ایران پرسمان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

دوازدهمین جشنواره انار

ایران پرسمان - دوازدهمین جشنواره انار با عنوان «صد دانه یاقوت» در بخش‌های متنوع شامل عرضه انار و مشتقات آن، نمایشگاه سوغات استان‌ها و صنایع دستی اقوام از ۳۰ آبان‌ماه تا ۱۸ آذرماه در فرهنگسرای اشراق برپا است.

تمرین عملیات برف‌روبی در منطقه ۳

ایران پرسمان - تمرین عملیات برف‌روبی با حضور حمید جوانی، شهردار منطقه ۳ و رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، صبح روز شنبه ۱۱ آذرماه در سایت برف‌روبی منطقه ۳ برگزار شد.

گام اول اجرای طرح «من شهردارم»، افتخارآمیز بود

ایران پرسمان - علیرضا زاکانی شهردار در تهران در آیین رونمایی از دومین دوره طرح «من شهردارم» با اشاره بر این مهم که مدیریت ششم شهری در تلاش است با تکیه به توان مردم، به اهداف بلند خود برای توسعه شهر برسد گفت: آرای تک‌تک شهروندان قابل استماع است و در تمام شئون اداره شهر می‌باید به توان مردمی تکیه کرد.

افتتاح ایستگاه مترو «شهر پرند» - ۱

ایران پرسمان - مترو پرند به طول ۵۰ کیلومتر از ایستگاه شاهد، گلزار شهدا و حرم مطهر تا فرودگاه امام به فاصله ۳۰ کیلومتر و ۲۰ کیلومتر از فرودگاه امام تا شهر پرند، صبح پنجشنبه ۹ آذر ماه با حضور سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و علیرضا زاکانی شهردار تهران افتتاح شد.

برگزاری نشست هم‌اندیشی رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران با قهرمانان، ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی منطقه۹

ایران پرسمان - با حضور رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه۹ و مدیران شهری، نشست هم‌اندیشی با قهرمانان ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی این منطقه برگزار شد.

رونمایی از تندیس «شهید سید حسن مدرس» در بزرگراه شهید مدرس

ایران پرسمان - معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی از رونمایی تندیس «شهید سید حسن مدرس» همزمان با سالروز شهادت ایشان و روز مجلس در ابتدای بزرگراهی به همین نام در پایتخت خبر داد.

شهرداری تهران به دنبال مشارکت مستقیم شهروندان در طرح‌های شهری است

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی و رئیس ستاد اجرایی دبیرخانه دائمی بودجه‌ریزی مشارکتی طرح من شهردارم با تاکید بر اهمیت ویژه طرح «من شهردارم» برای مشارکت شهروندان در مدیریت شهر، اقدامات این شرکت به منظور اجرای هر چه بهتر این طرح را تشریح کرد.

«من شهردارم» زمینه‌ساز مشارکت عام مردم در مدیریت شهر تهران شده‌است

ایران پرسمان - رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت:طرح «من شهردارم» عملاً موجبات مشارکت عام مردم را فراهم کرده است،همه شهروندان می‌توانند با یک تلفن همراه، در تنظیم بودجه سالانه شهر مشارکت کنند.

«من شهردارم» موجبات مشارکت عام مردم را در اداره شهر فراهم کرد/ هر شهروند می‌تواند در تنظیم بودجه سهیم باشد

ایران پرسمان - رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت:طرح «من شهردارم» عملاً موجبات مشارکت عام مردم را فراهم کرده است،همه شهروندان می‌توانند با یک تلفن همراه، در تنظیم بودجه سالانه شهر مشارکت کنند.

لزوم توجه مناطق به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و تحقق موضوعات درآمدی شهر

ایران پرسمان - شورای شهرداران مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با حضور معاون هماهنگی و امور مناطق، معاون خدمات شهری و محیط زیست، مدیرکل برنامه و بودجه و مدیرکل دفتر پایش کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، مدیرکل برنامه ریزی و سرمایه انسانی و مدیرکل هماهنگی نظارت و کنترل امورمناطق و شهرداران مناطق ۲۲ گانه به میزبانی منطقه ۷ برگزار شد.

پایتخت سیاهپوش فاطمیه شد

ایران پرسمان - معاون هماهنگی و امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران از اهتزاز ۶۰ ابر پرچم، ۷ هزار تخته پرچم سامورایی و ۲۰۰ هزار متر ریسه پارچه مشکی توسط سازمان زیباسازی در میادین، معابر و بزرگراه‌های شهری همزمان با ایام سوگواری بانوی دو عالم در پایتخت خبر داد.

