام‌های مدیریت شهری منطقه ۵ در راستای حفظ محیط زیست

ایران پرسمان - ساناز فتحی مدیر محیط زیست و توسعه پایدار منطقه ضمن گرامیداشت هفته محیط زیست از فعالیت های مدیریت شهری منطقه امید و زندگی در این راستا خبرداد و گفت: حفظ محیط زیست و حرکت به سمت توسعه پایدار از اهم اهداف مدیریت شهری در این دوره است و اقدامات متعددی در این زمینه تاکنون انجام شده است.

آغاز فعالیت دوباره مجموعه ورزشی ایمانی در منطقه ۸ از ابتدای تیرماه/ مجموعه ورزشی الزهرا (س) همچنان در اختیار سازمان بحران است

ایران پرسمان - معاون اماکن و فضاهای فرهنگی سازمان ورزش شهرداری تهران درباره تعطیلی دو مجموعه ورزشی الزهرا و ایمانی واقع در منطقه ۸ گفت: مجموعه ورزشی الزهرا (س) همچنان در اختیار سازمان پیشگیری و مدیریت بحران قرار دارد و مجموعه ورزشی ایمانی با رفع مشکل، احتمالا از ابتدای تیرماه دوباره فعالیت خود را آغاز می کند.

پیست دوچرخه سواری Bmx منطقه۱۱ آماده شد

ایران پرسمان - شهردار منطقه۱۱ از اتمام عملیات عمرانی پیست حرکات نمایشی دوچرخه سواری Bmx برای بهره برداری جوانان خبر داد.

منطقه ۱۹ نیازمند باز آفرینی به صورت خاص و ویژه است

ایران پرسمان - شصت و سومین نشست کمیته خدمات و زیر ساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلان شهر تهران با حضور میر محمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و رئیس کمیته خدمات وزیر ساخت ستاد بازآفرینی شهر تهران، احمد قیومی معاون استاندار و فرماندار شهرستان تهران، مهدی هدایت مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹، نمایندگان نهادهای خدمت رسان و مدیران شهری برگزار شد.

دوچرخه‌سواری فعالان محیط زیست و برپایی میزهای خدمت در بوستان بزرگ ولایت

ایران پرسمان - به مناسبت گرامیداشت هفته ملی محیط زیست ۱۶ تا ۲۲ خرداد فعالان این حوزه با برپایی میزهای خدمت و دوچرخه سواری روز یکشنبه ۲۱ خرداد در بوستان بزرگ ولایت گرد هم می آیند.

هیچ درختی در خیابان جردن قطع نشده است/ سقوط ۱۴ اصله درخت در سال ۱۴۰۰ بر اثر پوسیدگی ریشه در این محدوده

ایران پرسمان - معاون خدمات شهری منطقه ۳ گفت: درختان خیابان جردن حدود ۱۰ تا ۱۵ سال پیش به حدی خشک شدند که از ریشه پوسیده و این پوسیدگی ریشه باعث سقوط ۱۴ اصله درخت در سال ۱۴۰۰ شد.

ویژه برنامه‌های هفته ملی بدون دخانیات در محلات نه گانه منطقه ۱۶

ایران پرسمان - سید مهدی حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۶، اظهار داشت: شهرداری منطقه با هدف تحقق شعار تهران شهری بدون دخانیات و منظور تلاش در راستای آگاه سازی و حساس سازی جامعه در خصوص مضرات ناشی از استعمال دخانیات ویژه برنامه های متنوعی را برگزار کرد.

بازگشایی تندرو به کندروی بزرگراه آزادگان در محدوده بلوار یاس منطقه ۲۱

ایران پرسمان - به منظور ایجاد دسترسی‌های ارتباطی لازم و ارتقای سطح ایمنی در معابر بزرگراهی منطقه ۲۱؛ تندرو به کندروی بزرگراه آزادگان در محدوده بلوار یاس بازگشایی شد.

