ایران پرسمان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

احداث ۱۸ معبر در ۸ ماه / احداث خیابان گلایل و نسیم سوم تا چندماه آینده

ایران پرسمان - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه در ۸ ماه اخیر مدیریت شهری توانسته ۱۸ معبر جدید احداث کند، گفت: این حجم عملیات عمرانی در این مدت بی سابقه بوده است، برای نمونه در شهرک الهیه در بازه زمانی چندماه ۱۲ معبر ساخته شده در حالی که در چند سال در این شهرک تنها ۶ معبر ساخته شده است.

طرح ترافیک سال آینده تغییر می‌کند/طرح ۳۰ ساله تهران در آستانه تحول

ایران پرسمان - طرح ترافیک بیش از ۳ دهه است که در هسته مرکزی شهر اجرا می شود. رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر می‌گوید طرح ترافیک سال آینده تغییر می‌کند و در این زمینه جلساتی برگزار شده است.

پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک میان شورای عالی استان‌ها و وزارت میراث فرهنگی

ایران پرسمان - رییس شورای عالی استان‌ها پیشنهاد داد تا با تشکیل کارگروه مشترک میان این شورا و وزارت میراث فرهنگی، نقطه نظرات و پیشنهادات و انتقادات منتقل شود تا ارتباطی سازمان‌یافته و مثمر ثمر میان این دو مجموعه شکل گیرد.

قطع ۱۸۷ درخت در مجموعه ورزشی انقلاب/ وزارت ورزش به موضوع ورود کند

ایران پرسمان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به خشکاندن و قطع ۱۸۷ درخت در مجموعه ورزشی انقلاب از وزارت ورزش و جوانان خواست به موضوع ورود کند.

ملاقات مردمی ۴ ساعته رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با شهروندان

ایران پرسمان - رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران به همراه جمعی از معاونان و مدیران بازرسی در پنجمین دیدار چهره به چهره با شهروندان و کارکنان شهرداری به درخواست‌ها و مطالبات آنها پاسخ داد.

تحویل اتوبوس‌های جدید به تهران در هفته دولت/ امسال مردم تحول در اتوبوسرانی را حس خواهند کرد/ اورهال ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تا بازگشایی مدارس

ایران پرسمان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود اولین سری اتوبوس‌های جدید پایتخت به ناوگان اتوبوسرانی خبر داد و گفت: امسال وزارت کشور، ماهیانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ دستگاه اتوبوس را به شهرداری تهران تحویل خواهد داد.

مهارت آموزی به دختران نوجوان در کارگاه آزمایشگاه نوآوری منطقه ۱۹

ایران پرسمان - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: کارگاه آزمایشگاه نوآوری در راستای اجرای طرح «هزار امید» با حضور دختران نوجوان مناطق پهنه جنوب در بوستان شقایق منطقه ۱۹ برگزار می شود.

شیوه‌های جدید تصرف زمین در حریم تهران | آزادسازی ۲۳ هزار متر زمین در منطقه سوهانک

ایران پرسمان - شهردار ناحیه ۱۰ منطقه با بیان اینکه شیوه‌های متنوع تصرف زمین از سوی افراد سودجو در حریم شمال شرق تهران وجود دارد، گفت: به تازگی توانسته‌ایم، ۲۳ هزار متر زمین‌ در محدوده سوهانک تهران را از دست این افراد آزاد کنیم.

گذرنامه‌های تاریخ گذشته با مهر پلیس برای اربعین اعتبار دارند

ایران پرسمان - فرمانده کل انتظامی کشور از آمادگی پلیس برای اجرای ماموریت‌ها در ایام اربعین خبر داد و گفت: اگر گذرنامه ای تا یک ماه اعتبار داشت یا حتی اگر تاریخ آن به اتمام رسیده با مهر پلیس می توانند با آن تردد کنند.

ضرورت اخذ تاییدیه‌های ایمنی در توسعه و تجهیز مدارس منطقه ۱۹

ایران پرسمان - در نشست کمیته اجرایی طرح حمایت از توسعه و تجهیز مدارس منطقه ۱۹ بر ضرورت اخذ تاییدیه های ایمنی از سازمان نوسازی مدارس شهر تهران و معاونت های شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی در اجرای این طرح تأکید شد.