افزایش ۶۰درصدی مسمومیت ناشی از گاز مونوکسیدکربن کربن نسبت به مدت مشابه سال گذشته

ایران پرسمان - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از افزایش ۶۰درصدی مسمومیت ناشی از گاز مونوکسیدکربن کربن نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.

آمادگی شهرداری منطقه ۳ تهران برای بارش‌های زمستانی؛ جوانی: در برف‌روبی منطقه از ۱۵۰ دستگاه و ۱۰۰۰ تن شن استفاده می‌کنیم

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۳ گفت: برای برف‌روبی ۱۵۰ دستگاه سبک و سنگین داریم که ۲۳ دستگاه تخصصی از طرف سازمان پسماند در اختیار منطقه ۳ قرار گرفته است و ۸۴ دستگاه عمومی نیز برای نقاط ویژه در اختیار منطقه است و آمادگی لازم مانند هر سال برای بارش‌های زمستانی در منطقه وجود دارد.

آمادگی شهرداری منطقه ۳ برای بارش‌های زمستانی؛ جوانی: در برف‌روبی از ۱۵۰ دستگاه و ۱۰۰۰ تن شن استفاده می‌کنیم

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۳ گفت: برای برف‌روبی ۱۵۰ دستگاه سبک و سنگین داریم که ۲۳ دستگاه تخصصی از طرف سازمان پسماند در اختیار منطقه ۳ قرار گرفته است و ۸۴ دستگاه عمومی نیز برای نقاط ویژه در اختیار منطقه است و آمادگی لازم مانند هر سال برای بارش‌های زمستانی در منطقه وجود دارد.

توسعه حمل و نقل حومه‌ای تهران راهکار بزرگ کاهش ترافیک و آلودگی هوای پایتخت

ایران پرسمان - یک عضو هیات علمی دانشگاه با بیان اینکه متروی پرند کمک زیادی به حل مسائل ترافیکی می‌کند، گفت: هرچقدر بتوانیم مردم را از سایر شهرها با قطار به تهران منتقل کنیم، می‌تواند نقش به سزایی در ورودی خودروها داشته باشد و ترافیک شهر تهران را کم کند.

ذره‌بین| دلیل ترافیک مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت اجرای طرح جامع آب‌رسانی است

ایران پرسمان - معاون فنی و عمرانی شهرداری ۵ گفت: دلیل ترافیک بزرگراه شهید همت محدوده غرب به شرق اجرای طرح جامع آب‌رسانی به شهر تهران توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران است.

افتتاح مترو پرند گامی در جهت رفاه جامعه کارگری است

ایران پرسمان - معاون صنایع عمومی وزیر صمت با اشاره به افتتاح خط مترو پرند گفت: بهره‌برداری از ایستگاه پرند موجب تردد راحت‌تر کارگران شاغل ساکن در این شهر و گام مهمی در جهت رفاه ابن قشر است.

چرا قانون هوای پاک اجرا نشده است؟

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، قانون هوای پاک به صورت کامل اجرایی نشده است و برخی دستگاه‌ها در اجرای تکالیف دچار مشکل شده‌اند، اظهار کرد: نحوه تأمین منابع مالی، یکی از علت‌های اصلی عدم اجرای برخی مفاد این قانون است.

چرا قانون هوای پاک به طور کامل اجرا نشده است؟

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، قانون هوای پاک به صورت کامل اجرایی نشده است و برخی دستگاه‌ها در اجرای تکالیف دچار مشکل شده‌اند، اظهار کرد: نحوه تأمین منابع مالی، یکی از علت‌های اصلی عدم اجرای برخی مفاد این قانون است.

مترو پرند افتتاح شد

ایران پرسمان - مترو پرند با حضور رئیس‌جمهور و شهردار تهران افتتاح شد. با افتتاح ایستگاه شهر پرند، انشعاب خط یک از ایستگاه شاهد باقرشهر تا ایستگاه شهر پرند با سه ایستگاه، به صورت یکپارچه مسافران حومه‌ای را جابه‌جا می‌کند.

سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه مترو پرند/ مطالعات برای احداث متروی غرب استان تهران و پردیس در دست انجام است

ایران پرسمان - معاون شهردار تهران با پرداختن به ایستگاه مترو پرند که صبح امروز افتتاح شد، گفت: مهم‌ترین هدف مدیریت شهری ششم، توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی است.

سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه پرند/ طول خطوط متروی تهران در دو سال گذشته ۴۶ کیلومتر افزایش یافت

ایران پرسمان - معاون شهردار تهران با پرداختن به ایستگاه مترو پرند، گفت: مهم‌ترین هدف مدیریت شهری ششم، توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی است.

طرح من شهردارم ۲ در منطقه یک آغاز شد

ایران پرسمان - طرح من شهردارم ۲ با حضور ۱۴۳ سفیر اداری از معاونت‌ها ، ادارات و نواحی ۱۰ گانه منطقه یک آغاز شد.

آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه مترو پرند از فردا

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از پذیرش مسافر در ایستگاه پرند از روز جمعه ۱۰ آذر ماه خبر داد و گفت: این ایستگاه از روز شنبه ۱۱ آذر ماه از ساعت ۷ تا ۱۹ آماده ارائه خدمات به مسافران است.

پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد/ احتمال واگذاری پروژه مترو ورامین به شهرداری تهران

ایران پرسمان - شهردار پایتخت با تاکید بر اینکه با افتتاح ایستگاه مترو پرند پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد، گفت: در صورت تایید هیات دولت پروژه مترو ورامین نیز به شهرداری تهران واگذار می‌شود.

از عوامل اجرایی ساخت ایستگاه متروی پرند تقدیر شد

ایران پرسمان - آیین قدردانی از دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی ساخت ایستگاه متروی پرند با حضور شهردار پایتخت، برخی از مدیران شهری و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برگزار شد.

مترو پرند با همت شهرداری تهران، قرارگاه خاتم و استانداری تهران احداث شد

ایران پرسمان - وزیر صمت با بیان اینکه از سال گذشته بالغ بر هزار میلیارد تومان منابع تزریق شد، گفت: شهرداری تهران نیز منابع و تجهیزات زیادی برای تکمیل پروژه تزریق کرد. قرارگاه خاتم نیز کاملا برای تکمیل کسورات پای کار بود.

متروی تهران پس از ۱۸ سال به پرند رسید/ زاکانی: شهرداری برای تکمیل پروژه ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه کرد

ایران پرسمان - شهردار تهران درباره هزینه احداث مترو پرند گفت: شهرداری تهران بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان تجهیزات و امکانات فراهم کرد. دولت محترم نیز بالای هزار میلیارد تومان برای تکمیل این خط هزینه کرده است.

ایستگاه متروی پرند پس از ۱۸ سال افتتاح شد/ زاکانی: شهرداری تهران برای تکمیل پروژه ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه کرد

ایران پرسمان - شهردار تهران درباره هزینه احداث مترو پرند گفت: شهرداری تهران بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان تجهیزات و امکانات فراهم کرد. دولت محترم نیز بالای هزار میلیارد تومان برای تکمیل این خط هزینه کرده است.

از همه مسئولان می‌خواهم برای امیدواری مردم و تکمیل پروژه‌های ناتمام تلاش کنند/ تقدیر از شهرداری تهران برای توسعه مترو

ایران پرسمان - رییس جمهور با بیان اینکه توسعه اساسی مسیر برای ساخت مترو پرند ظرف یک سال گذشته انجام شده، افزود: این در حالی است که این کار ارزشمند می‌توانست خیلی زودتر از اینها به سامان برسد، با این حال از همه دست‌اندرکاران می‌خواهم برای امیدواری مردم و تکمیل پروژه‌های ناتمام تلاش کنند.

مترو پرند برای یک هفته رایگان شد

ایران پرسمان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خدمت‌رسانی رایگان مترو پرند در هفته اول بهره‌برداری خبر داد.