پل عابر غیرمکانیزه خیابان کریمخان در منطقه ۶ جمع‌آوری می‌شود

ایران پرسمان - معاون ترافیک منطقه ۶ گفت: مطالعات و طرح‌هایی برای ایجاد ایمنی بیشتر در محدوده کریمخان برای تردد شهروندان به عمل آمده است که با آغاز فرآیند جمع‌آوری پل کریمخان اقدامات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

ساماندهی پایه چراغ های استادمعین

ایران پرسمان - شهرداری منطقه ۹ در راستای حذف زوائد بصری نسبت به ساماندهی پایه چراغ های بدون استفاده از خیابان استاد معین اقدام کرد.

تهیه اطلس مشارکتی منطقه ۲۲ در دستور کار قرار گیرد

ایران پرسمان - حمیدرضا حاجوی شهردارمنطقه ۲۲ گفت: ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه برای سرمایه گذار باید به نحوی باشد که منطبق با دستورالعمل ها، برای سرمایه گذار نیز صرفه اقتصادی داشته و سرمایه‌گذار بتواند با تیب خاطر برای انجام پروژه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... اقدام‌ کند.

بررسی چالش‌های حوزه حمل و نقل عمومی در منطقه ۹

ایران پرسمان - جلسه تعاملی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۹، مدیر اتوبوسرانی و مدیر حمل و نقل عمومی این منطقه و دعوت از معاونین بهره برداری سامانه های یک، ۲ و ۱۰ اتوبوس‌های تندرو برگزار شد.

ساير مطالب

تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم بر شانه های مردم قدرشناس منطقه 19

سی‌تیر بعد از 10 سال بازطراحی می‌شود/ جمعه بازار کتاب راه اندازی کنیم

بازطراحی سی‌تیر بعد از 10 سال/ جمعه بازار کتاب راه‌اندازی می‌شود

نشست صمیمانه شهردار منطقه 9 با دبیران کانون نوجوانان

برپایی کلاس‌های آموزشی در منطقه8 با هدف حمایت از کارآموزان برای حضور در بازار کار

آغاز بکار ناوگان حمل ونقل عمومی در غربی‌ترین محلات تهران

آتش‌سوزی در انبار چسب بعد از گذشت 24 ساعت ادامه دارد/ به دلیل احتمال مسمومیت آتش‌نشانان، عملیات اطفا با احتیاط انجام می‌شود

قطع درختان در خیابان نیاوران مربوط به دوره پیشین مدیریت شهری است/ رای کمیسیون ماده 7 برای مالک متخلف صادر شد

کنترل بیولوژیکی آفات نباتی در منطقه 9

پنجمین آموزواره حرکت با هدف افزایش ایمنی عبور و مرور در حال برگزاری است

ایمن سازی تجهیزات ترافیکی بزرگراه جاوید نشان متوسلیان(فتح)

از خاموشی آبنماها در ساعت پیک مصرف تا حذف لامپ های پر مصرف بوستان های منطقه 15

اصناف قرمز در خیابان سعیدی پلمب شدند

اصناف قرمز در خیابان سعیدی پلمپ شدند

برگزاری سومین نشست کمیته تخصصی عمران مناطق و سازمان‌های کلانشهرهای ایران

اعلام ساعت فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو همزمان با تغییر ساعت کاری ادارات

اجرای طرح ضربتی مبارزه با حیوانات موذی در منطقه22

ورود اتوبوس‌های دست دوم وارداتی در خوان بررسی استانداردها/ قیمت برآورد شده هر اتوبوس حدود 3 میلیارد تومان است

نمایشگاه خوشنویسی حج در آیینه قرآن و ادب

عزم جدی مدیریت شهری برای ساماندهی خیابان هلال احمر

17 ایستگاه در وضعیت «قابل‌قبول» قرار دارند/ کدام ایستگاه در وضعیت پاک است؟

رقم زدن لحظات خوش برای افراد با نیازهای ویژه در منطقه22

نخبگان و معتمدین محلی چشم بینا و تیزبین مسئولان شهری

بررسی عملکرد مجموعه‌های حمل‌ونقل به صورت مستمر در صحن شورا

بررسی عملکرد مجموعه‌های حمل‌ونقل هر سه ماه یکبار در صحن شورا

آماده‌سازی مجموعه‌های ورزشی پایتخت تا پایان خردادماه/ سرانه ورزشی کدام مناطق تهران بالاتر است؟