وب‌سایت رسمی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران آغاز به کار کرد

ایران پرسمان - وب سایت رسمی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و رئیس مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ، شهرداران بیست کلانشهر کشور و برخی از مسئولان و مدیران ارشد مدیریت شهری تهران رسماً آغاز به کار کرد.

پیکر مطهر شهید گمنام در منطقه ۴ تشییع شد

ایران پرسمان - همزمان با دهه دوم محرم، مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور مسئولان و کارکنان شهرداری منطقه ۴ برگزار شد.

تغییر اساسنامه شهر آفتاب/ از بین رفتن ظرفیت‌های نمایشگاه شهر آفتاب طی پنج سال گذشته/ مجتمع تجارت جهانی بهمن افتتاح می‌شود

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب گفت: یکی از مشکلات جدی مجموعه این بود که اساسنامه شهرآفتاب، مجموعه را به یک شرکت بهره بردار تبدیل کرده بود؛ امروز از مجموعه شهرداری تهران مجوزهای لازم اخذ شده تا اساسنامه فاخری که مجوز توسعه مجموعه را صادر کرده، به زودی تصویب شود.

شهدای مدافع حرم بسترساز گام دوم انقلاب شدند

ایران پرسمان - فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: شهدای بزرگواری مانند سردار حسین همدانی، قاسم سلیمانی و سایر شهدای مدافع حرم باعث ورود کشور به گام دوم انقلاب شده اند.

واکنش شهرداری منطقه ۵ به خبر قطع ۷۴ اصله درخت

ایران پرسمان - در پی انتشار خبری مبنی بر قطع ۷۴ اصله درخت در یکی از مجتمع های مسکونی میدان آزادی، شهرداری منطقه ۵ به این موضوع واکنش نشان داد.

موانع مراسم راهپیمایی اربعین برطرف شده است/ خدمات ویژه شهرداری تهران در مراسم اربعین امسال

ایران پرسمان - رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران با اشاره به خدمات ویژه شهرداری تهران در مراسم اربعین امسال گفت: خوشبختانه امسال موانع برپایی مراسم راهپیمایی اربعین برطرف شده است.

موفقیت شهرداری منطقه ۱۲ در کسب رتبه عالی در مصرف آب

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۲ از کسب رتبه عالی در مصرف آب برای این منطقه خبر داد و گفت: طبق بررسی‌های صورت‌گرفته توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، منطقه ۱۲ جزو مناطق کم‌مصرف در مصارف برق و گاز شده است.

آغاز پروژه تامین روشنایی محدوده کوه گچی

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۵ به همراه سرکلانتر ششم فاتب، جانشین دادستان ناحیه ۱۴، رئیس اداره برق بعثت و کارشناسان مربوطه و معاونین ذیربط شهرداری منطقه از روشنایی محدوده کوه گچی بازدید کردند.

تحقق ۶ هزار میلیارد تومان از منابع مالی غیر نقد

ایران پرسمان - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با بیان اینکه از دو هفته آینده ساز و کار برای تحقق منابع مالی غیرنقد محقق می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر آمادگی برای تحقق شش هزار میلیارد تومان وجود دارد.

کنترل نرخ اجاره بها با ورود شهرداری تهران به موضوع اجاره‌داری

ایران پرسمان - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران در دومین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری شوراهای اسلامی استان تهران با اشاره به افزایش نرخ اجاره بها و عدم توانمندی اقتصادی شهروندان به ویژه زوج های جوان، از ورود شهرداری تهران به موضوع اجاره داری مسکن خبر داد.

تزریق بیش از ۵۰۰ هزار دز واکسن کرونا در پایگاه‌های بهداشت منطقه ۱۰

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۰ گفت: مراکز بهداشت منطقه ۱۰ با توجه به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و لزوم تزریق دز چهارم واکسن کووید ۱۹، آماده ارائه خدمت به شهروندان هستند.