ساير مطالب

مدیریّت شهری شهروندان اوتیسمی را خانواده خود می‌داند

ذره‌بین| آغاز به کار پروژه احداث خانه کشتی شهدای شمیران نو در منطقه 4

اجرای عملیات لوله‌گذاری آبرسانی فضای سبز در برخی بوستان‌های منطقه 5

تمهیدات مترو تهران برای فصل زمستان

آمادگی کامل منطقه 10 برای بارش احتمالی برف و یخ‌زدگی معابر

برپایی بازارچه کارآفرینی در منطقه 9

بیست و سومین رویداد «طرح رصد2» در منطقه14 برگزار شد

طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در منطقه 22

افزایش ایمنی و روان‌سازی ترافیک منطقه 19 با نصب و مرمت بیش از 180 عدد تجهیزات ترافیکی

خیابان ابوذر با بیش از 5 هزار تن آسفالت بهسازی و روکش شد

احیای برج نوری پایانه معین در منطقه 11 انجام شد

طرح "من شهردارم "گامی اساسی در مدیریت شهری پایتخت

تامین و اصلاح روشنایی بوستان‌های منطقه 15

برگزاری مسابقه گروه دوام آماده در قالب لیگ مهارتی پرسنل شهرداری تهران

تصمیم‌گیری در اجرای یک پروژه توسط شهروندان یک دستاورد بسیار مهم برای شهرداری است

برگزاری تمرین زلزله و ایمنی در مدرسه دخترانه سید جمال‌الدین اسدآبادی منطقه 19

مانور زلزله و ایمنی در دبیرستان اشرفی اصفهانی منطقه 17 برگزار شد

نشست بصیرتی "نقش بسیج در اقتصاد مقاومتی " با حضور بسیجیان منطقه 15

انتصاب مشاور حوزه توان‌یابان معاونت برنامه‌ریزی،توسعه سرمایه انسانی و امور شورا

مراسم رونمایی از خودروی شهید «فخری‌زاده» برگزار شد

شهادت دکتر فخری‌زاده چهره رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی را بر همگان روشن کرد

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با افتتاح ایستگاه مترو پرند

150 پروژه شهری در لیست انتخاب شهروندان درطرح «من شهردارم2»

بزرگراه‌های منطقه 22 امن‌تر می‌شود

آیین رونمایی از کتاب «میهمان حبیب» انجام شد

تجدید میثاق و غبارروبی مزار شهداء در منطقه 21

نصب و مرمت چراغ‌های راهنمایی چشمک‌زن 40 تقاطع در منطقه 15

بهره‌برداری از 42 کیلومتر مسیر شبکه مترو در 27 ماه

اصلاح هندسی در تقاطع بزرگراه شهید خرازی-آزادراه تهران _شمال

همکاری وزارت راه‌ وشهرسازی و مدیریت شهری برای اجرای متروی پرند

مترو پرند افتتاح می‌شود

شهرداری تهران اقدامات خوبی درخصوص ناوگان حمل و نقل عمومی انجام داده است

آرزویی که بعد از 18 سال محقق شد

تعریف 120 پروژه در طرح من شهردارم منطقه 3

مکان‌محوری پروژه‌ها؛ مزیت طرح من شهردارم2 برای انتخاب آسان و دقیق شهروندان

پاداش و مزایای 176 ساعت آموزش ضمن خدمت کارکنان قرادادی و رسمی همسان‌سازی شد

نمایشگاه صنایع دستی «لبخند ارمغان» درفرهنگسرای اخلاق

ثبت هوای پاک در 2 ایستگاه

بازگشت دارائی 3 هزار میلیارد تومانی به بیت‌المال پس از 40 سال

افزوده شدن نگاه نرم‌افزاری به نگاه سخت‌افزاری در مجموعه شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری

شهرنگار| روی این پل برف نمی‌نشیند

سامانه‌ای برای رصد کیفیت آسفالت معابر تهران

انجام بررسی نهایی برای انتخاب کریدور اجرای تراموا در تهران/ احتمال استفاده از چه مدل تراموایی در پایتخت وجود دارد؟

افتتاح فاز نخست ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)؛ نیمه اول 1403

تخصیص اعتبار هزار میلیارد تومانی برای رفع معارضان ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)/ افتتاح فاز نخست؛ نیمه اول 1403

مجموعه‌های فرهنگی شهرداری تهران نسبت به گذشته هم‌افزایی بیشتری دارند

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/ بهره‌برداری از سالن نمایش گنبد مینا تا پایان سال