اعطای اختیارات جدید به شهرداران تهران/ اجرای پروژه‌های مشارکتی پایتخت بدون معطلی

7٠ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه بازسازی سرای ایثار و موزه سه شهید منطقه8

بازار «سید ولی» در آتش سوخت

تقدیر معاون شهردار تهران از همکاران و اعضای شورای شهر برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره)

بسته تصویری اقدامات مناطق 22‌گانه

30 هزار میلیاردتومان ارزش پروژه‌های امید و افتخار تا امروز

صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی در استان تهران/ شهروندان از کوهنوردی و استقرار در کنار رودها خودداری کنند

امسال 1 میلیون و 500 هزار تن آسفالت‌ریزی داریم

در حوزه عمرانی پروژه‌های بزرگ تهران تعطیل بود

تقویت نیروی انسانی کارآمد در دستور کار قرار گیرد

اجرای عملیات عمرانی در مسیرهای منتهی به روستاهای حریم شمال غرب تهران

نبود انگیزه در افراد، خدمت به مردم را دچار اختلال می کند

50 هزار نفر صبح امروز با مترو سفر کردند

منطقه 14 میزبان دوچرخه سواران تهرانی شد

ادای احترام به خانواده شهید محمدمهدی دباغی

اخذ ٥٤ مصوبه در کمیته های تخصصی حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه13

سرمایه‌های خاک‌خورده شهر زیر ذره‌بین سازمان بازرسی شهرداری تهران / تلاش برای احیاء ابر پروژه‌های فرهنگی پایتخت

آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت در فاز نخست آزادراه شهید شوشتری

برگزاری جشنواره استعدادیابی و معرفی مشاغل در منطقه 7

آغاز پویش حافظ محیط زیستیم همزمان با هفته جهانی محیط زیست

بهره مندی بیش از 20 هزار زائر حرم حضرت عبدالعظیم (ع) از خدمات پردیس فرهنگی «مکتب امام» منطقه 20

عملیات اطفای حریق در زیرزمین انبار چسب ادامه دارد/ آمار دقیقی از مصدومان در دست نیست

بهره‌برداری از پارکینگ قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرا (س) تا پایان تیرماه

خدمت رسانی به زائرین حرم امام خمینی (ره) در سالروز ارتحال آن حضرت توسط شهرداری منطقه 18

تدوین برنامه بلندمدت درآمدزایی و توسعه برندینگ برج میلاد در دستورکار قرار گیرد

اجرای بیش از 3 هزار و 500 متر طول احداث کانیو در سطح منطقه

افتتاح چهارمین خانه محیط زیست در منطقه2

نصب تله‌های فرومونی در بوستان سهند

نصب تله‌های فرمونی در بوستان سهند

لزوم تداوم طرح نگهداشت شهر در شمال شرق پایتخت

اقتدار و صلابت کشور، ارمغان از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران

از تقدیر از معاونت ترافیک تا پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک بین شورا و شهرداری

بازارچه زنان سرپرست خانوار در شهربانوی شماره یک منطقه8

اتمام فاز اول دسترسی بزرگراه شهید نجفی رستگار به شهرک رضویه در منطقه 15

آیین نکوداشت بابک بیات در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود

آتش‌سوزی گسترده در انبار چسب واقع در بازار سید ولی/ این انبار 6 بار اخطار گرفته است

بازدید شهردار منطقه 9 از ادامه پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره)

واریز پیش‌پرداخت 630 دستگاه واگن مترو تا پایان خرداد/ تکمیل قطعه شمال غربی خط 6 مترو در سال جاری

واریز پیش‌پرداخت 630 دستگاه واگن مترو تا پایان خرداد/ فعالیت سه‌شیفته دستگاه حفار در بخش جنوبی خط 6 مترو

استقبال کم نظیر شهروندان تهرانی از رقابت های قهرمان شهر(2)