اینفوگرافیک | همه آنچه باید از متروی فرودگاه امام خمینی بدانید | فاصله زمانی حرکت قطارها چند دقیقه است؟

ایران پرسمان - شرکت بهره‌برداری مترو تهران از حرکت قطارها در هر ۹۵ دقیقه یکبار به سمت ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی و برعکس را خبر داد.

نقص قوانین شهری در حوزه تشکل‌های مردمی

ایران پرسمان - عضو شورای شهر تهران بیان کرد: عمده‌ترین مشکلی که تشکل‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، نقص و فقدان قوانین و مقرره‌های شهری در حوزه مشارکت با تشکل‌ها است.

صدور دستور بر روی تماس ۱۸۱ شهروند در مناطق ۱۲ و ۱۴ / بیشترین درخواست‌ها به حوزه‌های شهرسازی و خدمات شهری اختصاص یافت

ایران پرسمان - جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با شهرداران و معاونان مناطق ۱۲ و ۱۴ برگزار و دستورات لازم برای رسیدگی به درخواست‌ ۱۸۱ شهروند صادر شد.

موزه آبگینه، گنجینه ادوار فرهنگی ایران

ایران پرسمان - عمارت پرهیاهوی قوام السلطنه سیاست‌مدار معروف دوره قاجار و پهلوی سال‎هاست به گنجینه‌ای از آثار شیشه‌ای و سفالینه مربوط به ادوار مختلف فرهنگی ایران تبدیل شده است؛ عمارت زیبا و منحصربفردی که سه دهه مکان زندگی و کار وی بود اما بعد از مرگ قوام السلطنه سرنوشت دیگری یافت تا درنهایت در سال ۱۳۵۵ پروژه تغییر کاربری و تبدیل آن به موزه آبگینه و سفالینه‌های ایران آغاز شد. طراحی این موزه به مهندسان ایرانی و طراحی ویترین‌ها و معماری داخلی به معمار و مهندس مشهور اتریشی « هانس هولاین» سپرده شد. هانس در طراحی موزه از آثار برجسته تاریخی ایران مانند کاخ تچر، ستون‌های تخت جمشید، قوس‌های صفوی و کعبه زرتشت الهام گرفت و با اینکه ویترین‌ها و فضای کلی موزه به‌صورت مدرن طراحی شده‌اند؛ اما این طراحی‏ ها به فضای کلی ساختمان که بنایی سنتی است آسیب نزده و در هماهنگی کامل با آن قرار دارد.

عمارت عین الدوله

ایران پرسمان - باغ و عمارت عین الدوله مربوط به دوره قاجارِ و در زمان احداث (بین سال های ۱۳۳۰-۱۳۱۰ هـ . ق) شامل یک عمارت تشریفاتی و باغ‌های زیادی در اطراف بوده و در سال ۱۳۷۶ هـ . ش در حالی که از سال‌ها پیش ویران و متروک شده بود، شناسایی و در تاریخ ۱۳۷۷ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. ساختمان اولیه که متعلق به عین الدوله وزیر قاجار بوده، یک عمارت اعیانی ولی ساده ییلاقی در دو طبقه بوده که در طبقه همکف شامل یک شاه نشین با سقف آیینه کاری شده و تزئینات و دو راهرو در دو طرف آن قرارداشته است.

دروازه های تهران؛ میدان قزوین

ایران پرسمان - در زمان شاه تهماسب صفوی نخستین برج و باروی شهر تهران ساخته شد که دروازه قزوین در مدخل کنونی بازارچه قوام‌الدوله و شاهپور (وحدت اسلامی) واقع بود؛ با گسترش شهر تهران در زمان ناصرالدین شاه، برج و باروی شاه تهماسبی را خراب کرده و سپس شهر تهران را به تقلید از نقشه شهر پاریس به صورت هندسی یک هشت ضلعی نامتساوی‌الاضلاع گسترش دادند و ۱۲ دروازه در اطراف آن احداث کردند و دروازه قزوین در ورودی خیابان قزوین (میدان قزوین کنونی) ساخته شد.حالا و با هدف احیای دروازه‌های قدیمی شهر به صورت نمادین ،با توجه به اسناد تاریخی این دروازه با سازه‌ای بتونی و نمایی آجری در میدان قزوین تهران بنا شده‌ است.