نظر راهور درباره احداث تراموا در پایتخت چیست؟

نشست بسیجیان ستاد معاینه فنی خودروهای تهران برگزار شد

تدوین دستورالعمل جدید برای اداره اماکن ورزشی شهرداری تهران

مرحله دوم طرح استعدادیابی نوجوانان در مدارس منطقه 9 کلید خورد

ارائه خدمات سلامت‌محور به شهروندان منطقه 22 در کارگاه‌های آموزشی سرای محلات

برگزاری نشست تخصصی دوره مهارت‌افزایی فعالان سلامت پهنه غرب تهران

پاکسازی و لایروبی انهار و کانال‌های سطح منطقه 5

بهبود سیستم روشنایی بوستان‌ها و معابر منطقه 20

وزارت راه پاسخگوی علت عدم اجرای طرح جامع شهری باشد

استفاده از طرح جامع شهری تهران برای دیگر شهرهای کشور

اجرای رزمایش طرح زمستانه در میدان آزادی

اختصاص بیش از 10هزار غرفه به مشاغل سیار و بی‌کانون در منطقه8

با مدیریت شهردار توانمند تهران مشکلات برطرف می‌شود

لایروبی مسیل و حوضچه‌های شمال تهران/ تخلیه بیش از 6 هزار تن رسوب در 8 ماه

ویژه‌برنامه «سلام یا غزه» در مترو تهران

بازدید شهردار منطقه 4 از فرآیند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شمال شرق پایتخت

شهرنگار| توضیحات معاون شهردار تهران درباره ترافیک روزهای بارانی+فیلم

لزوم بازنگری و استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای حل مشکلات حوزه خدمات شهری

1500 فرد دارای معلولیت به قله توچال صعود می‌کنند

از بهسازی معابر با پخش 83 هزار تن آسفالت تا رفع کامل معارضین پروژه شهید شوشتری

بدون نگاه کلی‌نگر به تهران گره‌ای از مشکلات شهر و شهروندان باز نمی‌شود

واگذاری قرارداد طرح‌های جامع شهری از وزارت مسکن به شهرداری‌ها/ طرح جامع باید به‌روزرسانی شود

ایجاد باغ‌راه و تمهیدات ترافیکی در خیابان کاشان

راه‌اندازی آزمایشگاه زیست هوشمند شهری/ به دنبال استفاده از نقطه نظرات نخبگان هستیم

اولین نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان تهران

دیدار شهردار منطقه22 با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عماریاسر

رویداد هنری «دفاع کودکانه» برگزار می‌شود

بازدید معاون شهردار تهران از مرکز کنترل ترافیک تهران + فیلم

آیین‌های سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در منطقه 15

تبدیل چالش‌های ناشی از بارندگی به فرصت

محله آبشار منطقه 22 صاحب ساختمان سرای محله می‌شود

اهدای تجهیزات آموزشی و ورزشی به مدارس منطقه 19

از احیای قنات سلیمانیه تا حفر 7 حلقه چاه جذبی چاه در منطقه 14

ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم در منطقه 2

اجرای بخشی از مسیرهای رو سطحی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه‌های نواب-تندگویان

راهکارهای تامین روشنایی محور خاوران در منطقه 15 بررسی شد

شهرآفتاب تنها نمایشگاه تخصصی صنعت تفریحات در کشور/ تا پایان سال بیش از 12 نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد

جهش در نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار منطقه15 با تجمیع 254 پلاک

رفع معارض تاسیساتی در کندرو بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15

اختتامیه رویداد «برنده‌شو» در برج میلاد

عملکرد شورای شهر می‌تواند در رضایت‌مندی بیشتر شهروندان اثرگذار باشد

مترو پرند نهم آذر افتتاح می‌شود

با بهره‌مندی از هوش مصنوعی و تکنولوژی نظارت بر تاکسیرانان دقیق‌تر می‌شود

حسابرسان شورا و شهرداری تهران در سال 1402 انتخاب شدند

تاکنون مشکل آبگرفتگی گزارش نشده است/ استقرار نیروهای خدمات شهری در مناطق 22 گانه

بررسی میدانی مشکلات روددره قوری‌چای در منطقه 21

نیازهای پژوهشی منطقه14 بررسی شد

راه‌اندازی خط ویژه خانواده با ارائه خدمات ویژه در مراکز معاینه فنی؛ به‌زودی

راه‌اندازی خط مخصوص خانواده با ارائه خدمات ویژه در مراکز معاینه فنی؛ به‌زودی

بررسی موضوعات رفاهی و شغلی کارکنان دچار معلولیت و بیماری‌های خاص منطقه 7

این دوره، دوره بازگشت ایران به اقتدار است

از دلایل آلودگی هوای تهران در 6 ماه دوم سال مازوت‌سوزی است/ تقدیر از شهرداری تهران برای بازگشت اضافه برداشت حقوق