خداحافظی تیرهای برق های معارض از محلات منطقه 14

مناسب سازی معابر محله امام زاده عبدالله

تا شهریورماه پروژه ترمینال شرق را به نتیجه می‌رسانیم/ ساماندهی 200 هزار پارک حاشیه‌ای تا پایان تابستان

تا شهریورماه پروژه ترمینال شرق را به نتیجه می‌رسانیم/ تامین 50 دستگاه اتوبوس سه کابینه در سال جاری

بدون کمک وزارت کشور هزار و 170 دستگاه اتوبوس را وارد ناوگان می‌کنیم/ تامین 50 دستگاه اتوبوس سه کابینه در سال جاری

آقای چمران ریاست ستاد مشارکت‌های محله‌ای را برعهده گیرد

شهرداری دستورالعمل انتخاب مدیریت محلات را به شورا ارسال کند

بهره‌برداری از 30 پروژه شهری منطقه 4 در اسفندماه/ تلاش برای جذب 100 درصد اعتبارات برای اجرای پروژه ها

انتقاد امانی از نصب بی‌رویه آنتن اپراتورها در پایتخت

تقدیر عضو شورای شهر از اقدامات شهرداری تهران برای خدمت به زائران حرم مطهر

اتمام بسیاری از پروژه‌های عمرانی منطقه 4 در دوره اخیر مدیریت شهری

کیفیت هوای تهران دوباره «قابل قبول» شد/ 7 ایستگاه در وضعیت پاک قرار دارند

تداوم وزش باد شدید و رگبار در تهران

تصمیم‌گیری برای باغات تهران؛ به‌زودی

اهمیت ساخت‌وساز در اراضی و پروژه‌های بلااستفاده شهرداری تهران/ نوسازی بافت فرسوده و تعیین تکلیف خانه‌های خالی در اولویت است

لزوم تعیین تکلیف کارخانه‌ و گاراژهای «متروکه و رها شده» در پایتخت

فرآیند تست قطار ملی مترو توسط دو شرکت اروپایی و یک شرکت ایرانی/ موافقت سازمان برنامه و بودجه با ترک تشریفات مناقصه تولید 113 واگن

تغییر مکان سایت آرادکوه به معنای آلوده کردن فضای جدید است

نحوه مواجهه با مردم گاها ناآشنا به قوانین در حریم، به درستی و با مراقبه کامل انجام شود

بازدید شهردار منطقه 21 تهران از روند ارائه خدمات به زائران حرم مطهر امام راحل

جابه‌جایی بیش از 230 هزار نفر در سالروز ارتحال حضرت امام (ره) با مترو

ادامه فعالیت‌های معاونت خدمات شهری منطقه پنج در پایان مراسم سالگرد ارتحال امام راحل(ره)

انجام فعالیت‌های فرهنگی متنوعی در سرای محله‌های منطقه 21

احتمال وقوع رگبار و وزش باد شدید از امروز تا 17 خرداد/ شهروندان از تردد در حاشیه رودها و ارتفاعات پایتخت خودداری کنند

ایجاد فرصت اشتغال برای بیش از  300 نفر از آسیب دیدگان اجتماعی در پایتخت

چرا ساعت اجرای طرح ترافیک با تغییر ساعات کاری ادارات تغییر نمی‌کند؟

شاخص آلودگی هوا از مرز 100 عبور کرد

رفت‌ و روب و پاکسازی بزرگراه‌ها، معابر پیرامونی و منتهی به حرم مطهر به طول 60 کیلو متر

در چهار حوزه اجتماعی و فرهنگی ، خدمات شهری ، ترافیک و بسیج به زائران خدمات ارائه شد.

اقدامات شهرداری منطقه9 در خدمت به زائران حرم مطهر امام خمینی(ره)

نسل چهارم ؛ الگوی امام را ترویج کردند

متهم ردیف اول گرانی مسکن در کشور

افزایش ظرفیت سحرگاهی اتوبوس‌های بی‌.آر.تی از 16 خرداد/ ساعت آغاز به کار اتوبوس‌ها؛ 5 صبح

جزییات تغییر ساعت خدمات‌دهی حمل و نقل عمومی در پی تغییر ساعت کاری ادارات