لزوم ارائه خدمات داوطلبانه و محله‌محور به سالمندان/ اجرای اولین پیمایش سالمندی در کشور

ایران پرسمان - رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان با تاکید بر لزوم ایجاد سامانه جامع سالمندی از اولین پیمایش ملی سالمندان کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

پله‌های خاموش پایتخت روشن می‌شوند

ایران پرسمان - هفده سال از نصب نخستین پل مکانیزه در پایتخت می‌گذرد و امروز بسیاری شهروندان تهرانی از خاموشی‌های مکرر پله برقی این پل‌ها گلایه دارند موضوعی که به گفته مسئولین مدیریت شهری در سازمان زیباسازی شهر تهران دنبال می شود. بخشی از پیگیری‌ها با وعده روشن شدن دوباره پله برقی ها و بخشی نیز با جمع‌آوری پله‌برقی ها و جایگزینی انها با روش هایی همچون زیرگذر.

نگهداشت ویژه بیش از یک صد اصله درخت در منطقه ۱۷

ایران پرسمان - با توجه به اوج گرمای تابستان، اداره فضای سبز منطقه ۱۷ به منظور حفظ و نگهداری و مهار آفات درختان، آنها را تحت مراقبت ویژه قرار داده است.

استفاده از ظرفیت‌های شستا برای تحقق اهداف قرارگاه جهادی تأمین مسکن

ایران پرسمان - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران گفت: از ظرفیت های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) برای تحقق اهداف قرارگاه جهادی تأمین مسکن شهرداری تهران استفاده خواهد شد.

موتورسیکلت‌ها در بن‌بست تخلف

ایران پرسمان - رئیس پلیس راهور تهران از تشدید برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش که امنیت و آسایش مردم را به مخاطره انداخته‌اند،خبر داد

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در جمع اصحاب رسانه

ایران پرسمان - عصر یکشنبه ٢٣ مرداد ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی شهردار تهران به مناسبت روز خبرنگار در جمع اهالی رسانه در عمارت مسعودیه حضور یافت و با آنها دیدار و گفتگو کرد.

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار

ایران پرسمان - مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و اهالی رسانه در عمارت مسعودیه تهران برگزار شد.

ساير مطالب

برگزاری مراسم "چهل شب، چهل روضه" در بیت شهدای منطقه 19

تلاش شهرداری تهران برای خرید و راه‌اندازی دو کارخانه تولید آسفالت

دولت باید سهم 50 درصدی از هزینه تردد شهروندان با وسایل حمل و نقل عمومی را پرداخت کند

عوارض طرح ترافیک عادلانه‌تر می‌شود/ ارائه طرح پیشنهادی به شورای عالی ترافیک تا پایان شهریور

کشف تخلف یکی از مدیران شهرداری توسط شهرداری/ مبارزه با فساد را وظیفه خود می‌دانیم/ بسته‌ای از خدمت در مراسم راهپیمایی اربعین ارائه می‌کنیم

بیست و هفتمین جلسه قرارگاه اجتماعی شهر تهران

رای قاطع شورا به ریاست مجدد مهدی چمران

افتتاح نخستین مدرسه اوتیسم در منطقه14

جایزه‌ای برای شهروندان شهرهای اسلامی

کوچ گونی به دوش های طلا دزد از پایتخت/ سال آینده زباله گردی در تهران نداریم

بودجه سالیانه شهرداری تهران باید متناظر با برنامه چهارساله باشد

غلبه منفعت اقتصادی بر عدالت فضایی

بازدید اعضای شورای شهر از بیمارستان کودکان حکیم

کارگاه «نگارش داستان دینی برای کودک و نوجوان» برگزار می‌شود

خودروهای پارک شده طعمه حریق شد

3 هزار و 339 پرونده نیروی پیمانکاری حجمی شهرداری تهران در دست بررسی است

سرانه تولید پسماند در تهران به ازای هر شهروند 764 گرم است/تفاوت معنادار تولید پسماند در پایتخت نسبت به سایر شهرهای جهان

انتصاب رئیس هیئت مدیره شرکت یادمان سازه

گزارشی متفاوت از عملیات امداد و نجات در سیلاب‌های اخیر/ چرا تمرکز بر حواشی و تشدید دلهره مردم در دستور کار برخی رسانه‌هاست؟!

خط مقدم مواجهه شهرداری‌ها با مردم حوزه حمل و نقل است/ توسعه حمل ‌و نقل عمومی از برنامه‌های مهم مدیریت جهادی است

جرائم قطع و خشکاندن درختان بازدارنده است؟

دانشگاه الزهرا درختان کهنسال ده ونک را بدون مجوز شهرداری سر بُرید

آخرین وضعیت ساماندهی بازار بزرگ تهران/تغییر رویکرد مدیریت شهری در مواجهه با دستفروشان

بزرگراه‌های شهید همدانی و شهید خرازی متصل می‌شوند

کشتی پرافتخارترین رشته ورزشی در ایران اسلامی است

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

توجه به حفظ محیط زیست و سلامت عزاداران در تکایای شهرداری منطقه 12

وقوع رگبار در شمال و وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غرب تهران

آغاز طرح ویژه بهسازی مراکز آموزشی و ستاد استقبال از مهر در منطقه 18

برنامه‌ریزی مدون شورا برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر/ به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم

اهمیت مدیریت بحران مناطق در تمرین رفتار مناسب در برابر زلزله

خدمات‌رسانی اتوبوسرانی تهران به شرکت‌کنندگان در تجمع ابراز انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه

تجمع مردم تهران در اعتراض به جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی

پلیس و قوه قضاییه به موضوع مافیای دست‌فروشی ورود کنند

تکمیل 6 ایستگاه مترو از خط 6 در جنوب پایتخت تا 1402/ فاز نخست موزه صنعت تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

چهل و دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار می‌شود

نصب 40 بنر با مضمون واقعه کربلا در منطقه 17

اقامه نماز ظهر عاشورا در منطقه 10

کاهش 10درصدی مصرف انرژی در شهرداری تهران تا پایان برنامه پنج ساله سوم

لزوم رعایت خط پروازی جهت بهره‌مندی شهروندان از حقوق شهروندی

برپایی موکب‌های حسینی در باغ‌راه حضرت فاطمه زهرا (س)

خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی در منطقه 13

آغاز اجرای 35 پروژه مسکونی و 5 پروژه خدماتی در محله نفرآباد؛ پایان مردادماه

سازمان بوستان‌ها و مناطق 22 گانه زحمات زیادی برای نگهداشت درختان متحمل می‌شوند

جریمه سه میلیاردی برای خشک کردن چند درخت در نیاوران

برگزاری مراسم خیمه‌سوزان و اقامه نماز ظهر عاشورا در تکایا و اماکن عمومی منطقه 19

اعلام آمادگی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران برای کمک به اطفاء حریق منابع نفتی کوبا

برخورد قاطع بازرسی منطقه 4 با ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام تعطیل

پل طبیعت به نشانه عزای حسینی سرخ می‌شود

رضایت عضو شورای اسلامی شهر تهران از عملکرد شهرداری منطقه 4

جزییات اقدامات جهادی سازمان مدیریت پسماند شهرداری پایتخت در مناطق سیل‌زده استان‌های تهران و یزد

توزیع کیسه و مخازن تفکیک پسماند در پایگاه‌های مذهبی منطقه14

شرکت خاکریز آب شهر تهران متولی روان‌آب‌های پایتخت شود

تعطیلی مجموعه های ورزشی شهرداری در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

محرم در «طهران»

راه شهدا با خدمت‌رسانی به شهروندان ادامه پیدا می‌کند

افزایش دو ساعته زمان فعالیت مترو تهران تا پایان دهه اول محرم/خدمات‌رسانی خط 5 طبق روال معمول انجام می‌شود

استقبال شهروندان منطقه 10 از رزمایش اهدای خون

تمهیدات شهرداری منطقه 11 برای تاسوعا و عاشورای حسینی

مسابقه عکس "نگاه عزادار" در منطقه 11 برگزار می‌شود

3 رویکرد سازمان زیباسازی جهت تحقق تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام

مراسم عزاداری هیئت ریحانه النبی در امام زاده صالح(ع)

تعطیلی میادین میوه و تره‌بار در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

تعطیلی مراکز معاینه فنی تهران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی

تمهیدات ویژه ناوگان اتوبوسرانی تهران در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم

بررسی وضعیت 530 کیلومتر شبکه آب‌های سطحی پایتخت/ اجازه ندادیم بارندگی‌ها حادثه‌ای در سطح شهر ایجاد کند

بازگشت 90درصد پل‌های برقی به چرخه خدمت/ هر اقدامی در شهر انجام می‌دهیم، باید به مردم توضیح دهیم

بازگشت 90درصد پله‌های برقی به چرخه خدمت/ هر اقدامی در شهر انجام می‌دهیم، باید به مردم توضیح دهیم

پیگیری اتصال 5 بیمارستان به مترو/ طرح جامع پدافند غیرعامل آماده رونمایی است

مدیریت شهری خود را در میدان حاضر و پاسخگو می‌داند/ضرورت استفاده از بانوان در یگان حفاظت

یکی از وظایف سازمان مدیریت بحران افزایش اعتماد اجتماعی است

آتش‌نشانان اولین نیروی امدادی

تفاهم‌نامه شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

نصب 729 پرچم عزا در منطقه 8 به مناسبت ایام عزاداری محرم

موتور اقتصادی شهرداری قدرت گرفت

تجمع هیئات مذهبی بانوان و مراسم شیرخوارگان حسینی در منطقه 17

تبدیل میدان آزادی به قطب برگزاری مراسم ملی و مذهبی پایتخت

عملکرد شهرداری تهران زیر ذره‌بین نمایندگان پایتخت در پارلمان شهری

افزایش ‌65 درصدی پخش آسفالت در معابر منطقه 22

برپایی 100 موکب و ایستگاه صلواتی در منطقه 14 به مناسبت ایام محرم

احداث 7 هزار و 500 متر مسیر دوچرخه در منطقه 4 طی هشت ماه

بازسازی خسارات بارندگی در مرکز پرتو و کوثر و ترمیم فضای سبز منطقه 8

اینفوگرافیک | جزئیاتی درباره فعالیت اتوبوس‌های شب در تهران/ خطوط شلوغ اتوبوسرانی در شب‌های تهران کدامند؟

مشکل تامین مطمئن منابع مالی، موضوع مشترک سازمان‌ها و شرکت‌های قطار شهری در کشور

بازار گل محلاتی کوچک‌تر می‌شود / بازگشایی پارک بسیج تا پایان مرداد / زیباسازی بخشی از بزرگراه امام علی (ع)

تنفس هوای مطلوب در تهران برای پنج روز متوالی

تقویت ساختار سازمان اجتماعی در دستورکار وزارت کشور

لایروبی و رسوب‌برداری مستمر کانال‌ها و شبکه‌های اصلی منطقه 17

‎اجرای ویژه برنامه‌های ایام محرم در دریاچه شهدای خیلج فارس

بارش باران اختلالی در رودخانه‌ها و معابر شمال تهران ایجاد نکرد

لزوم تأمین امنیت و آرامش شهروندان در بوستان‌ها با به‌کارگیری پتانسیل‌های منطقه 19

انتصاب «نصیری» به عنوان رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای راهبری برنامه چهارم مدیریت شهری

پروژه‌های جدید شهرداری براساس دستورالعمل‌های ابلاغی پیشنهاد و تصویب می‌شوند

برپایی هیئت نوجوانان حسینی در منطقه 15

30میلیاردتومان مصوب برای عطرسیب هزینه اکران‌های محرمی در سطح شهر را هم شامل می‌شود

جداسازی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران

تصویب هزینه‌کرد 30 میلیارد تومانی برای رویداد عطر سیب/ کیفیت برگزاری این رویداد بهتر از سال‌های قبل بود

خزان زودرس‌چگونه به تهران رسید؟

ذخیره‌سازی 1.5 میلیون مترمکعبی آب باران در تهران

بازدید اعضای شورای شهر از نمایشگاه نشان عاشقی